انتقال مستقیم به صفحه بانک

amin_mahhoory

تازه وارد
سلاممن یک سایت فروشگاهی به صورت استاتیک با html,css,java script طراحی کردمصفحات محصولاتم رو هم در همون سایت خودم طراحی کردمدر پایین صفحه هر محصول من یک کلید وجود داره تحت عنوان خریدمن میخوام از وو کامرس به عنوان بک اند در این سایت استفاده کنمبه همین منظور من یک وردپرس نصب کردم و روی اون ووکامرس ریختمحالا می خوام کاری کنم که وقتی کاربر اقدام به ورود به صفحه محصول من می کنه ابتدا به صفحه ورود در وردپرس بره و بعد از ورود مستقیما به بانک منتقل بشهبرای این منظور من چه کاری باید انجام بدم؟در واقع میخوام بدونم چجوری در سایت وردپرس این امکان رو ایجاد کنم که کاربر بعد از این که روی کلید خرید کلیک کرد به جای این که محصول وارد سبد کاربریش بشه و بعد به سبد کاربری بره و اونجا سفارشش رو نهایی کنه و بعد وارد صفحه پرداخت بشه و روی پرداخت کلیک کنه تا وارد بانک بشه با یک کلیک روی خرید وارد لینک بانک بشه؟برای این منظور چی کار باید بکنم و اون لینک رو از کجا باید بیارمممنون میشم زودتر راهنمایی کنین

khunires

تازه وارد
برای این مورد شما نیاز به یک اسکریپت اختصاصی دارید!

هنوز افزونه ایی که بتونه از یک صفحه html بره روی وردپرس بعد بره روی ووکامروس بعد بره تو صفحه بانک وجود نداره و این فرآیند اختصاصی که شما میخواید نیاز به اسکریپت اختصاصی داره

هزینش زیاد نمیشه ولی مسلما نیاز به یک مسیر مستقیم و امن دارید که با وردپرس مراحل خاص خودشو داره، الخصوص امنیت ورود به صفحه پرداخت بانکی!

بالا