ارور noindex در گوگل کنسول

Nik1988

تازه وارد
سلام وقت بخیر
قبلا سایت مپ م در فایل روبوتس نزاشته بودم و از وقتی اضافه کردم 4 صفحه رو بعنوان noindex معرفی میکنه
صفحه حساب کاربری من/پرداخت/سبد خرید
متن ارور : Submitted URL marked ‘noindex’
بعد از inspect url، گزیته request indxing میزنم اما بازم ریجکت میشه
اتچ کردم
تو یه فرومی گفته بودن این صفحات از سایت مپ حذف کنید!
یعنی لازم نیس ایندکس بشن؟

میشه راهنمایی کنید چطوری ایندکسشون کنم؟

پیوست‌ها

• noindex1.JPG
    noindex1.JPG
    72.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
ایندیکس این صفحات مثل این می ماند که شما اطلاعات کارت عابر بانکتون و شناسنامه و کلیه آدرس های مرتبط رو در اختیار یک فرد ناشناس قرار دهید. به طور ساده تر شما حاضرید همه اطلاعاتتون رو به همین راحتی در اختیار همه قرار دهید؟
اون فروم کاملا توصیه درستی کرده است
اما دقیقترش میشه اینکه چون حساب کاربری من و سبد خرید و پرداخت برای هر فردی با یک نام مشخص می شود تعداد خطای های اون بیشتر این چیزی که به نظر شما الان فاجعه است خواهد بود. بطور معمول شما جزئیات زیادی را در آینده در گوگل وبمستر به عنوان Excluded خواهید دید. زیاد حساس نباشید فقط در مواردی که به صفحات یا نوشته ها یا محصولات یا نکات اصلی باشد
توصیه ما محکم هم همین است NOINDEX باقیش با خودتونه ما راهنمایی در این مورد نداریم که فردا بگویید تقصیر از شماست.
موفق باشید

Nik1988

تازه وارد
متشکرم از توضیحات کاملتون. چه جالب حرفتون صحیحه
من چون بتازگی سئو کار شدم این نکات نمیدونستم برای همین اینجا مطرح کردم تا از تجربیات بقیه استفاده کنم
بازم ممنون
روز خوش

Nik1988

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
ایندیکس این صفحات مثل این می ماند که شما اطلاعات کارت عابر بانکتون و شناسنامه و کلیه آدرس های مرتبط رو در اختیار یک فرد ناشناس قرار دهید. به طور ساده تر شما حاضرید همه اطلاعاتتون رو به همین راحتی در اختیار همه قرار دهید؟
اون فروم کاملا توصیه درستی کرده است
اما دقیقترش میشه اینکه چون حساب کاربری من و سبد خرید و پرداخت برای هر فردی با یک نام مشخص می شود تعداد خطای های اون بیشتر این چیزی که به نظر شما الان فاجعه است خواهد بود. بطور معمول شما جزئیات زیادی را در آینده در گوگل وبمستر به عنوان Excluded خواهید دید. زیاد حساس نباشید فقط در مواردی که به صفحات یا نوشته ها یا محصولات یا نکات اصلی باشد
توصیه ما محکم هم همین است NOINDEX باقیش با خودتونه ما راهنمایی در این مورد نداریم که فردا بگویید تقصیر از شماست.
موفق باشید

فقط یه سوال دیگه جناب جاویدان
یه ارور دیگه هم در کنسول دارم با عنوان : Server error (5xx)
مربوط به این صفحه :
این لینک فک کنم مربوط به دمو قالبم بوده که قبل حذف پیج ها و نوشته ها و محصولاتش ایندکس شده بوده
و الان همچین کتگوری ندارم در سایتم
میشه راهنمایی کنید اینو چطور رفع و رجوع کنم؟

بالا