افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

amirnano2

تازه وارد
سلام

من این ارور رو در تاییدیه ها دارم

function WP_List_Table::get_columns() must be over-ridden in a sub-class.چطر رفع کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

این ارور چیه

اگر پس از فعال کردن افزونه و ساخت یک فرم ساده و قرار دادن در سایت پس از تکمیل فرم دکمه ارسال رو میزنیم این ارور رو نشون میده

Could not open socket

یعنی چیزی در سرور خاموش هست یا مشکل از جای دیگریه

ممنون میشم راهنمایی کنید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

من این ارور رو در تاییدیه ها دارم

function WP_List_Table::get_columns() must be over-ridden in a sub-class.چطر رفع کنم؟
سلام . سلام این ارور از نسخه 4.3 به بعد وردپرس به وجود اومد که باید نسخه 1.9.13 گراویتی فرم رو دانلود کنید . توی صفحه 30 31 همین تاپیک فک کنم پیداش بشه .

با سلام

این ارور چیه

اگر پس از فعال کردن افزونه و ساخت یک فرم ساده و قرار دادن در سایت پس از تکمیل فرم دکمه ارسال رو میزنیم این ارور رو نشون میده

Could not open socket

یعنی چیزی در سرور خاموش هست یا مشکل از جای دیگریه

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام . سرچ کردم گویا از سرور هست . طرف پرسیده مشکل از سروره منه ؟ شخص دیگه ای جواب داده exactly ....

majix

تازه وارد
سلام

متاسفانه نسخه 2.3 افزونه user registration به درستی با بادی پرس کار نمیکنه. فرم ثبت نام رو که درست میکنم فقط فیلدهای مخصوص وردپرس رو پر میکنه. فیلد های بادی پرس رو پر نمیکنه. آیا نسخه 2.4 این افزونه نیومده؟ یا راهکاری برای این مشکل وجود نداره؟

hannanstd.ir

آخرین نسخه اش 2.4 هست :

لینک دانلود :

تغییرات :

کد:
-----------------------------------------------------------Version 2.4    - Added some logging statements to prepare_buddypress_data().    - Added the 'gform_userregistration_enable_multisite_section' filter allowing the user to force activation of multisite section of feed settings network-wide.        add_filter('gform_user_registration_enable_multisite_section', '__return_true');    - Added the 'gform_user_registration_feed_conditional_logic' filter enabling the feed conditional logic rule to be overridden during submission, allowing multiple rules to be defined.        add_filter( 'gform_user_registration_feed_conditional_logic', function( $logic, $form, $config ) {            $logic['rules'][] = array(                'fieldId'  => '5',                'operator' => 'is',                'value'    => 'Register',            );            return $logic;        }, 10, 3 );    - Fixed an issue with username and email validation not taking pending activations into account.    - Fixed an issue with the activation URL sent by email.    - Fixed a PHP notice related to the blog signup notification message.    - Fixed a PHP notice caused by a typo in the third parameter of the gform_user_registration_user_data_pre_populate filter.    - Fixed an issue with the processing of user meta where the field has been hidden by conditional logic.    - Fixed typo in gform_user_registration_enable_multisite_section filter name.     - Fixed db table error on feed list page due to the table not being created.    - Fixed WP_List_Tables error in WordPress 4.3 for pending activations.-----------------------------------------------------------

پیوست‌ها

• gravityformsuserregistration_2.4.zip
    86.5 کیلوبایت · بازدیدها: 61

DariushGreat

تازه وارد
سلام

هنگامی که فرم رو فراخونی میکنم با جی‌کوئری تداخل ایجاد می کنه. در کنسول فایرباگ این خطا میاد:

ReferenceError: gformInitSpinner is not defined <script type='text/javascript'>jQuery(document).ready(function($){gformInitSpinn... مشکل از کجاست؟

DariushGreat

تازه وارد
دوستان مشکل رو پیدا کردم...

بخاطر ای‌جکس هستش. ای‌جکس رو که غیرفعال می‌کنی درست میشه. اما کارایی فوق‌العاده این افزونه به ای‌جکس بودنشه. راهی برای حلش سراغ دارید؟

hannanstd.ir

دوستان مشکل رو پیدا کردم...

بخاطر ای‌جکس هستش. ای‌جکس رو که غیرفعال می‌کنی درست میشه. اما کارایی فوق‌العاده این افزونه به ای‌جکس بودنشه. راهی برای حلش سراغ دارید؟
مشکل از آیجکس فرم به تنهایی نیست .. یک تداخل 2 طرفه هستش که با قالب یا پلاگین های شما داره ....

شما اول قالب رو به 2015 تغییر بده و تست کن ... اگه رفع نشد یکی یکی پلاگین ها رو غیرفعال کن و ببنید با کدوم تداخل داشته .

djbehrouz

تازه وارد
سلام. Gravity Forms v1.9.14 منتشر شد!

zxchdb

تازه وارد
سلام دوستان
گراوویتی من ارور 
••••••••••••••••••••••••••••••••
  کد نامعتبر یا تاریخ گذشته: لطفاً از صحت کد وارد شده اطمینان حاصل کنید یا بررسی کنید کد منقضی نشده باشد.
-----
رو میده 
لایسنس جدید نیومده؟

داش علی

کاربر عضو
سلام دوستان
گراوویتی من ارور 
••••••••••••••••••••••••••••••••
  کد نامعتبر یا تاریخ گذشته: لطفاً از صحت کد وارد شده اطمینان حاصل کنید یا بررسی کنید کد منقضی نشده باشد.
-----
رو میده 
لایسنس جدید نیومده؟
من هم همین مشکل رو دارم.

کسی لایسنس جدیدش رو نداره؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

تا اونجایی من میدونم یکی از دوستان پیگیر بود ولی هنوز اعلام نشده . مگه باهاش تو کارهاتون مشکلی دارید؟

داش علی

کاربر عضو
می خواهم تعدادی از add ons هاش رو نصب کنم ولی بدون لایسنس نمی گذاره

hannanstd.ir

ادانز ها رو از اینجا بگیرید »

یا اینجا

در مورد لایسنس هم چاره ای جز خرید نیست ...

hannanstd.ir

فارسی رو باید بسته فارسی ساز گراویتی رو از مخزن بگیرید نصب کنید .

hannanstd.ir

نسخه 1.9.14

نحوه بروز رسانی :

از طریق هاست فایلها رو جایگزین کنید .

پیوست‌ها

• gravityforms1.9.14.zip
    2.7 مگابایت · بازدیدها: 180
آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

با توجه به درخواست های بی شمار دوستان مبنی بر پیدا کردن راهی برای پیگیری سفارشات بر اساس کد رهگیری تصمیم به نوشتم پلاگینش گرفتم و از طریق لینک زیر قابل خرید هستش :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

marzeye

تازه وارد
سلام من چرانمیتونم فرمی که ساختم رودربرگه بزارم.اسم فرم میادولی هرکارمی کنم می زنم افزودن فرم فلان.نمیاد.مشکل لایسنس هست؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

گراویتی فرمه؟

از گزینه بالای ویرایش برگی برا افزودن فرم استفاده میکنید؟

پیش نمایش یا نمایش فرم رو بزن ببین چی برات میاره؟

بعید میدونم به دلیل لایسنس باشه

بالا