گله از بخش فروشگاه سایت ووکامرس فارسی

• نویسنده موضوع idead
  • تاریخ شروع

idead

تازه وارد
با سلام
من برای وب سایت هایی که برای مشتریان تحویل میدم از ماژول های ووکامرس فارسی استفاده میکنم اما یک مشکل جدی وجود داره
1. چنج لاگ اصلا بروز نیست ، مثلا توی ماژول درگاه پرداخت سامان زدید بروزرسانی : 1400-08-09 بعد اخرین چنج لاگش مربوط به 22 اذر 99 هست ، خب ایا حق کاربر نیست یه چنج لاگ درست ببینه؟
2. امکاناتی که برای پلاگین ها(بخصوص پلاگین های اختصاصی تون) هست اصلا کامل شرح نشده و خیلیاش اصلا تصاویرش مربوط به نسخه اولیه افزونه ست و چندساله که عکس هم عوض نکردید

لطفا این مشکلات رو حل کنید واقعا حیفه به شخصه از فروشگاه هایی که این موارد رو رعایت کنن بیشتر استقبال میکنم
الان من میخام درگاه پارسیان رو خریداری کنم اما اصلا نمیدونم اون امکاناتی که من میخوام رو واقعا داره یا نه
ارسال شماره موبایل به درگاه رو که یکساله همه درگاهای واسط اضافه کردن رو داره یا خیر؟
شاید بگید که خب به پشتیبانی پیام بدید بپرسید ، اما واقعا این درست نیست ، باید همه این موارد در صفحه محصول باشه ، از بار پشتیبانی هم کم میشه
بخصوص شما که در حوزه تخصصی فعالیت میکنید
متشکر از توجهتون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
ممنون از انتقاد شما
تاریخ بروزرسانی انچه درسته که در توضیحات دادیم. سیستم خودش تاریخ بروزرسانی رو بر اساس بروزرسانی مطلب میزنه که صحیح نیست (حتما اصلاح میشه)

برای تصاویر و داده های قدیمی کاملا حق با شماست. بروزرسانی حتما صورت میگیره.

ضمنا برای ارسال شماره موبایل به درگاه ، در بانک سامان فراهم شده و مشکلی در این زمینه نیست

ممنونم از اینکه وقت گذاشتی و مطرح کردی. نتیجه رو باهات در ارتباط خواهم بود و منتقل میکنم.

بالا