رفتن به مطلب
iranwebserver

mshomali

کاربر عضو
 • تعداد ارسال ها

  8
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره mshomali

 • درجه
  کاربر جدید
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات وب

 • سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه
  وردپرس
 • زبان برنامه نویسی و تخصص ها
  PHP
  C++
  CSS
  HTML
  SQL
  jQuery
  موارد دیگر...

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. mshomali

  سوال در مورد قالب بازار

  سلام. تغییراتی را که داده اید را بیان کنید. با تشکر.
 2. mshomali

  تغیرات css در ادمین وردپرس

  فایل های css زیادی وجود دارد در مسیر wp-includes که البته توصیه میشود که این فایل ها را دچار تغییر نکنید زیرا ممکن است بعد از بروزرسانی سیستم وردپرس دوباره به حالت قبلی برگردند و دچار مشکل شوید . در نتیجه بهترین راه استفاده از فایل functions.php و استفاده از افزونه است. با تشکر.
 3. mshomali

  تغیرات css در ادمین وردپرس

  سلام. شما می توانید درون فایل functions.php اینکار را انجام دهید به طور مثال گر میخواهید قسمتی از فونت محیط ادمین وردپرس را عوض کنید به قطعه کد زیر توجه کنید و به این صورت می توانید استایل دلخواه خود را اضافه کنید: <?php add_action('admin_head', 'my_custom_css'); function my_custom_css() { ?> <style> body, td, textarea, input, select { font-family: "Lucida Grande"; font-size: 12px; } </style> <?php } ?> روش دیگری نیز وجود دارد و آن استفاده از پلاگین Add Admin CSS است.
 4. mshomali

  چسباندن ساید بار در قالب enfold

  با سلام مجدد. این قطعه کد را به فایل css خود اضافه کنید. #header{ position: fixed !important; } با افزودن این قطعه کد به فایل css (که به ظاهر در این قالب با نام layout.css) موجود است قطعا مشکل شما حل خواهد شد.
 5. mshomali

  چسباندن ساید بار در قالب enfold

  سلام. اینکار به سادگی قابل انجام است تنها کافیست که در style سایدبار position را fix کنید. یعنی: CSS Selector{ /*some code*/ position: fixed !important; }
 6. mshomali

  نمایش دسته با نامک وردپرس

  سلام. اگر منظور شما این است که در لینک اینکار را انجام دهید بله ممکن است کافی است در قسمت پیوندهای یکتا ساختار دلخواه را به صورت زیر قرار دهید: /%category%/%postname% امیدوارم که منظور سوالتان را به درستی متوجه شده باشم.
 7. mshomali

  ریسپانسیو تیبل

  سلام برای ریسپانسیو کردن table نیازی به استفاده از @media نیست مانند قطعه کد زیر: responsive table <!DOCTYPE html> <html> <head> <title>Responsive table</title> </head> <style> table { width: 100%; border-collapse: collapse; } tr:nth-of-type(odd) { background: #eee; } th { background: #333; color: white; font-weight: bold; } td, th { padding: 6px; border: 1px solid #ccc; text-align: left; } </style> <body> <table> <thead> <tr> <th>First Name</th> <th>Last Name</th> <th>Job Title</th> </tr> </thead> <tbody> <tr> <td>James</td> <td>Matman 19</td> <td>Chief Sandwich Eater</td> </tr> <tr> <td>The</td> <td>Tick 20</td> <td>Crimefighter Sorta</td> </tr> </tbody> </table> </body> </html> اگر قطعه کد بالا شما را متقاعد نکرد یا اشتباها منظور سوال شما را فهمیدم کد خود را اینجا ارسال کنید تا بنده و دوستان پاسخ دهیم. با تشکر
 8. mshomali

  یک سؤال در مورد پایگاه داده

  سلام. امیدوارم منظور سوالتان را به درستی متوجه شده باشم اگر شما می خواهید یک ردیف (row) را در یک جدول به صورت تصادفی انتخاب کنیم. می توانیم به صورت زیر عمل کنید: کد mysql: SELECT column FROM table ORDER BY RAND() LIMIT 1 با تشکر.
×