پلاگین یا اسکریپت پخش بر اساس سرعت

mohsen1shariati

تازه وارد
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خسته نباشید

بنده نیاز به اسکریپت یا پلاگین(برای هر سیستمی) که بشه پخش فیلم آنلاین رو بر اساس سرعت نتظیم کرد!

آیا همچین چیزی اصلا موجوده؟

Reza2405

تازه وارد
سلام خسته نباشی دوست عزیز، بنده یه جایی دیدم که نوشتین اسپانسر میشین، من دارم یک فروشگاه اینترنتی راه میندازم و برای خرید هاست نیاز به یه مقدار پول دارم، حقیقتش من سن زیادی ندارم و نمیتونم این پول رو جور کنم، مبلغ 700 هزار تومن هست مبلغ زیادی نیست ❤️اگه کمک کنید سود دهی خوبی داره 

Mesmaili

کاربر عضو
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خسته نباشید

بنده نیاز به اسکریپت یا پلاگین(برای هر سیستمی) که بشه پخش فیلم آنلاین رو بر اساس سرعت نتظیم کرد!

سلام.

این رو مشاهده کنید :

Mesmaili

کاربر عضو
سلام خسته نباشی دوست عزیز، بنده یه جایی دیدم که نوشتین اسپانسر میشین، من دارم یک فروشگاه اینترنتی راه میندازم و برای خرید هاست نیاز به یه مقدار پول دارم، حقیقتش من سن زیادی ندارم و نمیتونم این پول رو جور کنم، مبلغ 700 هزار تومن هست مبلغ زیادی نیست ❤️اگه کمک کنید سود دهی خوبی داره 
شما که ظاهرا وضعت خوبه 700 تومن مبلغ زیادی واستون نیست !

پول که کسی نمیده :)))) هاست میخواید پیام شخصی بدید ! :))

Reza2405

تازه وارد
داداش وضعم کجاش خوبه، تو این شرایط اقتصادی داغون یه پسر 16 ساله بدون در امد چجوری 700 تومنو جمع کنه؟ تازه مدرسه هم هست کله وقتم رو گرفته 

soroushtayyebi

تازه وارد
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خسته نباشید

سلام

معمولا از این‌ها استفاده میشه برای این‌کار:

jwplayer.com

برای یه پروژه‌ای این رو خریدم و استفاده کردم:

و راضی بودم.

در ضمن آپارات داره از jwplayer استفاده میکنه. بقیه سایت‌های video ugc اکثرا از videojs :)

برای اینکه یه فایل آپلود کنید و خود سیستم کانورت کنه به کیفیت‌های مختلف بهترین گزینه ffmpeg هستش ولی بهتره ۲ سروره این‌کار رو بکنید. یعنی یه سرور برای نگهداری و یک سرور فقط برای کانورت و با api بین این ۲ تا سیستم جابه‌جایی انجام بگیره. چون دسترسی exec نیاز داره سیستم برای ffmpeg که خیلی روی سروری که خود سایتتون هستش جذاب نیست.

در صورتی که سیستم ویدیویی رایگان میخواین میتونید از این استفاده کنید:

با کمی هزینه و خرید پلاگین‌هاش سیستم نسبتا راه دستی به دست میارین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Parviz_mirzaee

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من یه سایت وردپرسی رو چک کردم فیلم هایی که میزاره تو سایت وقتی موس رو میبری روی فیلم اون فیلم خوکار پلی میشه
چک کردم دیدم پلاگینی که گفتین videojs رو نصب کرده
منم نصب کردم ولی تنظیماتی نداره ببینم چجوری کار میکنه
لطفا اگه میشه بگید چیکار کنم ؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام وقت بخیر
من یه سایت وردپرسی رو چک کردم فیلم هایی که میزاره تو سایت وقتی موس رو میبری روی فیلم اون فیلم خوکار پلی میشه
چک کردم دیدم پلاگینی که گفتین videojs رو نصب کرده
منم نصب کردم ولی تنظیماتی نداره ببینم چجوری کار میکنه
لطفا اگه میشه بگید چیکار کنم ؟
سلام تنظیماتش رونمیدونم
ولی از طریق js میشه اینکار را کرد.
خواستید پلیرتون رو انلاین بزارید دسترسی بدید براتون کدش رو بنویسم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا