E
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• پرشین اسکریپت همون ، پرشین اسکریپت قدیمیه ، احسانش احسان قدیم نیست :) بزرگ شده

عیدت مبارک :53:

سلام آقا احسان. من تا جلسه دوم ساخت فرم لوگین با پی اچ پی جلو رفتم اما ادامه رو ندیدم!!! میتونید سریع بهم کمک کنید؟

آقا ول کن اون جماعت رو . شما که نباید به خاطر یک سری آدم نفهم خودت رو ناراحت کنی . شوئور اون دسته آدم ها همون قدره

با سلام

دوست عزیز چرا آموزش هایی را که قرار دادید مانند ساخت فروشکاه و.... را تکمیل نمی کنید؟

با تشکر

سلام.

خوبید؟

بخواید درگاه بانک ملت و پارسیان رو برای افزونه وردپرس Paid Downloads بنویسید

امکانش هست؟

چقدر هزینه داره؟؟

و همچنین هزینه باگ گیری Paid Downloads چقدر هست اگه انجام میدید؟

سلام حاجی احسان...من خیلی به سیستم digital download pro نیاز دارم لطفا کن یه کمک کوچیک بکن،الان تنها مشکلم اینه که:

درگاه پی لاین رو نصب کردم خطا میده: در ارتباط با درگاه مشکلي بوجود آمده است

مشکل کجا میتونه باشه ؟ همه موارد رو درست و طبق آموزش رفتم جلو...

یه مشکل کوچیکی که در افزونه تبدیل ریال به تومان در Easy Digital Downloads وجود داره اینه کمه هنگامی در تنظیمات بخش جداکننده صفرها علامت , میزاریم قیمت تقسیم بر 1000 میشه و قیمت 40,000 تومان را 40 تومان نمایش میده

چطور میشه این مشکل را بر طرف کرد؟؟

[h=1]سلام،

افزونه ی Easy Digital Download رو پارسی سازی کردید؟[/h]

سلام.وقت بخیر.ببخشید جلسه ی سوم رو از کجا باید ببینم؟مرسی از اموزش خوبتون.ممنون

آقا jquery بلدی؟ من به یه مشکل برخوردم نمی دونم چه کنم!

دستور های جکوری با هم قاطی میشه یه قسمت سایت رو از کار می اندازه ! میشه کاریش کرد؟

با سلام.انجمن تخصصی وردپرس فارسی به چند مدیر با تجربه و متخصص جهت اداره انجمن نیازمند است

جهت تمایل به همکاری با ما تماس بگیرید 09354512500

www.forum.perian-wp.ir

سلام احسان!

خوبی؟

ببینم جریان این کل انداختن تو و اوشون چیه که الکی الکی یه رابطه رو زدین داغون کردین؟

بگو ببینم موضوع چیه؟ البته اوشون یه چیزایی گفته ولی راستش فعلا کاممل از موضوع سر در نیاوردم می خوام از خودت هم بشنوم!

در ضمن پیشاپیش گور بابای storage سایت چون پولش رو محمد میده نه من! :p

(خوندی پا کن! پیام خصوصیت پر بود ترسیدم آلان نگم بعدا یادم بره)

سلام آقا

عیدتون مبارک باشه

من در php یک مشکل داشتم می تونید بهم کمک کنید ؟

سلام

من تا حدی با ساخت بنر اشنایی دارم ولی میخام بیشتر یاد بگیرمش

ما میتونین کمک کنین؟

• در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا