تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام وقت بخیر
ممنون از آپدیت .عالیه دستتون دردنکنه .
یه مشکلی که هست اینه که صفحه پوسته برای اعمال تنظیمات ظاهری نمایش داده نمیشه
You must be registered for see images attach

یکم عجیبه ! توی نسخه قبل هم همین بود که گفته بودم توی پست های قبل ولی انگار یه مشلی هست که ایجوری میشه
راهنمایی می کنید؟

مشکل دوم اینه که پیغام ارور رمز یا شماره انگلیسی هست و اصلا RTL نیست برای سایت فارسی که من دارم جوری که نصف اون پاپ آپ کوچیک با ایکن شکلک مشخص نیست
مشکل شما بررسی شد ، بخاطر مورد داشتن در افزونه : WooCommerce Checkout Manager بود . ک با غیر فعال کردن افزونه رفع شد.

Saleh1996

تازه وارد
سلام ممنون از ارائه این پلاگین برای عموم .
چرا موقع ذخیره پیغام
خطا!!! تغییرات شما به خوبی ذخیره شد
میده !

موقع ثبت نام هم میزنه جزئیات نامعتبر است !
لطفا راهنمایی بفرمایید .

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام ممنون از ارائه این پلاگین برای عموم .
چرا موقع ذخیره پیغام
خطا!!! تغییرات شما به خوبی ذخیره شد
میده !

موقع ثبت نام هم میزنه جزئیات نامعتبر است !
لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام "اطلاعات ذخیره میشه به کلمه خطا توجه نداشته باشید ! "

برای سوال دوم
افزونه بارها تست شده .
برای همه ی سامانه ها هم تست شده.
از چه سامانه ای استفاده میکنید؟
و ایا ارسال بر اساس الگو (پترن ) می زنید؟

metalz

تازه وارد
با درود و احترام
آپدیت جدید رو نصب کردم و تنها یک مشکل در سایت هنگام پرداخت به وجود می آید.
در هنگام پرداخت دکمه ثبت نام حذف میگردد و مشتری متوجه نمیشود بعد از وارد کردن تلفن همراه باید چکار کند و کد کشور هم حذف شده و افزونه تشخیص نمیدهدو ارور شماره را با کد شهر وارد کنید میدهد.
در نسخه های قبل این مشکل وجود ندارد و تصاویر هردو را ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنمایی بقرمایید.
از IPPanel استفاده میکنم.
تصویر افزونه با اپدیت جدید

تصویر ورژن های قبلی

با سپاس فراوان

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با درود و احترام
آپدیت جدید رو نصب کردم و تنها یک مشکل در سایت هنگام پرداخت به وجود می آید.
در هنگام پرداخت دکمه ثبت نام حذف میگردد و مشتری متوجه نمیشود بعد از وارد کردن تلفن همراه باید چکار کند و کد کشور هم حذف شده و افزونه تشخیص نمیدهدو ارور شماره را با کد شهر وارد کنید میدهد.
در نسخه های قبل این مشکل وجود ندارد و تصاویر هردو را ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنمایی بقرمایید.
از IPPanel استفاده میکنم.
تصویر افزونه با اپدیت جدید

تصویر ورژن های قبلی

با سپاس فراوان
نسخه جدید را نصب کنید. و ادرس سایت خود + مشخصات ورود ادمین را در پیام خصوصی ارسال کنید .

mjahangiri

تازه وارد
سلام خسته نباشید من اپدیت جدیدتون رو نصب کردم تنظیمات رو هم انجام دادم اما هنگامی که دکمه ی تست رو میزنم میره تو حالت لودینگ و دیگه کار نمیکنه و در کل هیچ پیامکی هم در قسمت گزارش ارسال پنلم ثبت نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید
متشکرم

masoud1234

تازه وارد
سلام من افزونه قبلا سالم بود الان نمیدونم چرا نصبش میکنم و فعال میکنم باز قسمت ثبت نام ایمیل و نا م کاربری میخواد کلا قاطعی کرده من باید چیکار کنم ممنون

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام خسته نباشید من اپدیت جدیدتون رو نصب کردم تنظیمات رو هم انجام دادم اما هنگامی که دکمه ی تست رو میزنم میره تو حالت لودینگ و دیگه کار نمیکنه و در کل هیچ پیامکی هم در قسمت گزارش ارسال پنلم ثبت نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید
متشکرم

مطمنن مشکلی در سامانه ای ک وارد می کنید . و یا تداخلی در یکی افزونه هاتون هست. افزونه به دفعات بسیار زیاد تست شده از هر نظر بادرگاه های متفاوت و روی حداقل 30 سایت ک الان سراغ دارم فعاله و درسته .
فکر میکنم بعد از اموزش شما بتونید مشکلتون رو حل کنید. در غیر اینصورت مشخصات ورود را در پیام خصوصی بفرستید در اسرع وقت سایتتون بررسی بشه .

digijojeh

تازه وارد
با سلام لطفا راهنمایی کنید افزونه کار نمیکنه تو سایت من نصب شده حالا روش که میزنم تو سایت قسمت ورود با رمز یکبار مصرف اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده انگار لینک نداره این گزینه چک بفرمایید لطفا

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با سلام لطفا راهنمایی کنید افزونه کار نمیکنه تو سایت من نصب شده حالا روش که میزنم تو سایت قسمت ورود با رمز یکبار مصرف اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده انگار لینک نداره این گزینه چک بفرمایید لطفا
سلام
فیلد شماره موبایل رو نذاشتید باید فیلد شماره موبایل اجباری شود.

leilan

تازه وارد
سلام
افزونه کد تایید رو اگر با اعداد فارسی وارد کنیم قبول نمیکنه

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
افزونه کد تایید رو اگر با اعداد فارسی وارد کنیم قبول نمیکنه

با سلام افزونه به نسخه جدیدتر اپدیت شد. در حال کار روی اپدیت بعدی هستم انشالله اوکی بشه قرار داده میشه .

برای این موردشما دقت نکرده بودم .
ولی خب براش یک راه حل قرار میدم .
امشب و خبرش رو میگم.

leilan

تازه وارد
با سلام افزونه به نسخه جدیدتر اپدیت شد. در حال کار روی اپدیت بعدی هستم انشالله اوکی بشه قرار داده میشه .

برای این موردشما دقت نکرده بودم .
ولی خب براش یک راه حل قرار میدم .
امشب و خبرش رو میگم.
ممنون از آپدیت
با آپدیت جدید دیگه تداخل با افزونه چک اوت منیجر هم حل شده. متشکرم

یک مورد هم اینکه، وقتی یک فیلد دلخواه اضافه میکنیم و جابجاش میکنیم، تو محلی که میخوام قرار نمیگیره، میره زیر همه فیلدهای اصلی دیگه، من خودم با سی اس اس و order درستش کردم اما خواستم بهتون بگم که تو آپدیتها کمک کننده باشه
و تو آپدیت جدید لیبلهای اینپوتها خیلی بالاتر قرار گرفتن و وقتی کد کشور رو میزنم مخفی باشه، یک بخشیش پیدا هست و کامل مخفی نمیشه
مورد آخر هم اینکه ریدایرکت رو هم درست میکنید؟ اینکه کاربر هرجا وارد شد یا ثبت نام کرد، به همون صفحه قبلی که داخلش بود ریدایرکت بشه؟

باز هم ممنون از وقتی که قرار میدید.

digijojeh

تازه وارد
کسی به ما کمک نمیکنه ؟ 1 چک کنید ببینید چیکار کنم من ریخته به هم کلا کار نمیکنه اصلا

پیام یزدانیان

کاربر عضو
کسی به ما کمک نمیکنه ؟ 1 چک کنید ببینید چیکار کنم من ریخته به هم کلا کار نمیکنه اصلا

سلام شما باید بخش ورود قالب خود را با کدهای ورود افزونه دیجیت جایگزین کنید دوست عزیز.

Ro_e_ali

تازه وارد
سلام من نسخه 6.12.0.6 رو از داخل سایتتون نصب کردم.
با اینکه ثبت نام رو میذارم خیر! اما همچنان موقع ورود کاربر جدید خطا میده که باید ثبت نام کنید!میشه راهنمایی کنید چه کار کنم؟ من میخوام کاربرام با زدن شمارخ موبایل و ارسال کد تایید تو سایت وارد بشن و ورود و ثبت نام یکی باشه

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام من نسخه 6.12.0.6 رو از داخل سایتتون نصب کردم.
با اینکه ثبت نام رو میذارم خیر! اما همچنان موقع ورود کاربر جدید خطا میده که باید ثبت نام کنید!میشه راهنمایی کنید چه کار کنم؟ من میخوام کاربرام با زدن شمارخ موبایل و ارسال کد تایید تو سایت وارد بشن و ورود و ثبت نام یکی باشه
نیاز ب افزونه جانبی دارد در هفته اینده قرار داده میشه

digijojeh

تازه وارد
سلام شما باید بخش ورود قالب خود را با کدهای ورود افزونه دیجیت جایگزین کنید دوست عزیز.
تشکر اما چطور اینکارو انجام بدم در قسمت افزونه میزنم که جایگرین صفحه ورود بشه

اما بعدش باگ پیدا میکنه و قسمت ثبت نام و ورود فقط 1 صفحه قرمز میاد زده بازگشت هیچی دیگه نداره

بالا