ارور htaccess

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
من از افزونه wp rocket استفاده میکنم به تازگی این ارور میده و من رفتم تو cpanel دیدم Permissions برای htaccess زده 444 من برداشتم به 644 تغییر دادم باز الان رفتم دیدم همین ارور داده و بررسی کردم دیدم باز شده 444 حتی wp config هم دیدم شده 444
حالا فکر کنم از افزونه امنیتی (امنیت کامل وردپرس ) که تو مخزن هستش باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری درست کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اول بهتره به پشتیبانی برای بررسی این مشکل اطلاع دهید.
رمز و دسترسی سرور را ترجیحا تغییر دهید.
مطمئن شوید تنظیمات اصلی در پوشه ها به صورت خودکار انجام نمی شود.
در صورت نیاز یک پوشه ایجاد کرده htaccess فعلی را به آن انتقال داده و با کلیک بر ذخیره پیوندهای یکتا یک htaccess جدید بسازید. رفتار این فایل جدید را زیر نظر بگیرید. مطمئن شوید در فایل wp-config چیزی باعث این تغییرات نشود. دسترسی پوشه ها و فایل ها را کامل بررسی کنید.
پوشه های اصلی پابلیک گاها 777 قرار می گیرد اما زیر پوشه های آن همه باید 755 و فایل ها 644 باشد برخی موارد 640 نیز است .
تنظیمات کش راکت را نیز مجددا اعمال کنید
مطمئن شوید افزونه امنیتی اگر دارید این موارد را اعمال نمی کند!! این مورد بسیار مهم است.
حتما فایل htaccess موجود در صفحه اصلی روت سرور را ببینید ، این مورد قبل از ورود شما به public html موجود است. دستکاری نکنید در صورت وجوداشکال به پشتیبانی اطلاع دهید.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اول بهتره به پشتیبانی برای بررسی این مشکل اطلاع دهید.
رمز و دسترسی سرور را ترجیحا تغییر دهید.
مطمئن شوید تنظیمات اصلی در پوشه ها به صورت خودکار انجام نمی شود.
در صورت نیاز یک پوشه ایجاد کرده htaccess فعلی را به آن انتقال داده و با کلیک بر ذخیره پیوندهای یکتا یک htaccess جدید بسازید. رفتار این فایل جدید را زیر نظر بگیرید. مطمئن شوید در فایل wp-config چیزی باعث این تغییرات نشود. دسترسی پوشه ها و فایل ها را کامل بررسی کنید.
پوشه های اصلی پابلیک گاها 777 قرار می گیرد اما زیر پوشه های آن همه باید 755 و فایل ها 644 باشد برخی موارد 640 نیز است .
تنظیمات کش راکت را نیز مجددا اعمال کنید
مطمئن شوید افزونه امنیتی اگر دارید این موارد را اعمال نمی کند!! این مورد بسیار مهم است.
حتما فایل htaccess موجود در صفحه اصلی روت سرور را ببینید ، این مورد قبل از ورود شما به public html موجود است. دستکاری نکنید در صورت وجوداشکال به پشتیبانی اطلاع دهید.
موفق باشید
سلام دوست عزیز مشکل رفع شد خیلی ممنونم

بالا