انتقاد از ایکی از مدیران انجمن

mani22

تازه وارد
انتقاد من مستقیم به محمد ادمین هستش.

چند مورد هست که ایشون اصلا رعایت نمی کنن.

اول- اینکه آدمی هستن که بی جهت و سریع از کوره در می رن. و اینو می تونید در اکثر مباحث انجمن مشاهده کنید.

دوم-اصلا به "تماس با ما" جواب نمی دن

سوم-یه شکایتی هست از طرف یکی از دوستام که در اینجا می نویسم-یکی از دوستام که خود محمد هم بهتر می دونه این که بی جهت و سر هیچی به بهانه اسپم ایشون رو بن کردن ( پارسال چند ماه قبل) و حتی پس از پایان بن هم ایشون رو از حالت بن در نیوردن. بنده خدا شاکیه میگه:تا پستی می زدم منو جادرجا به عنوان اسپم بن می کرد. و دیگران پستهای مشابه می زدن بن نمی شدن. خداییش برین پستهاش رو نیگاه کنید، به غیر از فایده رسوندن به انجمن و پستهای مفید هیچ کار دیگه ای نکرده.

از کی تا به حال نوشتن پست مفید و پرمایه شده اسپم؟

آیا ایشون کسی نبودن که حل مشکل تاریخ شمسی برای ووکامرس رو پیدا کردن؟

آیا ایشون کسی نبودن که یه عالمه از افزونه های ووکامرس رو بدون منت فارسی کردن؟

آیا ایشون کسی نبودن که پوسته ها و افزونه های نایاب رو برای ووکامرس به انجمن ارائه کردن؟

آیا ایشون اولین کسی نبودن که برای افزونه های ووکامرس سیستم ترجمه آنلاین فارسی راه اندازی کردن؟

زمانی که به شما پیشنهاد دادن و شما رد کردین و خودشون مجبور شدن از جیب خودشون بدون هیچ چشمداشتی این سیستم رو راه بندازن.

آیا این مزد فعالیت مفید توی انجمنه؟

به جای اینکه ایشون رو دم به دم بن کنید، از دانش ایشون بهره بگیرین.

انصافا من از وقتی که باش آشنا شدم فقط دارم اطلاعات مفید و کاربردی ازشون میگیرم. به جرات می تونم بگم که ایشون یکی از بهترین های شبکه در ایران هستن.

حالا محمد خودت بگو چرا ایشون رو از بن خارج نمیکنی؟ چه دلیلی داره؟

چهارم- اینکه آیا فکر می کنید نماینده ووتمز در ایران هستین؟ ووکامرس خودش یه سیستم اوپن سورس هست. اونوقت چطور می تونید ترجمه یه سیستم اوپن سورس رو، اوپن سورس نکنید؟

درسته شما زحمت فارسی کشیدنش رو کشیدین. اما هیچ توجیهی نیست که نخاین فایلهای ترجمه رو در اختیار عموم نذارین. این انتقادیه که چندین بار از کاربران مختلف در انجمن مطرح شده اما هیچ پاسخ درستی داده نشده.

پنجم- به جای پاسخ های مبهم و کلی، پاسخ درست و دقیق بدین.

به عنوان مثال یکی از کاربران انجمن مدتی با افزونه ملت مشکل داشت و تنها جواب آقای محمد این بود که ایراد از هاستت هست. و ایشون رفتن افزونه رایگان رو، از یکی از مدیران همین انجمن خریدن. و جالب این بود که اون مدیر می گفت که سازنده افزونه اون هست و افزونه از ایشون دزدیده شده و به رایگان توی انجمن گذاشته شده. در صورتی که اگر دقیقا می گفتن که ایراد از ورژن پی اچ پی هست و افزونه ملت با پی اچ پی 5.3 به بالا کار می کنه، دیگه ایشون سر کیسه نمی شدن. البته معلوم بود که در پشت ماجرا بعضی از مدیران با هم هماهنگی کردن.

دوستان لطفا بدون هیچ کم و کاستی جواب بدین. و بنا بر این نیست که بر علیه کسی جبهه بگیریم و به کسی توهین کنیم. فقط می خایم مدیران انجمن اخلاقشون با کاربرها بهتر شه و قصد توهین و جسارتی به کسی نیست.

این یه انتقاد سازنده س.

IAMIR

کاربر عضو
هر کسی قوانین انجمن رعایت نکند . چه کاربر باشد چه مدیر ارشد بلا استثنا جریمه خواهد شد . شک نکنید . مطمئن باشید . تیم مدیریت هیچ پدر کشتگی با هیچ شخصی ندارد . حتما خطایی سر زده که جریمه شدند .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
والا نمیدونم چی بگم. میزارم کاربرا خودشون تصمیم بگیرن...

اگر شما روزی 200 پست رو انتقال بدید به بخش های مختلف طبعا انرژی براتون باقی نمیمونه... که بخواید کاری بکنید

اون دوست "مهندس" ، "برترین" ، "استاد" شما قبلا بهش گفتم تبلیغ نکن... قرار باشه اینجا هر کسی سایت خودش رو معرفی کنه فکر نکنم اسمش تالار باشه... میشه بازار...

ما اینجا قوانین داریم ، حالا شما میخوای اسمش رو بزار قوانین گروه طالبان ، القاعده... هر چی... من با کسی تعارف ندارم. هر کی باشه اخراج میکنم.

درباره دوست شما لطف کردم که فقط از طریق چت میگفتم تبلیغ نکن... وگرنه زودتر از اینها باید بن میشد.

ما اینجا اومدیم از هم چیزی یاد بگیریم... دوست شما میاد اینجا زحماتی که ما چندین سال کشیدیم ، کاربر جمع کردیم ، کاربر فعال فراهم کردیم. میخواد با یک تبلیغ ببره... خوب ، شما یک سایتی بزنید ، یک سیستمی رو فارسی کنید ، مشکلاتش رو رفع کن. اون وقت من میام همین کار رو میکنم و منتظر واکنش شما میمونم...

درباره بانک ملت هم ، متن چت رو اینجا میزارم. که بهش چی گفتم... و ایشون چی گفتن . من بابت زحماتم از شما و نه هیچ کس دیگه نه ریالی دریافت میکنم و نه اجازه میدم هر حرفی رو اینجا بزنید . فکر میکنید اینجا سر گردنس، هر روز میاید یه داستانی برای ما جفت و جور می کنید...

مدیران اینجا نیازمند اون 10 هزار تومانی که شما بابت درگاه و یا کارهای دیگه میدید نیستن...! و اینجا تنها کسی که از فروم در آمد نداره خود من هستم...

تنها در امد بنده از راه تبلیغات هست ، و نه کاری رو از این فروم قبول میکنم نه کاری انجام میدم...

چیزیم پشت پرده نداریم. به اون دوستتون هم بگید (البته اگر خودتون نباشید) ، یکم منصف باش. البته اگر معنیش رو میدونه

درباره ووکامرس ، و مبحث اوپن سورس: سیستم های رایگان و اوپن سورس اگر قوانینش رو خونده باشید (که بعید میدونم اصلا روحتون خبر داشته باشه):

ما میتونیم یک سیستم اوپن سورس رو دانلود کنیم ، تغییر بدیم ، و حتی اسمش رو عوض کنیم . مثلا اسمش رو بزاریم "اصغر کامرس" ! و به صورت پولی یا رایگان منتشر کنیم...

دقیقا مثل لینوکس، که انتشار ها با نام های مختلف ، تجاری یا رایگان موجود هست

شما هم میتونید بشینید ووکامرس رو از ابتدا (از ابتدا! تاکید میکنم) فارسی کنید و سورس رو منتشر کنید. کسی جلوی شما رو نگرفته. ما اینطور صلاح دونستیم. خواه شما استفاده کن ، یا استفاده نکنید. ما اسلحه بالای سرتون نگرفتیم که یا ووکامرس ما رو نصب می کنی یا می کشیمت

با این حال ما زیر ساخت های مناسب برای تغییر عبارات رو هم در بسته فارسی ساز فراهم کردیم که بهانه ای برای شما نباشه که میخواید عبارتی رو تغییر بدید...

alifiresoft

کاربر عضو
واسه من خیلی جالبه بعضیا که اصولا هیچی از سایت نمیدونن و مشکلات درآمد زایی و ... چرا نظر میدن؟ چرا انتقاد میکنن؟ من از این سایت حمایت نمیکنم اما یک مسئله کلی رو میگم . کسی که سایتی رو با هزار زحمت راه میندازه و بالا میاره و کلی مخاطب جذب میکنه، حاضر نیست که اون سایت رو به قیمت پوچ از دست بده. همون کسی که این انتقاد رو وارد میکنی بگو ببینم چند تا سایت داری که بازدیدش مثل همینه؟ اصلا میدونی بازدید روزانه چندین هزارتا یعنی چی ؟ یعنی زحمت، یعنی هزینه، یعنی بی خوابی، و کلی چیز دیگه.

به خدا یکم انصاف هم خوبه. شما که از اون دوستت حمایت میکنی و میگی که خیلی کارش درسته، بیاد و یه id دیگه درست کنه و بیاد تو سایت به صورت خیلی نا محسوس فعالیت کنه، پاسخ بده به سوالات، کمک کنه به بچه ها، کسی هم کاریش نداره. اما وقتی میاد و میخواد کاربر یک سایت رو بدزده و مال خودش کنه این واسه هر مدیری زور داره. (حتی خود شما) .

من خودم زمانی مدیر سایت سیستم مدیریت محتوای e107 بودم و اونجا هم دقیقا همین مسئله سر فارسی سازی بود. آقا جون من دوس دارم این سیستم رو فارسی کنم، کپی رایتمم میخوام حفظ بشه، اگه ناراحتی برو نسخه انگلیسی رو دانلود کن و بشین فارسی کن. قانون اینکه با یه کلیک بتونی فروشگاه فارسی داشته باشی اینه که کپی رایت اینجا رو رعایت کنی. به نظرم در مورد فارسی سازی واقعا حق با محمد هست.

در مورد اون سیستم پرداخت ملت هم باید یگم که مشکل نسخه php مربوط به هاست میشه نه چیز دیگه. پس آقا محمد درست گفتن که مشکل از هاست هست.

بالا