*mars*
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خوب از اون یکی لینک ها استفاده کن که مهدی گذاشته! (اونایی رو که سری دوم گذاشته و گذاشتم رو دانلود کن کیفیتش بیشتره حجمش هم کمتر)

سلام. شما اشتباه گرفتید. شما باید با Ehs@n تماس بگیرید نه من. من در ساخت بنر تخصصی ندارم.

موفق باشید.

دوست عزیز ! شمال لطفا اینا رو مستقیم آپ کن! اینجوری برا من باز نمی کنه؟!

من زیاد با فلش کار نکردم! ولی کم و بیش بلدم! بیشتر طراحی ها رو با فتوشاپ انجام میدم ! ولی بازم سوالی داشتی اگه بتونم حتما کمکت می کنم!

خواستی آی دی مو ادد کن ! (تو پروفایل ام هست)

شما با چه برنامه ای بنر طراحی می کنید؟ adobe flash ؟!

متاسفانه نتونستم نمونه کارهاتون رو ببینم! سیستم باز نکرد برام!

در هر دو صورت مشکلی نیست!

بسم الله

درود !

من از یه چیزی سر در نیاوردم....! منظورتون از جمله آخر چی بود؟!

1- من می تونم تو آموزش طراحی بنر به شما کمک کنم؟

یا

2- شما می تونی تو طراحی بنر به من کمک کنی؟(منظور تو تاپیک طراحی رایگان بنر و لوگو)

سلام دوست عزیزم. توی طراحی بنر باید به چند نکته دقت کنید. یک: همونطور که میدونید, بنر مجموعه ای از فرم هاست که فریم بعدی, دنباله ی فریم قبلیه. به این نکته دقت داشته باشید ترتیب فریم ها و پیوستگیشون خیلی مهمه! دو: طوری طراحی کنید که کاربر توی دور اول بتونه متوجه بشه بنر چی رو داره تبلیغ میکنه. سه: ترکیب رنگ گرم مخصوصن آبی پررنگ و قرمز خیلی تاثیر داره، فونت هایی که بدنه ی پری دارن، مثل یکان یا تیتر یا بعضی از فونت های سری ام جی. چهار: با زیاد شدن فریم ها حجم بنر زیاد میشه. و حجم زیاد بنر تاثیر مستقیم تونی سرعت بارگذاری صفحه داره. پنج: و آخرینش این که خلاقیت حرف اول رو میزنه. یعنی استفاده از عکس و آیکن ها، استفاده از شیپ ها، استفاده از افکت های حرکتی. موفق باشی

• در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا