اتصال بین سایت ووکامرسی با پنل بازار الکترونیک اداره پست

saraet

تازه وارد
سلام دوستان
من یه فروشگاه اینترنتی با ووکامرس راه اندازی کردم وحالا برای ارسال کالاها اداره پست گفته که باید یک فاکتور که با استانداردهای خودشان هست و فاکتور گیت وی هست برای ارسال کالاها بر روی بسته ها خورده شود. از طرفی من نمیخوام که اطلاعات محصولاتم رو در پنل Ebazar پست وارد کنم چون همه اطلاعات در سایتم هست و اینکار برام خیلی زمانبر میشه تنها چیزی که توی سایتها خوندم اینه که میگن باید برای اینکه یوزر از سایت خودم خرید کنه و پیام به اداره پست صادر بشه و امکان چاپ فاکتور گیت وی باشه اینه که بین سایت خودم و ebazar اتصال برقرار بشه اما متاسفانه به تمام مراکز پست مراجعه کردم و هیچکس اطلاعی نداشت. توی پنل ebazar اداره پست یه سمپل کد وب سرویس گذاشتن و فقط میگن که اینو باید روی ساییتون فعال کنید ولی من نمیدونم این کدها رو در کجای سایتم و چطور باید استفاده کنم و بالاخره چطور به اون فاکتور گیت وی دسترسی پیدا کنم؟
میخواستم خواهش کنم اگر ممکن هست راهنمایی کنید باید چکار کنم تا بتونم  این سمپل کد رو در فروشگاهم راه اندازی کنم.
خیلی ممنونم

3eryaliha

تازه وارد
:)) :))

شما بایست محصولاتت مشکل قانونی نداشته باشه اگر نداره باید با یک شرکت  cod قرارداد ببندی،اونها همه کارهارو میکنن و افزونه ووکامرس اون شرکتو نصب میکنی و...

بالا