اجماع برنامه نویسان برای نوشتن درگاه های مختلف بانک ها

amirkashani

کاربر عضو
سلام

این بخش رو راه اندازی میکنم برای اینکه از برنامه نویسان حرفه ای دعوت به عمل بیارم جهت نوشتن افزونه درگاه های مختلف بانک های کشور هدف اینه که افزونه ووکامرس فارسی بال و پر بگیره و امیدوارم که با این کار کمکی کرده باشیم در راستای پیشرفت افزونه و انجمن

هر کسی که آمادگی همکاری داره همینجا اعلام کنه

امیدوارم که دوستان همکاری کنند و این انجمن به یکی از قدرتمند ترین و برترین انجمن ووکامرس فارسی تبدیل بشه

پروژه ها برای شروع کار : افزونه درگاه بانکهای سامان,پارسیان و پاسارگاد.

امیدوارم که دوستان همکاری کنند

توجه : کسانی که میان و این پست رو میخونن دقت کنند بنده این پست رو برای کل کل کردن و بحث بوجود نیاوردم،کسانی که دوست دارند در این طرح کار کنند و خدمتی به دوستان خودشون کرده باشند اعلام آمادگی کنند و کسانی هم که به دنبال صرف و پر کردن جیب خودشون هستند لطفا کامنت های قانع کننده ارسال نکنند

با توجه به نکات بالا کامنت بگذارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sinakama

تازه وارد
با تشکر از ایده خوبتون

امیدوارم کسانیکه میتونن کمک کنن

البته افزونه*ی بانک ملت هم ایراداتی داره که ازتون درخواست میکنم بهش رسیدگی کنید.

amirkashani

کاربر عضو
با تشکر از ایده خوبتونامیدوارم کسانیکه میتونن کمک کنن

البته افزونه*ی بانک ملت هم ایراداتی داره که ازتون درخواست میکنم بهش رسیدگی کنید.
امیدوارم که همه حمایت و همکاری کنند و سود شخصی خودشون رو به منفعت جمعی ترجیح ندن

البته افزونه بانک ملت انجمنی جدا جهت رسیدگی داره اما باز هم به روی چشم

یا حق

wallfa

کاربر عضو
برادر اکثر چیز هایی که می خواهید توی اینترنت پره ! بعد فکر نمیکنم کسی حوصله و همچنین وقتش بیاد توی این دوره زمونه رایگاه قرار بده به خاطر این موضوع درگاه پرداخت .

یادمون باشه اگر چیزی برامون صرف اقتصادی داره براش هزینه کنیم و مطمئن باشیم هزینه بازگشت خواهد داشت .

amirkashani

کاربر عضو
برادر اکثر چیز هایی که می خواهید توی اینترنت پره ! بعد فکر نمیکنم کسی حوصله و همچنین وقتش بیاد توی این دوره زمونه رایگاه قرار بده به خاطر این موضوع درگاه پرداخت . یادمون باشه اگر چیزی برامون صرف اقتصادی داره براش هزینه کنیم و مطمئن باشیم هزینه بازگشت خواهد داشت .
اگر دقت کرده باشید بنده به دنبال قوی نمودن ووکامرس فارسی و جامعیت دادن بهش هستم

این سیاست غلطی هست که ما فقط دو قدم جلوتر از خودمون رو ببینیم و فقط الان رو ببینیم

اکثر شرکت های بزرگی که در دنیا فعالیت میکنن در ابتدا به دنبال کسب افراد بیشتر بودند و وقتی به جایی رسیدند که به اصلاح یک میلیون یوزر فعال داشتند شروع کردند به کسب در آمد های میلیاردی

پس حواسمون رو جمع کنیم که راه رو اشتباه نریم

این همون صرفه است اما در بلند مدت و سودش هم بیشتر خواهد بود

این رو همیشه به یاد داشته باشید

بالا