WooCommerce لینک دانلود رایگان برای محصولات ووکامرس

hosseinvali

تازه وارد
سلام وقت بخیر
یه مشکلی داشتم میخواستم بدونم کسی راه حلی داره؟
میخوام برای محصولات ووکامرس که رایگان هستند لینک دانلود قرار بدم که روند پرداخت رو لازم نباشه طی کنن و اینکه قیمت رو هم نزنه
یه افزونه هم نصب کردم (free downloads for woocommerce) جواب هم داد اما زمانی که با تم بیلدر المنتور برای صفحه محصول قالب میسازم نمیتونه تشخیص بده و گزینه سبد خرید رو به دانلود رایگان تغییر بده
کسی راه حلی برای این موضوع داره؟
یعنی واقعا نمیشه محصولات رو بالینک مستقیم قرار داد؟
ممنون میشم اگر کسی میدونه کمک کنه
با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
کافیست برای محصولات رایگان قیمت صفر را لحاظ کنید نیازی به افزونه ندارد.
به راحتی پس از درخواست خرید بدون پرداخت در دسترس کاربر قرار می گیرد
موفق باشید

hosseinvali

تازه وارد
سلام
ممنون از پاسختون
من که گفتم میخوام به صورت لینک مستقیم قرار بگیره و کلا روند پرداخت و سبد خرید طی نشه وگرنه وقتی قیمت صفره چی رو پرداخت کنه؟
در ضمن قیمت صفر رو هم میزنه که جالب نیست.

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا قیمت صفر چیزی برای پرداخت نیست شما کافی بود آنرا امتحان کنید . شما به سبد خرید وارد می شوید ولی مسیر پرداخت نیست فقط اعلام ثبت سفارش است که پس از تایید لینک دانلود هم در دسترس کاربر قرار می گیرد هم به لیست دانلودهایش اضافه می شود.
شما از این افزونه در مخزن استفاده می کنید؟
خود این افزونه رو نگاه کنید عدد صفر متوالی در آن مشخص است!!
اگر نمی خواهید محصول بفروشید بهتره در داخل خود مطلب لینک دانلود را قرار دهید اینگونه هم مستقیم است هم دردسر خرید و فرآیند را ندارد و اینکه دیگر نیازی به صفر و اینها نیست
موفق باشید

hosseinvali

تازه وارد
سلام دوباره و عرض خداقوت
خودم هم کمی به این نتیجه نزدیک شدم اما یک مشکل هست : من از google drive برای هاست دانلود استفاده میکنم (افزونه use your drive) که با ووکامرس سازگاره و به راحتی میشه لینک اصلی رو مخفی کرد. حالا اگر در نوشته بخوام لینک بذارم طرز کار رو بلد نیستم یعنی نمیدونم چطور هم لینک مستقیم بذارم هم لینک مخفی بشه شما راهی دارید؟
در ضمن اون افزونه اگر قیمت هم مشخص نباشه لینک مستقیم رو قرار میده اما خب در زمینه های دیگه محدودیت های زیادی داره
خیلی ممنون
سلامت باشید

آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر در اکانت شما در گوگل درایو اطلاعات فروشی دارید پس با قرار دادن اولین گزینه احتمالا سایر گزینه ها نیز در دسترس خواهد بود
ساده ترین شکل اینست که یک ایمیل دیگر فعال سازی کنید و از آن استفاده کنید یا اینکه از سرورهای دانلود رایگان چون یا استفاده کنید هم مشکل حذف ندارید و هم امنیت فایل فروشی تضمین است و مشکلی در دانلود مستقیم هم نیست.
موفق باشید

بالا