افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

mostafa79

تازه وارد
سلام، یه قسمتی توی منوی ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل هست، اسمش، شرط های حمل و نقل بود فکر کنم،
از اون قسمت میشه، چون هم شرط های مربوط به وزن داره و هم مربوط به جمع سبد خرید و ... که میتونید بگید هزینه هارو تغییر بده یا رایگان کنه یا ...

coffeeada

تازه وارد
سلام، یه قسمتی توی منوی ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل هست، اسمش، شرط های حمل و نقل بود فکر کنم،
از اون قسمت میشه، چون هم شرط های مربوط به وزن داره و هم مربوط به جمع سبد خرید و ... که میتونید بگید هزینه هارو تغییر بده یا رایگان کنه یا ...
سلام ممنون که جواب دادین ولی متاسفانه برای شرط ها نسخه حرفه ای لازمه ولی در صورتی که به من گفتن با نسخه رایگان هم شدنیه این شرایط

adehghani

تازه وارد
سلام. در مرحله آخر فرم تسویه حساب بعد از انتخاب استان فیلد شهر رو نمیاره که بتوان انتخاب کرد. صفحه هم رفرش میکینم ولی بازم فیلد شهر رو نمیاره.همه فیلدهای مربوط به ادرس و کدپستی هم پر میشه و فیلد استان مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم ولی شهرها رو نمیاره. این مشکل اساسی برای مشتریانمون هست که مرحله اخر نمیتونند پرداختشون رو تموم کنند. لطفا راهنمایی کنید.
نسخه ووکامرس: 5.8.0
نسخه وردپرس: 5.6.7
نسخه PHP 7.3.32
افزونه حمل و نقل ووکامرس Mahdi Yousefi [MahdiY] – 3.0.4

نام قالب: NewKala
نگارش: 6.4.2

آدرس سایت :yazdalmas.com

arthing

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت شما. من مدت هاست که از افزونه شما استفاده می کنم. 2 تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
1. مدتی ست که می بینم گزینه خرید نسخه حرفه ای اضافه شده که پس از کلیلک وارد وبسایت نابیک برای خرید افزونه حمل و نقل ووکامرس – حرفه‌ای هدایت میشیم. آیا پس از خرید این افزونه باید نسخه رایگان و پاک کرد؟ یا فقط پس از خرید این افزونه رو فعال کنیم؟ آیا با فعال کردن این افزونه هیچ اتفاقی سر اطلاعات قبلی ما نمیفته و بدون مشکل قابلیت های افزونه حرفه ای فعال میشه؟
2. هنگامی که کاربران وبسایت من از طریق گوشی موبایل اقدام به ثبت سفارش می کنند در صفحه تسویه حساب حتما باید کدپستی را به کیبورد انگلیسی تایپ نمایند، در غیر اینصورت اگر با کیبورد فارسی تایپ کنند اخطار کدپستی نامعتبر دریافت می کنند. برای رفع این مشکل در تنظیمات ووکامرس فارسی تیک گزینه "برای تبدیل اعداد فارسی به انگلیسی در تلفن همراه تیک بزنید." را هم زدم ولی باز همچنان این مشکل پابرجاست. برای حل این مشکل چه اقدامی می تونم انجام بدم؟ ممنون میشم کمک کنید.

بالا