انتقال محصولات سایت در ووکامرس به دیتابیس دیگر

Deepevil

تازه وارد
سلام وقت همه عزیزان بخیر

من سایتم که سایت فروشگاهی هستو ووکامرس استفاده میکنم دچار مشکل شده بود هرکاری کردم درست نشد مجبود شدم کل سایت رو دیلیت کنم و دوباره وردپرس و همه رو نصب کنم حالا می خوام بدونم چجوری میتونم محصولاتم رو همراه با همه عکس ها و ..... رو برگردونم

1 : بکاپ کامل از سایت دارم ( دانلود کردم )

2 : دیتابیس قبلی موجود هست و پاک نکردم

3 : ....(کلیه چیزهای مربوط به سایت قبلی موجود هست )

میشه راهنمایی کنید

IAMIR

کاربر عضو
بهتربن کار این بود که شما در قسمت برونریزی از تمام محصولاتت خروجی اکسپورت می گرفتی .

منو ابزار ها - > برون ریزی - > برون ریزی محصولات

و سپس درونریزی در سایت جدید .

Deepevil

تازه وارد
سلام این کارو قبلا کردم اما وقتی درون ریزی میکنم محصولات میاد ولی عکس هاش نه در صورتی که عکس هارم آپلود کردم تو پوشه های مربوط به خودش

IAMIR

کاربر عضو
شما هر دو تا سایت را باهم آپلود کن . اصلی و بک آپ زمانی که سایتت بک آپت رو نت هست . دیتا را خروجی بگیر و سپس درون ریزی کن . حاالا موقع درون ریزی زمانی که پیوست تصاویر را بزنی تصاویر هم الصاف میشه .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی درون ریزی می کنید. باید ادرس تصاویر توی سایت قبلی درست باشه...

sir1

کاربر عضو
من چیکار کنم که عکس ها رو منتقل کنم؟

هر محتوایی را هنگام برون ریزی بزنم از عکسها بک آپ میگیره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عکس ها بک اپ گرفته نمیشن... مسیرش سیو میشه...

اگر توجه کنید موقع درون ریزی سوال میکنه میگه فایل های چند رسانه ای رو میخوای منتقل کنی یا خیر؟ که میزنی بله

sir1

کاربر عضو
خب من تیک اون گزینه رو میزنم ولی منتقل نمیشه.

افزونهWooCommerce - Store Exporter را برای بکاب گیری استفاده کردم ولی فقط. میتونم بافرمت csv بک اپ بگیرم.که نمیشه در فروشگاه جدید درون ریزی کرد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، به حرف من توجه نکردی. باید سایت قبلیت در دسترس باشه تا بتونه تصاویر رو از اونجا دانلود کنه. گویا سایت شما اینگونه نیست

تنها راه باقی مونده دیتابیس رو باید بازگردانی کنید و همه موارد رو حذف کنید و فقط محصولات رو نگه دارید

sir1

کاربر عضو
ببخشید یعنی چی سایت قبلی در دسترس باشه یعنی سایتی که از روش بک اپ کالاهارو گرفتم؟ اگه اره. در دسترس هست و هیچ مشکلی نداره.

سایت قبلیم acgih.ir هست و فقط میخام محصولاتو به ساب دامین منتقل کنم

در سایتم 1800 مطلب تخصصی هست نمیشه حذف کردو محصولات رو نگه داشت

بالا