afshin63

تازه وارد
ممنون که این افزونه رو قرار دادین

آیا امکان این رو داره که کاربرها معرفی کنن اشخاص دیگه رو و اون کاربر که با لینک معرفی وارد شده خرید میکنه به معرفی کننده امتیاز برسه؟

AmiNimA

تازه وارد
آقا من گیج شدم! تنظیمات امتیازها رو این طوری تنظیم میکنم:

You must be registered for see images attach

میخوام هر ده هزار تومان یک امتیاز باشه، و هر یک امتیاز ۵۰۰ تومان تخفیف بده در خرید بعدی.

بعد از اینکه این طوری تنظیم کردم، امتیازات خریدهای قبل از نصب این پلاگین رو میزنم که محاسبه کنه. که مثلا یه سفارش داشتم قبلا که بهم ۱۰ امتیاز تعلق گرفته.

وقتی وارد صفحه یه محصول مثلا ۴۰ هزار تومنی میشم، مینویسه ۴ امتیاز میگیرید، که میشه ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومن!!! بیست میلیون تومن!!! (در حالی که باید بگه میشه ۲۰۰۰ تومن)

بعد وقتی مثلا یه محصولی رو به سبد خرید اضافه میکنم و میرم که پرداخت کنم، مینویسه از ۱۰ امتیاز برای خریدتون استفاده کنید که میشه ۵۰۰۰ تومن. (یعنی همون چیزی که میخوام)

eleeno

تازه وارد
سلام ، هیچی دعامون کنید :x: :x:

نسخه ی  Version 1.2.6

Released: May 26, 2017

این نسخه به خوبی با ووکامرس 3.1.0 کار می کنه ولی بعضی نوشته های سمت کاربر فارسی نیست. ترجمش کی میاد دوستان یا چطور می تونم ترجمش کنم. ممنونم ازتون

m0h4mm4d

کاربر عضو

آیا امکان این رو داره که کاربرها معرفی کنن اشخاص دیگه رو و اون کاربر که با لینک معرفی وارد شده خرید میکنه به معرفی کننده امتیاز برسه؟
سلام ، شما باید یک افزونه ی Affiliate نصب کنید . یا همون همکاری در فروش .

البته میتونید mycred را هم نصب کنید + افزونه ی invite Friend

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AHMADMRJIN

تازه وارد

با افزونه های  Affiliate میشه ولی دیگه امتیاز و اینا در کار نیست.. آخر کار یه تخفیف میده و خلاص و دیگه با yith-woocommerce-points-and-rewards-premium.zip هماهنگ نیست!!

اگه بخوای وقتی کسی ، کسی رو دعوت میکنه و به ازای اولین خریدش به دعوت کننده امتیاز بده و همه امتیازات افزونه یه جا باشه باید یه افزونه جانبی نوشته بشه برای افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس..

که من چند ماه پیش پول دادم پلاگین نویس برام نوشته.. هر کی خواست درخدمتم..

eleeno

تازه وارد
سلام ، هیچی دعامون کنید :x: :x:

نسخه ی  Version 1.2.6

Released: May 26, 2017

دوستان این افزونه ترجمه کردم. سمت کاربر و پنل مدیریت 100 درصد فارسی هست و فقط بخش جزئی از توضیحات بلندی که اضافی بود ترجمه نشده.

d795_111111111.png

zmt7_3333333333333333.png

m0h4mm4d

کاربر عضو
با افزونه های  Affiliate میشه ولی دیگه امتیاز و اینا در کار نیست.. آخر کار یه تخفیف میده و خلاص و دیگه با yith-woocommerce-points-and-rewards-premium.zip هماهنگ نیست!!

اگه بخوای وقتی کسی ، کسی رو دعوت میکنه و به ازای اولین خریدش به دعوت کننده امتیاز بده و همه امتیازات افزونه یه جا باشه باید یه افزونه جانبی نوشته بشه برای افزونه امتیاز و پاداش ووکامرس..

که من چند ماه پیش پول دادم پلاگین نویس برام نوشته.. هر کی خواست درخدمتم..
خود yith یک افزونه همکاری در فروش داره احتمال زیاد باید این دو تا با هم کار کنند. یه تستی بزنید .
اگر چک کردید خبرش را به بقیه دوستان هم بدید .

afshin63

تازه وارد
خود yith یک افزونه همکاری در فروش داره احتمال زیاد باید این دو تا با هم کار کنند. یه تستی بزنید .
ممنون از شما - نتونستم پلاگینی پیدا کنم. میتونید راهنمایی بفرمایید.

AHMADMRJIN

تازه وارد
قبل از اینکه پول بدم واسم بنویسن، سایتای خارجی و ایرانی و رو تکوندم ولی چیزی پیدا نکردم

m0h4mm4d

کاربر عضو
ممنون از شما - نتونستم پلاگینی پیدا کنم. میتونید راهنمایی بفرمایید.
ببخشید من یک مدتی نبودم .

افزونه مورد نظر این هست :

نسخه ی آخر ( 1.1.0 ) را براتون آپلود کردم . تست کنید و نتیجه را اعلام کنید . انشالله که مشکلتون حل بشه .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
hamid99 گفت:
سلام اخرین نسخه این پلاگین 1.3 هست من از این سایت اشتراک دارم اگر خواستید بگید بزارم پلاگین نال شده اصلا اطمینان نداره
نیکی و پرسش؟

دعوت میکنم معنی دقیق "نال" رو یک مطالعه ای داشته باشید. نال شدن برای سیستم هایی به کار میره که لایسنسش دور زده میشه! اما معمولا پلاگین ها هیچ لایسنسی ندارن و لایسنسشون تنها برای بروزرسانی ها هست! نه کنترل شما...

مثل ویندوزی که استفاده می کنید و کرک شده! ناامن هست ویندوز کرک شده؟

برکت شاپ

تازه وارد
با سلام.افزونه بالا رو ما روی سایتمون نصب کردیم و تمام تنظیمات لازم رو روش انجام دادیم اما کار نمیکنه.

نه امتیاز هایی که برای کالا ها در نظر گرفتیم روی صفحه کالا نمایش داده میشه نه توی حساب کاربری نشون میده .

میشه سریع ما رو راهنمایی کنید .

hosseinpour69

تازه وارد
با سلام.افزونه بالا رو ما روی سایتمون نصب کردیم و تمام تنظیمات لازم رو روش انجام دادیم اما کار نمیکنه.

نه امتیاز هایی که برای کالا ها در نظر گرفتیم روی صفحه کالا نمایش داده میشه نه توی حساب کاربری نشون میده .

میشه سریع ما رو راهنمایی کنید .
مشکلی ندراه افزونه درست کار میکنه، از توی تنظیمات فعالش کردید؟

freeproject

تازه وارد
بروزرسانی در تاریخ: 1395/11/18

نسخه فعلی YITH WooCommerce Points and Rewards Fa-IR v1.1.4 کاملا پارسی سازی شده

حتما برای شما هم پیش آمده که در فروشگاه های اینترنتی با هر خرید یا هر فعالیتی که انجام می دهید امتیازی به شما داده می شود و معادل این امتیاز، هزینه ای در سیستم به شما اختصاص داده می شود که می توانید از آن استفاده کنید. به نظر می رسد چنین کاری بار مثبت فراوانی برای مشتریان و کاربران فروشگاه به همراه دارد به گونه ای که آنها دوست دارند به قدری فعالیت خود را زیاد کنند تا با هزینه ای از امتیازات دریافت می کنند محصول مورد نظر را خریداری نمایند.
ما هم چنین سیستمی را از لحاظ استانداردی و در محیط تجارت الکترونیک تایید می کنیم زیرا باعث پیشرفت چشم گیر فروشگاه و جلب توجه مشتریان فعلی و همچنین کشاندن مشتریان جدیدتر به محیط فروشگاه می شود.
البته شما می توانید مقدار هزینه ای که برای هر امتیاز در نظر می گیرید را در زمان های مختلف تغییر دهید. یعنی در اولین گام کمی بیشتر قرار دهید و سپس آن را کم کنید و به این شکل مشتریان را مشتاق به فعالیت و خرید نمایید.

افزونه YITH WooCommerce Points and Rewards

yith-woocommerce-hamyarwp-1.jpg

افزونه ای که قادر به دادن امتیاز به مشتریان می باشد  YITH WooCommerce Points and Rewards نام دارد که تنظیمات ساده و کاربردی دارد. که حال نسخه ی پرمیوم آن را می توانید دانلود نمایید. این افزونه فوق العاده باعث جذب مشتریان خواهد شد. پس هم اکنون نصب کنید تنظیمات را انجام دهید و منتظر فروش بیشتر باشید. این سیستم همانند دی جی بن فروشگاه دیجی کالا هست. که فوق العاده هست.

