رفتن به مطلب
میزبانی وب

caduspro

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  355
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  14

آخرین بار برد caduspro در 21 اردیبهشت 1397

caduspro یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

7 دنبال کننده

درباره caduspro

 • درجه
  کاربر حرفه ای
 • تاریخ تولد تعیین نشده

تماس

 • آدرس سایت
  http://caduspro.com

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا

اطلاعات وب

 • سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه
  وردپرس
 • زبان برنامه نویسی و تخصص ها
  PHP
  CSS
  HTML

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,967 بازدید کننده نمایه
 1. caduspro

  اسکرین شات فیلم

  فیلم ها روی خود سرور است. برای دانلود از aria2 استفاده کردم. هرچی کامنت ffmpeg رو می زنم null بر می گردونه. ولی خوب با php ffmpeg کارو انجام دادم. سپاسگزارم
 2. درود، شما از آخر هفت خط بشمار بیا بالا و از ابتدای خط تا سه خط بعد را کات کنید و در محل مناسب قرار دهید. <?php echo $product->get_tags( ...) ... ?>
 3. caduspro

  اسکرین شات فیلم

  درود بر همه، دوستان کسی نظری دارد که چگونه از فایل ویدئویی اسکرین شات تهیه کرد با php؟ دقیقن همانند سایت های فیلم که نمونه کیفیت را ارائه می دهند؟ آیا روش آماده ای وجود دارد؟
 4. caduspro

  تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  انجام شد. مشکل پیوست کردن فونت نیست، بلکه نوع فونت است که در موارد زیر نابرابر هستند: font-style font-weight
 5. caduspro

  تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  اگر پیش نمایش درست نباشد یعنی فونت نصب نشده است. نام فونت همان چیزی باشد که در font-face است و آدرس فایل fontiran.css می تواند هر چیزی باشد ولی باید کامل قرار دهید. همانند زیر: [محتوای مخفی] حالا فایل های فونت باید با توجه به دستور font-face موجود در این فایل اپلود شود. یعنی اگر این فایل را در روت سایت اپلود کردید و تمامی فونت ها در پوشه ای بنام fonts است، پوشه را در روت سایت اپلود کنید و در فایل بالا دستور font-face اینگونه باشد: src: url('fonts/IRANSans-web.eot... .... اینگونه درست عمل می کند. اگر متوجه نشدید دسترسی را بدهید فونت را در صفحه پیوست می کنم و فقط کلاس دهی می ماند
 6. caduspro

  تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  در افزونه اگر، فونت را نصب کنید، پیش نمایش اگر درست بود فونت نصب شده است. در چه مرحله ای مشکل داشتید؟ با توجه به گفته خودتان (اگر این متن درست باشد)، نام فونت را باید IRANSans قرار دهید نه IRAN_San. نخست باید مشکل را پیدا کنید. فونت در صفحه پیوست می شود یا نه؟ سپس دستور فونت به درستی اجرا می شود یا خیر؟ -------------------------------- سایت شما را بررسی کردم، مشکل از پیوست کردن فونت به صفحه است. حالا یا آدرس درست نیست یا ... این کد را در فایل rtl.css قرار دهید (اگر این فایل موجود نیست، بسازید و در پوشه اصلی قالب قرار دهید) @font-face { font-family: 'iransans'; src: url(' [محتوای مخفی] ?#') format('eot'), url(' [محتوای مخفی] ') format('woff2'), url(' [محتوای مخفی] ') format('woff'), url(' [محتوای مخفی] ?#') format('ttf'); font-weight: normal; }
 7. caduspro

  تنظیم فونت ایران سنس 4 برای قالب انفولد

  از افزونه زیر استفاده کنید: Fontiran WordPress Plugins البته این نسخه بتا بوده که در نسخه جدید تمام کارکرد افزونه تغییر می کند.
 8. caduspro

