مشکل هاست یا سایت؟

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
بنده از سایت هاست مخصوص وردپرس که به قول خودشون منابع شون اشتراکی نیست خریداری کردم
امروز اومد دیدم سایتم بسته شده
تماس گرفتم گفتن لود ایمیج سرور بالا رفته و سایت بستن
الان اینجا سوال پیش میاد منابع من اگر اختصاصی هستش پس چرا این مشکل پیش اومده؟
مشکل از سایت یا هاست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sralireza

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
بنده از سایت هاست مخصوص وردپرس که به قول خودشون منابع شون اشتراکی نیست خریداری کردم
امروز اومد دیدم سایتم بسته شده
تماس گرفتم گفتن لود ایمیج سرور بالا رفته و سایت بستن
الان اینجا سوال پیش میاد منابع من اگر اختصاصی هستش پس چرا این مشکل پیش اومده؟
مشکل از سایت یا هاست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

درود بر شما
باید دید چقدر منابع به سایت شما تخصیص داده شده و سایت شما چقدر مصرف میکنه.
در کلودلینوکس، معمولا اگر سایت از منابع تخصیص داده شده استفاده بیشتری کنه، به قول معروف لیمیت میشه و مسدود نمیشه.
در برخی موارد پلاگین های آلوده به ماینر 100% توان سی پی یو اختصاص داده شده رو در 100% زمان آپ تایم مصرف میکنند، در این حالت سرویس دهنده میتونه سرویس رو مسدود کنه، در غیر اینصورت سرویس تا ساعاتی، کمی کندتر عمل خواهد کرد و چیزی مسدود نخواهد شد.

در هر صورت مصرف سایتتون رو کنترل کنید، اگر مصرف غیر عادی نداشته، ایراد از طرف سرویس دهنده هستش که یا هاست اشتراکی رو به جای هاست نیمه اشتراکی فروخته ویا اینکه OverSell کرده، یعنی اینکه برای مثال سرور هاست برای 100 مشتری منابع داره، ولی در حال حاضر از 200 مشتری میزبانی میکنه.

موفق باشید

mehdiace

کاربر عضو
درود بر شما
باید دید چقدر منابع به سایت شما تخصیص داده شده و سایت شما چقدر مصرف میکنه.
در کلودلینوکس، معمولا اگر سایت از منابع تخصیص داده شده استفاده بیشتری کنه، به قول معروف لیمیت میشه و مسدود نمیشه.
در برخی موارد پلاگین های آلوده به ماینر 100% توان سی پی یو اختصاص داده شده رو در 100% زمان آپ تایم مصرف میکنند، در این حالت سرویس دهنده میتونه سرویس رو مسدود کنه، در غیر اینصورت سرویس تا ساعاتی، کمی کندتر عمل خواهد کرد و چیزی مسدود نخواهد شد.

در هر صورت مصرف سایتتون رو کنترل کنید، اگر مصرف غیر عادی نداشته، ایراد از طرف سرویس دهنده هستش که یا هاست اشتراکی رو به جای هاست نیمه اشتراکی فروخته ویا اینکه OverSell کرده، یعنی اینکه برای مثال سرور هاست برای 100 مشتری منابع داره، ولی در حال حاضر از 200 مشتری میزبانی میکنه.

موفق باشید
سلام دوست عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون
چجوری میشه بررسی کرد دید چه افزونه ای فشار میاره و یا اصلا روی سرور فشار هست یا نه
افزونه ویا نرم افزاری هست برای این

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sralireza

tpark

کاربر عضو
سلام دوست عزیز خیلی ممنونم از راهنماییتون
چجوری میشه بررسی کرد دید چه افزونه ای فشار میاره و یا اصلا روی سرور فشار هست یا نه
افزونه ویا نرم افزاری هست برای این
سلامت باشید.

اگر سیستم عامل کلود لینوکس باشه یک گزینه در کنترل پنل وجود داره به نام resource usage که میزان مصرف و محدودیت ها رو میتونید در اون قسمت مشاهده کنید.
و با توجه به اینکه معمولا هاست های غیر اشتراکی از کلودلینوکس استفاده میکنند قطعا باید همچین گزینه ای در سی پنل یا دایرکت ادمین وجود داشته باشه.

موفق باشید.

sepahanserver

تازه وارد
از میزبانتون بخواهین علت مصرف زیاد رو به شما اعلام کنند
ممکن است افزونه یا قالبی غیر بهینه داشته باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
از میزبانتون بخواهین علت مصرف زیاد رو به شما اعلام کنند
ممکن است افزونه یا قالبی غیر بهینه داشته باشید.
سلام دوست عزیز بعد باز کردن هاست بررسی کرد گفت الان نرماله درحالی که من افزون ای را غیر فعال نکرده بودم
اکانش هست چون شبکه درست کردم داخل سایتم فشار آورده باشه؟ اما اگر فشارم بیاره هاست که اشتراکی نیست پس مشکل چیه

mehdiace

کاربر عضو
سلامت باشید.

اگر سیستم عامل کلود لینوکس باشه یک گزینه در کنترل پنل وجود داره به نام resource usage که میزان مصرف و محدودیت ها رو میتونید در اون قسمت مشاهده کنید.
و با توجه به اینکه معمولا هاست های غیر اشتراکی از کلودلینوکس استفاده میکنند قطعا باید همچین گزینه ای در سی پنل یا دایرکت ادمین وجود داشته باشه.

موفق باشید.
سلامت باشید.

موفق باشید.
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون با این عکس ها میشه فهمید قدرت هاست چقدره؟

tpark

کاربر عضو
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون با این عکس ها میشه فهمید قدرت هاست چقدره؟

خیر، قدرت سرور میزبان رو میشه فهیمد ولی معلوم نیست از منابع کلی سرور چه مقداری به حساب شما اختصاص داده شده.
مگر اینکه سرور مجازی باشه، چون که دسترسی root به mysql دارید که در اینصورت کل منابع سرور مجازی بدون محدودیت در اختیار شماست و شما با مقداری بهینه سازی در کانفیگ سرور میتونید کمی از مشکل لود رو کم کنید. مخصوصا بهینه سازی کش Mysql.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace
بالا