امکانات افزونه:

- امکان قراردادن امتیاز برای هر خرید (درصدی و ثابت)

- قابلیت نحوه نمایش و متن نمایشی در قسمت های مختلف فروشگاه برای کسب امتیاز برای هر خرید

- تبدیل امتیاز به پول برای خرید با قابیت تایین نرخ تبدیل

- امکان سفارشی کردن بر چسب امتیاز (مثلا به جای امتیاز بنویسه دی جی بن)

- تنظیمات اضافه کسب امتیاز

-دتنظیمات فوق حرفه ای امکانات دیگر

افزونه به زبان پارسی ترجمه و آخرین نسخه در پیوست خدمت عزیزان پرشین اسکریپت

سلام با تشکر از  زحمتی که کشیدید .

این افزونه مشکلات زیادی داره

1- بدون تایید مدیر سایت امتیاز به کاربر اختصاص داده میشه و یه جورایی بیشتر به درد سایتهایی که فقط پرداخت آنلاین رو دارن میخوره و مثلا یه سایت که از روش تحویل در محل استفاده می کنه خوب نیست چون اگه همینطوری خرید بزنه ! بازم بهش امتیاز تعلق میگیره و میتونه بره سریع یه خرید با تخفیف از طریق امتیاز انجام بده.

2- روی بعضی قالب ها مثل نسخه های جدید WODMART برای محصولات متغیر مشکل ساز میشه و خود YITH  هم هیچ کاری نمیکنه در این قبال

3- این افزونه وقتی قیمت بدون تخفیف باشه کاملا قیمت رو درست محاسبه میکنه چه رند باشه قیمت چه رند نباشه ! مثلا  با هر امتیاز برابر ۶۰۰۰۰ تومان کالایی با قیمت ۴۲۷۵۰۰ تومان رو ۷ امتیاز نشون میده که کاملا درسته . اما !!!! اگه به همین محصول تخفیف بدی ! اگه قیمت تخفیف خورده رند باشه امتیاز رو درست میده اما اگه قیمت تخفیف خورده رند نباشه امتیاز رو اشتباه میده !!!

4- وقتی قراره امتیاز به مشتری داده بشه باید امتیاز بدون در نظر گرفتن تخفیف باشه و در صورت اعمال تخفیف امتیازی به مشتری داده نشه ! اما توی این افزونه چه محصول تخفیف داشته  باشه چه تخفیف نداشته باشه ! امتیاز اعمال میشه .

5- وقتی امتیاز رو بر حسب درصد در نظر میگیریم  امتیاز طوری محسابه میشه که به ضرر فروشنده میشه ! به این مثال توجه کنید :

اگه یه مشتری  با یک خرید ۴۰۰ هزار تومنی ۶ درصد از کل مبلغ رو امتیاز بدست بیاره  میشه ۲۴ هزار تومن ! که اگه هر امتیاز ۵۰۰۰ تومن باشه،  باید بشه ۴ امتیاز/      اما ۸۰ امتیاز برای مشتری محاسبه میشه !

در هر صورت تبدیل مبلغ رو به درصد درست محاسبه میکنه و در خرید بعدی دقیقا ۶ درصد تخفیف میده !

اما مشکل اینجاست که مشتری هر چقدر خرید کنه ۶ درصد تخفیف میگیره و یعنی اون امتیاز بی معنا میشه !
مثلا من اگه به ازای ۴۰۰ هزار تومن ۸۰ امتیاز گرفتم که میشه ۲۴ هزار تومن ، باید بتونم فقط ۲۴۰۰۰ تومن تو خرید بعدیم تخفیف بگیرم اما مثلا من ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن خرید میکنم تخفیفمم ۳ برابر میشه !

که این درست نیست !  و هر چقدر بیشتر خرید کنم بیشتر همونقدر بیشتر تخفیف میگیرم ! و امتیازه بی معنا میشه .و یه جورایی میشه 6 درصد تخفیف ثابت برای خرید.

sara130

تازه وارد
من چرا نمی تونم دانلود کنم ؟ 
و کل پیام ها را خودن مالان کدوم نسخه درسته دانلود کنیم ؟
دانلود را می زنم دانلود منسحر خالی نشون می ده دانلود را نمیاره 

بالا