  حذف شدن قیمتهای محصولات

  دوست من، اطلاعاتی که فرستادید تنها برای شماست. در دسترس همگان قرار ندهید. بله مشکل از پوسته نیست. خب روش پیدا کردن مشکل زیاد است اما چیزی که نیاز به تخصص یا تجربه نداشته باشد این است که پس از اطمینان از پوسته، افزونه ها را بررسی کنید. 1. نخست بازگردانی ووکامرس به نسخه قبل و پایدارتر 2. غیرفعال کردن یک به یک افزونه های مرتبط
 9. caduspro

  حذف شدن قیمتهای محصولات

  از چه پوسته ای استفاده می کنید؟ مطمئن شوید که پوسته با نسخه ووکامرس هماهنگی داشته باشد. همچنین افزونه های مرتبط با ووکامرس نیز باید بررسی شوند. برای آغاز می توانید قالب را در حالت پیش فرض قرار دهید و بررسی کنید که قیمت ها نمایش داده می شوند یا خیر.
 10. caduspro

  به هم ریختن ووکامرس

  از چه پوسته ای استفاده می کنید؟ مطمئن شوید که پوسته با ووکامرس نسخه 3 سازگار باشد، اگر عدم سازگاری با پوسته بود، ووکامرس را به نسخه قبل باز گردانید یا پوسته را به روز رسانی کنید.
 11. caduspro

  در woocommerce این امکان وجود داره ؟؟

  بله امکانش است. برای خصوصیت های رنگ و سایز و گارانتی و ... می توانید از صفات یا ویژگی های ووکامرس استفاده کنید. برای اینکه کالا را با ویژگی ها همانند تصویر به سبد خرید اضافه کند باید با جاوا یا جی کوئری مراحل را پیش ببرید.
 12. caduspro

  ووکامرس در سایت ها سنگین

  اگر از قالب و افزونه های نامناسب استفاده شود بله در تعداد بالا می تواند مشکلاتی را فراهم کند. اما اگر طراحی سایت شما با رعایت اصول باشد مشکل خاصلی ایجاد نمی کند و همچنین با ترفند هایی این فشارها را کاهش دهید.
 13. caduspro

  صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  تست کردم، مشکلی ندارد.
 14. caduspro

  صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  چرا سختش می کنید؟ شما می خواهید در یک برگه اگر کاربر با موبایل بود، یک محتوایی نمایش داده شود یا به جایی جابجا شود و اگر با کامپیوتر بود یک محتوا. اگر این خواسته شما روی کل برگه است، مراحل به سادگی قابل انجام است. یک قالب جدید برای برگه ها بسازید: کدهای این این برگه همانند سایر برگه های شماست، با این تفاوت که در نخست با تابع wp_is_mobile() وضعیت درخواست را بررسی می کنید، که شرط درست بود (کاربر با موبایل بود) محتوا را نمایش می دهید و اگر کاربر با موبایل نبود محتوای پیش فرض برگه ها نمایش داده شود. یک چیزی شبیه این: <?php /* Template Name: my page */ if ( wp_is_mobile() ) { echo ' Hi Mobile! '; } else { echo ' Hi desktop! '; } محتوایی که می خواهید را در بخش نخست و محتوای پیش فرض برگه ها را در بخش دوم قرار دهید. از پنل وردپرس یک برگه جدید بسازید یا قالب آن را روی این قالب قرار دهید. تداخلی با افزونه ویژوال کامپوسر نخواهد داشت. ولی اگر برای یک المان خاص در برگه نیاز است مراحل پیچیده تر می شود.
 15. caduspro

  صفحه نسخه موبایل و نسخه سیستم

  چه چیزی عمل نکرده است؟ تابع بالا بررسی می کند که آیا درخواست از موبایل است یا خیر، محتوای داخل تابع در صورت true بودن نمایش داده می شود. موارد ساده است، با افزونه ای که معرفی کردم امکانات بیشتری خواهید داشت. کجای کار را متوجه نشدید؟
×