ویروس ریدایرکت

alijahanara

تازه وارد
سلام
افزونه duplicator با مشکل انتقال به سایتهای تبلیغاتی برخورد کرده بود که بعضی از فایلهایی که دوستان گفته بودند رو پاک کردم و مشکل برطرف شد اما وقتی از طریق تلفن همراه وارد پیج اینتساگرام خودم شدم و روی لینک سایت که داخل بیوی پیج قرار دارده کلیک میکنم متاسفانه باز صفحات تبلیغاتی باز میشن . البته روزی یک یا دوبار بیشتر برای هرکاربر این اتفاق نمی افته ولی در هر صورت این ویروس همچنان باقیست البته فقط از طریق اپ اینستاگرام
لطفا دوستان راهنمایی و کمک کنند
در ضمن کدهای هدر سایت رو هم نگاه کردم اما مشکلی به چشمم نیومد

hamid_00a

کاربر عضو
سلام من دقیقا همین مشکل دارم جدا از اینستاگرام حتی از طریق گوگل هم ریدایرکت میشه به تبلیغات، صفحش رو ببنید دوباره باز کنی یا بزنی رو همون لینک درست میشه
لطفا راهنمایی کنید اگه کسی میدونه

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
این دوره رو مشاهده کنید :

از چه شرکتی هاست تهیه کردید؟

alijahanara

تازه وارد
هاست از یکی از دوستان گرفتم و اشتراکی هست

فقط یه سوال اونم اینکه اگه طبق آموزش گفته شده تمامی فایلهایی رو که گفته پاک کنم قالب با همون مشخصات و همون ادیتهای قبلی مخصوصا پلاگین ها بالا میاد یا خیر؟؟

Mesmaili

کاربر عضو
از دیتابیس بک آپ بگیرید، سوالی هست در همون آموزش مطرح کنید دوستان پاسختون رو میدم.
1 مساله ای که هست، هاست های رایگانی هستند که بعضا وقتی از گوگل و جاهای دیگه واردش میشیم، ریدایرکت میشند. برای همین پرسیدم هاستتون چی هست.

alijahanara

تازه وارد
اوکی ... فقط این من چندتا سایت روی این سرور هاست اشتراکی دارم که فقط همین اینجوری شده

tpark

کاربر عضو
اوکی ... فقط این من چندتا سایت روی این سرور هاست اشتراکی دارم که فقط همین اینجوری شده
درود بر شما
نخست بک آپ بگیرید و از هاستینگ بخواهید دایرکتوری شما رو برای بد افزارهای احتمالی اسکن کنند.
کل وردپرس به غیر از شاخه wp-content و فایل wp-config.php رو حذف کنید و با فایل های سالم جایگزین کنید.
در فایل functions.php قالب دنبال کد مخرب باشید و در صورت امکان قالب رو هم با فایل های جدید به روز رسانی کنید.
در نهایت فایل های footer.php و header.php رو برای کد های مشکوک بگردید.
و میتونید از افزونه های اسکن کننده وردپرس استفاده کنید.

موفق باشید.

alijahanara

تازه وارد
ممنون
درود بر شما
نخست بک آپ بگیرید و از هاستینگ بخواهید دایرکتوری شما رو برای بد افزارهای احتمالی اسکن کنند.
کل وردپرس به غیر از شاخه wp-content و فایل wp-config.php رو حذف کنید و با فایل های سالم جایگزین کنید.
در فایل functions.php قالب دنبال کد مخرب باشید و در صورت امکان قالب رو هم با فایل های جدید به روز رسانی کنید.
در نهایت فایل های footer.php و header.php رو برای کد های مشکوک بگردید.
و میتونید از افزونه های اسکن کننده وردپرس استفاده کنید.

موفق باشید.
لطف کردین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان اگر هاست شما آنتی شل CXS داشته باشه. خیالتون از این بابت ویروسی شدن ها کمی راحت تر میشه!
توی این موارد به هاست های دارای آنتی شل دار دقت کنید. این مورد توی هاست های اشتراکی به نظرم حیاتیه! حتی توی فایل زیپ حاوی ویروس ، اسکن میشه و اجازه آپلود توی هاستتون

hamid_00a

کاربر عضو
من هاستم از پارس پک هست اسکن هم انجام دادن یه سری چیزا پیدا شد پاکشونم کردم ولی باز ریدایرکت میشه

masoudnkh

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز.
مشکل ریدایرکن شدن هنگامی که سایتتون رو باز میکنید، مشکل از گوگل آنالیتیکس هست و ریدایرکت از سایت دابل کلیک(doubleclick.com) انجام میشه. با حذف کد گوگل آنالیتیکس مشکل برطرف میشه.

بالا