masoomi
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام دوست عزیز لطف کنید به من کمک کنید که چیکار کنم که بادی پرس برای فعالیت کاربرا مثل(دوستی ، دعوت نامه عضویت در گروه،نظر دادن]خطاب قرار دادن،لغو دوستی،عضویت در گروه و ...)از طریق ایمیل اطلاع رسانی نکنه.چون سایت من رشد کرده و ارسال زیاد ایمیل واسم خیلی هزینه برداره.ممنون می شم.

ممنون مي شوم كمك كنيد ما رو. فقط من نيستم و اين كار براي يك سيستم آموزشي هست و چون اين سيستم منعطف هست و بروز مي شه و مشكل لايسنس رو نداره محمد و آرش و دوستان ديگه پيشنهاد دادند.

محمدي 09354197725 | active.alireza@gmail.co اگر هم اين كمك شما هزينه اي دارد لطفا بفرماييد .

با تشكر از شما

بخش صفحات جداگانه براي ارسال مطالب خاص + دسته بندي + امكان عضو شدن كاربران در پيج

لينكدوني(link sharing) : امكان ارسال لينك توسط كاربران و كامنت و امتياز به لينكها و ....

privacy امكان تعيين افرادي كه مي توانند مطالب را مشاهده كنن توسط كاربران مثلا : دوستان - همه - هيچ كس

طرفدار شدن يا ليست دوستان فرد كه امكان نمايش عمومي و خصوصي داشته باشد(fallow) حتما مي دونيد شما هم كه اين امكان خيلي مهمه مثلا من يه پست توي وبلاگم مي دهم يه ناتيفاي ميره براي دوستان من كه آيديت كردم و....

و مي خواستم بدونم مديريت كاربر و مطالب ارسالي اونها توي اين سيستم چطوره معمولا سيستمهاي ديتينگ و اجتماعي دو قسمت دارند كه بن كردن كردن فرد از روي آي پي اون (جدا از مسدود كردن لوگينش) و حذف مطالب ارسالي اون بلاگهاش يا پيامها و ... كه اسپم هستند.در مورد امنيت اين سيستم هم آيا در آپلود فايلها ممكن هست مشكلي پيش بياد از نظر دسترسي مثل اون قضيه پرشين اسكريپت كه باعث مطالب حذف بشوند؟

سلام مهندس چطوريد برادر محمد گفت كه شما در زمينه بادي ژرس كار كرديد و مسوول اين قسمت هستيد؟

آقا من يه سايتي رو مي خواهم راه اندازي كنم كه امكاناتي رو داشته باشه به شرح زير :

امكان ساب دومين اختصاصي براي هر كاربر

انجمن يا همون فروم

امكان چت بين اعضا متني اگر بشود امكان ارسال فايل هم باشد

پيام آفلاين يا همان مسيج و اينباكس

گروه ها با امكان عضو شدن در آن و آگاهي از بروز شدنشان و كامنت و امتياز دهي

گالري عكس

وبلاگ و امكان ارسال مطلب در وبلاگ شخصي + دسته بندي

امكان نمايش افراد آنلاين

افزودن فيلدهاي خاص و دلخواه براي پر كردن و دريافت اطلاعات از كاربر

امكان آپلود فيلم و موزيك مخصوصا فايل هاي خاص 3gp , mp4 ,....

خروجي مطالب با rss

امكان امتياز و لايك كردن مطالب -- عكس - فيلم - بلاگ و ...

مهم: امكان نظر سنجي

با سلام دوست عزیز من در تاپیک زیر درخواست کمک کرده بودم ولی کسی به دادمون نرسید لطفا اگه میشه خودتون این افزونه را روی لوکاهاست تست کنید شاید 10دقیقه بیشتر کار نداشته باشه ممنون میشم کمکمون کنید راهنمایی در مورد فارسی کردن افزونه

• در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا