درخواست کمک برای تکمیل کد

musicbaz

تازه وارد
سلام و وقت بخیر
من یه کد جاوا نوشتم که با کلیک روی دکمه عدد اضافه میکنه
دو مورد رو بلد نیستم بهش اضافه کنم
- اول اینکه نمیدونم چطور باید اعداد رو ذخیره کنم یعنی کاربر اول کلیک کرد مثلاً پیشنهاد میدهم، و عدد شد 1 ذخیره بشه و کاربر دوم بیاد و کلیک کنه تا نهایت عدد بشه 2 و همینطور بره بالا - در حال حاضر وقتی کلیک میکنی رو دکمه و عدد زیاد میشه، رفرش میدم عددها 0 میشن و اطلاعات ذخیره نمیشه و نمیمونه
- مورد دوم - چطور باید محدود کنم که هر کاربر فقط 1 بار بتونه رای بده و الکی موجب اضافه شدن عدد نشه ؟
ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید که چطور باید از همین کد برای چند دکمه استفاده کنم و هر دکمه نتیجه خاص خودشو بده
یه فایلم گذاشتم که کد نهاییم هستش
پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنونم
JavaScript:
<script type="text/javascript">

var i = 0

function Count() {

i +=1;

document.getElementById("output").innerHTML = i; }

</script>

پیوست‌ها

• cod.zip
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
دوست عزیز شما به عبارتی می خواهید دکمه لایک ایجاد کنید.
من الگوریتم کارو میگم شما برو تو گوگل تیکه کدهارو کنار هم بزار که نتیجه نهایی را بگیری.
ببیند فرض کن یک دکمه داریم که آیکون قلب داره و پیشفرض صفر نمایش میده زمانی که کاربر روش کلیک می کنه به صورت اجکس آی دی مطلب رو ارسال می کنی و در جایی که دریافت می کنی در دیتابیس آی دی پست را ذخیره و به تعداد لایک این پست یکی اضافه می کنی و ذخیره می کنید به عبارتی باید ابتدا تعداد لایک فعلی را دریافت و به علاوه یک کنید و سپس در انتها یک کوکی هم برای کاربر ذخیره می کنی که با کلیک دوباره نتونه عدد رو بیشتر کنه.
کل کار به این صورت هست.

اینم نمونه کد آماده و کامل:

موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: musicbaz

musicbaz

تازه وارد
با سلام و احترام.
دوست عزیز شما به عبارتی می خواهید دکمه لایک ایجاد کنید.
من الگوریتم کارو میگم شما برو تو گوگل تیکه کدهارو کنار هم بزار که نتیجه نهایی را بگیری.
ببیند فرض کن یک دکمه داریم که آیکون قلب داره و پیشفرض صفر نمایش میده زمانی که کاربر روش کلیک می کنه به صورت اجکس آی دی مطلب رو ارسال می کنی و در جایی که دریافت می کنی در دیتابیس آی دی پست را ذخیره و به تعداد لایک این پست یکی اضافه می کنی و ذخیره می کنید به عبارتی باید ابتدا تعداد لایک فعلی را دریافت و به علاوه یک کنید و سپس در انتها یک کوکی هم برای کاربر ذخیره می کنی که با کلیک دوباره نتونه عدد رو بیشتر کنه.
کل کار به این صورت هست.

اینم نمونه کد آماده و کامل:

موفق باشید.
با سلام و تشکر فراوان برای راهنمایی
من والا به دنبال ارائه گزارشم
سایت کتاب دارم و میخواهم کسانی که اون کتاب رو خوندن از اونایی که نخوندن یا اونایی که خریدن و قصد خرید دارن مشخص بشن
یه چیزی مثل این سایت :
بخش پیشنهاد به دیگرانش
افزونه های مختلفی رو جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم مثل این بخش ایجاد کنه
دیگه خودم با آزمون و خطا کدشو نوشتم اما چون زیاد سر در نمیارم نمیدونستم چطور باید گزارش هارو ذخیره کنم برا همین کمک خواستم از دوستان

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.
سایت شما با وردپرس هست؟
اگر آشنایی ندارید به کد نویسی از افزونه های آماده استفاده کنید.

musicbaz

تازه وارد
سلام.
سایت شما با وردپرس هست؟
اگر آشنایی ندارید به کد نویسی از افزونه های آماده استفاده کنید.

ممنون از پاسختون
اما به افزونه لایک نیاز ندارم

جاویدان

کاربر عضو
ممنون از پاسختون
اما به افزونه لایک نیاز ندارم

با سلام دوست عزیز
اگر دقت کنی افزونه های معرفی شده به شما دقیقا می توانند به همین منظور استفاده شوند، کافیست به جالی لایک و دیس لایک شما آنرا به خوانده ام و می خواهم بخوانم تبدیل کنید.
موفق باشید

بالا