راهنمایی در مورد افزونه wp-postviews

romanir

تازه وارد
سلام
دوستان خسته نباشید
من روی سایتم افزونه کش راکت را فعال دارم و این افزونه امار بازدید را کش میکنه و کاربر هرچی از مطالب بازدید انجمن میده شمارش محسبوب نمیشه و امار همیشه رقم زیر 50 هستش
من حتی در قوانین پیشرفته هم ولی تاثیری نداشته و همچنان کش انجام میشه میتونید راهنمایی انجام بدید چطور این مشکل را رفع کنم که کش نشه بازدید
کد:
/wp-content/plugins/wp-postviews/postviews-cache.js

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
خط نادیده گرفتن رو به پوشه افزونه تغییر بدهید. باید مطمئن شوید این مورد به استثنائات کش اضافه شده است . مسیر را کامل به افزونه معرفی کنید
بطور مشخص افزونه کش راکت افزونه پرخطایی است بخصوص نسخه های نال اون یا حالت های چون کمباین .
اگر افزونه حالت بروزرسانی در لحظه بازدید دارد حتما آنرا فعال کنید.
مطمئن شوید که آمارها درست باشند از آمارگیر داخلی سیپنل این موارد را بررسی کنید.
اگر سایت شما بر روی وبسرویس لایت اسپید است بهترین افزونه کش کش لایت اسپید در مخزن وردپرس است .
موفق باشید

romanir

تازه وارد
الان من افزونه لایت اسپید هم فعال کردم
به محض فعال شدن شمارش قطع میشه و کش میشه

کسی راه حلی نداره این مشکل را حل کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
افزونه لایت اسپید کش در بهترین حالت باید بر روی سرور لایت اسپید باشد. در سرورهای انجین ایکس و معمولی کارائی کاملی ندارد.
در مورد مشکل شما افزونه مورد نظر wp-postviews وقتی به صفحه افزونه نگاه کردم دیدم این افزونه بروزرسانی جدیدی ارائه نکرده و تست با نسخه جدید نداشته است؟ نکته دوم اینکه این افزونه از شما می خواهد بخشی از کد افزونه را در فایل index.php سایت قرار دهید که با این کار مشکل شما رفع می شود و همچنین در تمامی برگه ها و صفحاتی که اعلام کرده است باید در استثناء کش لایت اسپید قرار داده شود.
اگر شما می خواهید آمار بازدید داشته باشید و برای خودتان باشد بهتره به جای این افزونه های درون وردپرسی از آمارگیری داخلی سی پنل برای اطلاعات استفاده کنید که مشکلی هم در آمارگیری ندارند و نیازی به کد و افزونه هم ندارند و دائم فعال هستند و دقیقتر هم هستند.
گزینه بعدی می تونه آمارگیرهای خارج سروری باشه که با یک شورت کد در فوتر در تمامی سایت اعمال می شود که سایتهای زیادی این خدمت را هم در ایران هم خارج ایران می دهند مشکل کش هم ندارند.
گزینه بعدی می تونه گوگل سرچ کنسول باشه که با جیمیل فعال شما سینک شده و پس از ثبت آدرس سایت در آن یک کد احراز هویت به شما می دهد به شکل html که در روت سرور قرار می دهید و مشکل کش ندارد و دقت بالایی هم دارد و میزان ورودی شما را به تفکیک صفحات یا کلمات می دهد.
توصیه همیشگی بنده از افزونه های امارگیر درون وردپرسی استفاده نکنید زیرا اولا بار سنگینی بر سرور ایجاد می کنند دوم دیتابیس را بی جهت اشغال می کنند سوم گاها نیاز شما را برآورده نمی کنند به صرف اینکه در دسترس هستند دلیل بر عملکرد بالای آنها نیست اگر هم به جهت نمایش برای کاربران از این رویه استفاده می کنید در مخزن وردپرس شورت کدهایی وجود دارد که به شما امکان نمایش برای کاربران را می دهد در سایت های ایرانی هم در اینباره توضیحات هست که داخل بخشی از قالب قرار می دهید، البته که اگر نظر سنجی کنید شاید این بخش اصلا به چشم کاربران هم نیاید
موفق باشید

بالا