سازگار کردن قالب با فروشگاه ساز ووکامرس

javananit96

کاربر عضو
سلام وقتتون بخیر،دوستان من میخوام

قالب وردپرس جابفای | Jobify رو با ووکامرس هماهنگ کنم این قالب از  فروشگاه ووکامرس پشتیبانی میکنه میخوام با هماهنگ کردن قالب  بهم این امکان رو بده تا بسته های عضویتی توسط  با ووکامرس ایجاد کنم
(قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد شغل های ارسالی برای کارفرمایان،قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد رزومه های ارسالی برای کارجویان)

حالا دوستان من با این آموزشهای میتونم اینکار را انجام بدم

javananit96

کاربر عضو
سلام به همه دوستان لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب با ووکامرس سازگار هست . درست

موضوع شما سازگاری قالب نیست. یک افزونه ای باید در این میان باشه که امکان فروش بسته ، و اتصال اون به سیستم قالب رو براتون فراهم کنه

javananit96

کاربر عضو
قالب با ووکامرس سازگار هست . درست

موضوع شما سازگاری قالب نیست. یک افزونه ای باید در این میان باشه که امکان فروش بسته ، و اتصال اون به سیستم قالب رو براتون فراهم کنه
قالب از ووکامرس پشتیبانی میکنه درسته ،میشه افزونه ای برای اینکار بهم معرفی کنید ممنون فقط میخواهیم زمانی که کارجو  حق عضویت خود را پرداخت کرد روزمه آن در سایت نمایش داده شود تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این باید در خود قالب باشه. چون پلاگینی نمیاد اختصاصا ، این کار رو برای قالبی صورت بده.

javananit96

کاربر عضو
محمد جان برات یک پیغام خصوصی برات ارسال کردم لطفا چک کن ممنون

javananit96

کاربر عضو
من که نفهمیدم چی میگی کلا ووکامرس سازگاری خاصی نداره از پس تایپ استفاده میکنه برای فراخانی یه فایل woocommerce.php درست کن محتوای فایل هر چی می خوای بزار

فقط اگر خاصی داخل حلقه این را بزار <?php woocommerce_content(); ?>

بقیه چیزها به قالب شما داره و اینکه فولدر تمپلیت ووکامرس را به داخل فایل های قالبت بیار بعد هرچقدر دوستداری دستکاری کن ووکامرس را
تشکر عزیز

wptricks

تازه وارد
سلام
از اموزش زیر استفاده کنید.

بالا