درخواست معرفی پلاگین وردپرس برای اخذ آبونمان در شهرک های صنعتی

the.12.th

تازه وارد
سلام
من مدیر یه شهرک صنعتی هستم که میخوام سایتی طراحی کنم که بتونم تمام مجموعه های داخل شهرک رو مدیریت کنم. مثلا یه پیام بهشون بدم هزینه شارژ این ماه x ریال میشه و اون ها بتونن از همون قسمت وارد دارگاه پرداخت بشن و پرداخت کنن.

آیا میشه از طریق ووکامرس این کار رو انجام داد؟(یعنی بدون اینکه مشتری چیزی به سبد خریدش اضافه کنه و بخره، ما چیزی به سبد خریدش به عنوان شارژ اضافه کنیم و اون هم پرداخت کنه؟) اگه نه راهنمایی کنید لطفا

ALirezaRR

تازه وارد
سلام و درود امکانش هست پیاده سازی چنین چیزی اما اجراش پیچیدگش خاص خودشو داره که تو این مطلب جاش نیست و نیاز که یه متخصص پیاده سازی و طراحی کنه ،در صورتی که تمایل داشتید پیام ارسال کنید درباره طراحیش صحبت کنیم در صورتی که به نتیجه رسیدم براتون انجام بدیم

the.12.th

تازه وارد
سلام و درود امکانش هست پیاده سازی چنین چیزی اما اجراش پیچیدگش خاص خودشو داره که تو این مطلب جاش نیست و نیاز که یه متخصص پیاده سازی و طراحی کنه ،در صورتی که تمایل داشتید پیام ارسال کنید درباره طراحیش صحبت کنیم در صورتی که به نتیجه رسیدم براتون انجام بدیم
سلام و عرض ادب
داشتم تحقیق میکردم. به نظرتون با gravity form نمیشه این رو پیاده کرد؟ مثلا یه فرم پرداخت درست کنیم که بتونن پرداخت کنن.
اگه به نتیجه نرسیدم حتما بهتون اطلاع میدم
با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
راهکار راحت تر اینه از سیستم WHMCS استفاده کنید
به صورت خودکار هر ماه یک فاکتور با مبلغ دلخواه ایجاد میکنه و از طریق پیامک اطلاع رسانی میکنه و...
باید پیکربندی کنید مواردش رو.
از اینجا دانلود کنید:

بالا