طراحی وبسایت اشتراک گذاری فیلم آموزشی

aminbhr

تازه وارد
سلام
من میخوام یک سایت اشتراک گذاری فیلم های آموزشی داشته باشم و افراد بتونن عضو بشن و فیلم های خودشونو ارسال کنن تو سایت (ارسال کنن اول تایید بشه بعد نمایش داده بشه – یا اینکه مستقیم نمایش داده بشه فرقی نداره زیاد )
باید چه افزونه یا چه چیزی نصب کنم روی وردپرس برای این کار ؟
و اینکه الان جز نصب وردپرس کاری انجام ندادم چطور میتونم عضویت افراد رو برای اینکار فعال کنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای این شیوه مورد نظر وردپرس اصلا توصیه نمی شود.
بهتر است روی cms های تخصصی تر تمرکز کنید چون پردازش و بارگذاری و اشتراک گذاری فیلم اولا پهنای باند و فضای ذخیره بالای می خواهد دوما نیازمند cdn است سوما پنل کاربری مجزا می خواهد چهارم تمرکز و سبکی نرم افزاری که زمان و پردازش کمتری را شامل شود.
کافیست بگردید نسخه های تخصصی برای این کار به زبان php یا سایر زبانها هست. اما در صورتی که تمکن مالی دارید بهتر است با یک تیم برنامه نویس صحبت کنید تا مجزا برای شما بنویسند و امکان افزایش ظرفیت و بهینه سازی را داشته باشند.
موفق باشید

aminbhr

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
برای این شیوه مورد نظر وردپرس اصلا توصیه نمی شود.
بهتر است روی cms های تخصصی تر تمرکز کنید چون پردازش و بارگذاری و اشتراک گذاری فیلم اولا پهنای باند و فضای ذخیره بالای می خواهد دوما نیازمند cdn است سوما پنل کاربری مجزا می خواهد چهارم تمرکز و سبکی نرم افزاری که زمان و پردازش کمتری را شامل شود.
کافیست بگردید نسخه های تخصصی برای این کار به زبان php یا سایر زبانها هست. اما در صورتی که تمکن مالی دارید بهتر است با یک تیم برنامه نویس صحبت کنید تا مجزا برای شما بنویسند و امکان افزایش ظرفیت و بهینه سازی را داشته باشند.
موفق باشید

اقا من مشکلاتمو حل کردم تقریبا
فقط یه ایرادی هست اونم اینکه قالبی که نصب کردم توی دمو فارسیه و راست چینه تو سایت همیار وردپرس نوشته هم ک کاملا راست چین و فارسی
ولی وقتی نصبش کردم و همه چی رو راه اندازی کردم میبینم تو سایت من همه چی چپ چینه و بهم ریخته منو ها اصن اون شکلی نیست
چیکار میتونم بکنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
اقا من مشکلاتمو حل کردم تقریبا
فقط یه ایرادی هست اونم اینکه قالبی که نصب کردم توی دمو فارسیه و راست چینه تو سایت همیار وردپرس نوشته هم ک کاملا راست چین و فارسی
ولی وقتی نصبش کردم و همه چی رو راه اندازی کردم میبینم تو سایت من همه چی چپ چینه و بهم ریخته منو ها اصن اون شکلی نیست
چیکار میتونم بکنم ؟
با سلام دوست عزیز
شما باید مطمئن باشید زبان وردپرس فارسی است یا خیر؟ برای این منظور از تنظیمات - عمومی زبان سایت رو فارسی قرار بدید.
ضمنا در پوشه قالب در پوشه اصلی یا پوشه css همیشه یک فایل rtl-style.css وجود داشته باشد تا مطمئن شوید نسخه از راست چین پشتیبانی می کند عدم وجود این فایل در بیشتر اوقات از عدم پشتیبانی قالب حکایت دارد و اگر خودتان کمی از css بلد باشید قادر خواهید بود مشکل را رفع کنید.
ضمنا یادآور می شوم توصیه بنده همچنان به قوت خودش باقیست بهتر است از یک CMS تخصصی استفاده کنید که در همین انجمن یا در فضای وب موجود است.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy

aminbhr

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
شما باید مطمئن باشید زبان وردپرس فارسی است یا خیر؟ برای این منظور از تنظیمات - عمومی زبان سایت رو فارسی قرار بدید.
ضمنا در پوشه قالب در پوشه اصلی یا پوشه css همیشه یک فایل rtl-style.css وجود داشته باشد تا مطمئن شوید نسخه از راست چین پشتیبانی می کند عدم وجود این فایل در بیشتر اوقات از عدم پشتیبانی قالب حکایت دارد و اگر خودتان کمی از css بلد باشید قادر خواهید بود مشکل را رفع کنید.
ضمنا یادآور می شوم توصیه بنده همچنان به قوت خودش باقیست بهتر است از یک CMS تخصصی استفاده کنید که در همین انجمن یا در فضای وب موجود است.
موفق باشید
بله ولی بنده برای پروژه لیسانسم هست این سایت نمیخوام به عنوان سایت خودم بهش نگاه کنم که
یک پروژه است تحویل استاد بدم نمره بگیرم و خداحافظ شما :LOL::LOL:

من اون قسمتشم درست کردم راست چین شد و درست شد
الان فقط و فقط یک قسمت رو بلد نیستم
اونم اینکه میخوام تو پنل کاربر ها ینی کسایی که عضو میشن یه جارو داشته باشه که فیلم هاشونو برای ما بفرستن که بزاریم داخل سایت
اینو چیکار کنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
آیا از افزونه ای عضویت استفاده می کنید اگر استفاده می کنید نامش را ذکر کنید.
برخی افزونه های عضویت خودشان محلی برای آپلود دارند یعنی پس از عضویت کاربر در یک سطح مشخص اجازه آپلود نیز به او داده می شود و تایید انتشار با مدیریت سایت است.
کافیست یک افزونه مدیریت درست را استفاده کنید.
موفق باشید

aminbhr

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
آیا از افزونه ای عضویت استفاده می کنید اگر استفاده می کنید نامش را ذکر کنید.
برخی افزونه های عضویت خودشان محلی برای آپلود دارند یعنی پس از عضویت کاربر در یک سطح مشخص اجازه آپلود نیز به او داده می شود و تایید انتشار با مدیریت سایت است.
کافیست یک افزونه مدیریت درست را استفاده کنید.
موفق باشید
نه چیزی استفاده نمیکنم شما پیشنهاد بدین که من چی استفاده کنم چیکا کنم نیاز دارم

aminbhr

تازه وارد
سلام
شما می‌توانید از افزونه دکان وردپرس استفاده بکنید. قابلیت چند فروشندگی رو برای شما فراهم می‌کند.
با تشکر
آخه من چیزی قرار نیست بفروشم
فقط قراره افراد عضو شن فیلم بفرستن برای ما

بالا