مشکل در ترجمه ووکامرس

man_to

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

اساتید عزیز چند وقت پیش آپدیت جدید وردپرس و ووکامرس اومد و آپدیتشون کردم بعد از اون آپدیت بخشی از نوشته ها ترجمه شدن اما برخی دیگه بصورت انگلیسی هستن البته بعضی ترجمه ها رو از روی فایل اصلی دستکاری کرده بودم اما فکر میکنم نمیتونه از اون باشه 

الان از حلقه های ترجمه هم هر چیزی رو ترجمه میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته دوستان میدونن مشکل از کجا هست و چطوری میتونم حلش کنم؟

برای مثال این چند جمله فارسی هست :

مرتب سازی بر اساس محبوبیت

اطلاعات حساب كاربری

خروج از سیستم

فیلتر براساس قیمت

و...

و اینها بصورت انگلیسی هست:

Hello admin (not admin? Sign out)

From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and edit your password and account details.

Showing 1–40 of 87 results

و ...

سپاسگذار

arashAP

تازه وارد
سلام برای منم دقیقا همین مشکل بوجود اومده بعد از بروزرسانی

خواهشا یکی راهنمایی کنه

چرا درست ترجمه نکردن خوب اینو اصلا فروشگاهم به هم خورده بخدا لطفا رسیدگی کنید خواهشا

ahmad2553

تازه وارد
ووکامرس فارسی امروز منتشر میشه و میتونید بروز کنید افزونه رو. این ها رفع شده همگی.
سلام. چجوری باید بروزرسانی کرد؟ تو بخش افزونه های سایت معمولا نسخه ی جدید یه افزونه بیاد خودش گزینه بروزرسانی رو میاره دیگه، درسته؟ برای من که چیزی نیاورده. تو مخزن وردپرس هم که سرچ میکنم زده آخرین بروزرسانی مال یه ماه پیش بوده!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام. چجوری باید بروزرسانی کرد؟ تو بخش افزونه های سایت معمولا نسخه ی جدید یه افزونه بیاد خودش گزینه بروزرسانی رو میاره دیگه، درسته؟ برای من که چیزی نیاورده. تو مخزن وردپرس هم که سرچ میکنم زده آخرین بروزرسانی مال یه ماه پیش بوده!!!
چند روزی هست بروزرسانی صورت دادیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: masoudnkh
بالا