نمایش محصول در ووکامرس

mahdial

تازه وارد
سلام دوستان .روز خوش . من می خوام طبق عکسی که اپلود میکنم فقط محصولات و یا دسته ردیف A خودم رو نمایش بدم و ووکامرس هر چیزی که هست :هم دسته اصلی هم زیر دسته ها و هم محصولات ززیر مجموعه زیر دسته ها رو نشون میده..لطفا راهنماییم کنید

پیوست‌ها

• 01.jpg
    01.jpg
    343.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا وقتی یک سوال دارید از انتشار در چند بخش انجمن خودداری کنید
دوم برای حل مسئله باید توضیحات بیشتری بدهید که برای چه چیزی می خواهید
و اما مورد شما در مسیر پنل وردپرس - نمایش - سفارشی سازی - وکامرس - کاتالوگ محصول - نمایش برگه فروش و نمایش دسته این دو مورد رو که تنظیم بفرمایید همه رو طبق نظر شما تغییر می دهد . این مورد فقط در صفحه اصلی وکامرس خودکار اجرا می شود
اما اگر می خواهید این موارد در منو دیده شود باید از پنل فهرست ها به آن اضافه کنید خودکار نیست دستی انجام می شود .
البته در ابزارک ها هم گاها به صورت خودکار انجام می شود
موفق باشید

mahdial

تازه وارد
اشتباها داخل یک انجمن دیگه زدم که متاسفانه نتونستم پاک کنمش..
لطفا عکس رو ببینید.من از تنظیمات کاتالوگ تغیر میدم.. ولی یا زیر دسته ها رو فقط میاره..یا کل محصولات و یا هر دو (یعنی ردیف aوb)من فقط محصولات و دسته بندی ردیف a رو میخوام

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام دوستان .روز خوش . من می خوام طبق عکسی که اپلود میکنم فقط محصولات و یا دسته ردیف A خودم رو نمایش بدم و ووکامرس هر چیزی که هست :هم دسته اصلی هم زیر دسته ها و هم محصولات ززیر مجموعه زیر دسته ها رو نشون میده..لطفا راهنماییم کنید
سلام
پیشنهاد من و استاندارد این هست که شما یک دسته بندی شال داشته باشید و انواع اون که میشه نخی، پنبه و... رو بعنوان یک ویژگی تعریف کنید و تیک بایگانی شدن کالاهای دسته بندیش رو هم بزنید. اینطور میتونید به کاربرانتون در بایگانی کالاها هم امکان تفکیک بر اساس نوع مورد نظرشون رو بدید و اگر میخواهید توی منوی سایتتون هم استفاده کنید میتونید لینک بایگانی ویژگی رو بزنید.

بالا