مشکل اتصال چند دامین به یک سایت

سید رضا

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من با aliases یک دامین دیگه به دامین اصلی اضافه کردم ولی وقتی کسی این دامین رو میزد ، صفحه ریدایرکت میشد به سایت اصلی
ولی با یک راه کاری که پرشین اسکریپت ارائه کرده بود که به انتهای فایل wp-config.php اضافه کردم مشکل حل شد ولی عکس ها و ایکون ها رو نمی شناسه
چیکار باید بکنم؟
اون راهکار پرشین اسکریپت این بود:

define('WP_SITEURL', 'http://'.$_SERVER['HTTP_HOST']);
define('WP_HOME', 'http://'.$_SERVER['HTTP_HOST']);

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام
dns های دامنه ای که قصد اتصال به دامنه قبلی را دارید درست وارد کردین؟

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام
اره و اون دامنه سایت اصلی رو نشون میده ولی عکس هارو نه
دامین اصلی: khosh-goftar.ir
دامین دوم : mazhabimashhad.ir
سایتتون مشکل لود داره
داخل دسکتاپ موقعی که اسکرول میکنیم پایین هنگ می کنه که احتمالا از یکی از افزونه هاس
مشکل عدم نمایش تصاویر مربوط به آیکن های فونت آسام هست که نمایش داده نمیشه, افزونه هاتون را غیرفعال کنید و تست کنید ببینید درست میشه
و این روشی که انجام دادین برای seo مضر هست باید سایت یک آدرس داشته باشه و دامین های دیگر را روی دامین اصلی پارک کنید نه اینکه یک سایت چندین آدرس مجزا داشته باشه

سید رضا

تازه وارد
سایتتون مشکل لود داره
داخل دسکتاپ موقعی که اسکرول میکنیم پایین هنگ می کنه که احتمالا از یکی از افزونه هاس
مشکل عدم نمایش تصاویر مربوط به آیکن های فونت آسام هست که نمایش داده نمیشه, افزونه هاتون را غیرفعال کنید و تست کنید ببینید درست میشه
و این روشی که انجام دادین برای seo مضر هست باید سایت یک آدرس داشته باشه و دامین های دیگر را روی دامین اصلی پارک کنید نه اینکه یک سایت چندین آدرس مجزا داشته باشه
یعنی چی واسه سئو مشکل داره؟
خب aliases همون پارک دامین مگه نیست؟

mohammad hossien

کاربر عضو
یعنی چی واسه سئو مشکل داره؟
خب aliases همون پارک دامین مگه نیست؟
ببینید در حال حاض سایتتون با دو آدرس متفاوت باز میشه (ریدایرکت نمیشه روی آدرس اصلی) و این از دید موتورهای جستجو یعنی دابل کانتنت یا محتوای تکراری با این روش پیشرفتی در سپو حاصل نمیشه
یک بخشی را اشتباه انجام دادین, نیازی به کد بالا نیست
سرچ کنید آموزش پارک دامین در سی پنل یا ریدایرکت یک دامین به دامین دیگر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا