درون ریزی محصولات

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان من میخوام فایلی که قبلا برون بری کردم الان درون ریزی کنم اما ایراد امنیتی میگیره
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا وقتی برون بری می کنید باید مشخص کنید با چه چیزی برون بری کرده اید ؟ چون هر فایلی می تونه یک شکل خاص باشه که نیازمند افزونه خودش باشه
اگر با افزونه خاصی برون بری انجام شده باید همون افزونه نصب و درون ریزی انجام بشه
بهترین مدل این افزونه ها افزون درون ریزی برون بری در بخش ابزارها هست که بسیار کارآمده
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

tpark

کاربر عضو
سلام دوستان من میخوام فایلی که قبلا برون بری کردم الان درون ریزی کنم اما ایراد امنیتی میگیره
You must be registered for see images attach
درود بر شما

کد زیر رو به انتهای wp-config اضافه کنید:
PHP:
define( 'ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', true );

بعد از آپلود کد رو حذف کنید.

موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا وقتی برون بری می کنید باید مشخص کنید با چه چیزی برون بری کرده اید ؟ چون هر فایلی می تونه یک شکل خاص باشه که نیازمند افزونه خودش باشه
اگر با افزونه خاصی برون بری انجام شده باید همون افزونه نصب و درون ریزی انجام بشه
بهترین مدل این افزونه ها افزون درون ریزی برون بری در بخش ابزارها هست که بسیار کارآمده
موفق باشید
سلام دوست عزیز من از طریق خود قسمت محصولات درون ریزی کرده بودم قبلا هم از فایلش استفاده کردم اما الان این ایراد میگیره
ممنونم از راهنماییتون

mehdiace

کاربر عضو
درود بر شما

کد زیر رو به انتهای wp-config اضافه کنید:
PHP:
define( 'ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', true );

بعد از آپلود کد رو حذف کنید.

موفق باشید.
سلام ممنونم ازتون لطف کردید
علت اینکه غیر فعال شده چی هستش؟

tpark

کاربر عضو
سلام ممنونم ازتون لطف کردید
علت اینکه غیر فعال شده چی هستش؟
چیزی غیر فعال نشده
وردپرس به صورت پیشفرض امکان بارگذاری یکسری پسوندهای محدود رو به کاربر میده مثل: zip, jpg, png, gif و ... و بنا بر مسایل امنیتی جلوی بارگذاری سایر پسوند ها رو میگیره.
با کد بالا این محدودیت ها برداشته میشه و میتونید از مدیا آپلودر وردپرس هر نوع فایلی آپلود کنید.

موفق باشید

بالا