Ehs@n
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• احسان وقت کردی یک اپدت بزن پادنت داره گوشه نت خاک می خوره :D

سلام

اومدم نبودی رفتم شدم نخودی (شاعر قرن دوران بوق mostafa98)

سلام

پس بالاخره نام کاربریتو عوض کردی

مبارکه :D

احسان جان من هنوز منتظرما....!!!!!!

تا امشب یا حداکثر فرداشب خبر رو به من بده...!!!!

ok.....مشکلی نیست....

شاد باشی....فقط هر چه زودتر...!!!!

احسان جان اگه منظورت padnet.ir هست برا من باز نمیشه البته انجمنش باز میشه...!!!!

حرف شما در مورد الکسا درسته و من قبولش دارم اما به هر حال رنک الکسا یک ملاک برای هر سایتی محسوب میشه...نمیشه اون رو نادیده گرفت!!!

سایت شما رو قبلا دیدم فکر کنم....قالب سه ستونه که دو تا از ستون هاش پست های سایت هست..!!!...درسته؟

به هر حال بنده فقط خود وردپرس سایت + دامنه رو میخام...شما میتونی از این قالب سایتت از سایت های دیگت استفاده کنی یا به صورت رایگان منتشر کنی...

در کل شما اگه فروشنده هستی بنده خریدارم....طبق شرایطی که گفتم....

پیروز و شاد باشید...

سلام احسان جان.....احسان بودی درسته؟! :)

خوبه که قیمت گذاشتی.......

الان بازم سایت در دسترس نیست که من چک کنم....اما 2 3 روز پیش دیدم قالب بیس رنگش سیاه بود.....یا قالب دیگه بوده که برا محرم عوضش کردید؟؟؟؟

خب ببین من الان من قالب اختصاصی سایت و گرافیک و....احتیاج ندارم چون قالب در اختیار دارم...شما میتونی قالب اختصاصی سایت رو به صورت جداگانه به فروش برسونی اینجوری سود بیشتری هم می کنی...!!!

پیج رنک خوبی و متوسطی هم داره سایت 1 اما الکساش جای کار داره....با این شرایط من قیمت سایت رو تقریبا بین 30 الی 40 هزار تومن میگذارم....نظرتون چیه؟

شاد باشید....

خوب شما یه قیمت پایه باید بزاری.....معمولا اینجوریه خرید و فروش هر چیزی...!!!! :)

باشه سعی میکنم
    biggrin.gif

سلام داداش ................ میتونی نسخه جدید 123 flash chat رو گیر بیاری لینک بدی فقط از سایت اصلیش نباشه که فیل--ترهه نمی تونم دانلود کنم اگه میتونی خودت آپلود کن بهم بده........... ممنون

میخوای من سوال بپرسم بعد بیا جواب بده :))

تبریز هوا خوبه؟یاگرمه مثل خوزستان

سلام

چرا دارم فقط الآن با موبایلم بزا با pc اومدم میدم بهت افزونه داره خوبشم داره :D

همین شماهایین که آدمو بزرگ میکنید :x

سلام.

بله،بنده الان دارم با EASYphp اون اسکریپت رو میسازم،در واقع EASYPHP هم اجرای کدهای طراحی رو داره،هم PHP.

میتونه خوب باشه! خوشحال میشم این بخش رو ایجاد کنید

سلام

احسان جون هنوز زنده ام :D

اومدمن مشهد زیارت

ایشاالله تورمن بطلبه :x

• در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا