ایجاد برگه سفارشی برای تک تک دسته بندی محصولات ووکامرس

nsm1000

تازه وارد
باسلام

سریع میرم سر اصل مطلب، میخواستم بدونم آیا همچین امکانی وجود داره

که برای تک تک دسته بندی محصولات ووکامرس برگه سفارشی جدا ایجاد کرد؟

میخوام از طریق ایجاد اون برگه برای هر یک از دسته بندی محصولات ابزارک جدا و

خاص خودشو تعریف کنم، اینکار به وسیله ایجاد برگه سفارشی برای هر یک از

دسته بندیها امکان پذیره منتهی من نتونستم راه حلشو پیدا کنم،هر یک از

دوستان اگه امکانش هست راهنماییم کنه،مرسی

nsm1000

تازه وارد
دوستان کسی بلد نیست؟

محمد جان راه حلی نداری؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای ایجاد برگه که مشکلی نداری؟

شورت کات نمایش هر دسته بندی محصول رو هم میتونید از طریق اون سبد خرید توی ادیتور بزارید...

تنها چیزی که میمونه ، ابزارک های خاص برای هر برگه هستش که اونم از طریق افزونه custom sidebars میتونید حل کنید...

این پاسخی بود که از سوال شما متوجه شدم... :39:

nsm1000

تازه وارد
فک کنم دقیقا متوجه نشدی منظورمو داداش

ببین داداش، من میخوام برای هر دسته بندی یک اسلایدر دلخواه بزارم

در کل میخوام یه سری صفت تعریف کنم برای مثلا لپ تاپ کع فقط تو دسته بندی لپ تاپ نشون بده

مثلا سایز صفحه نمایش،نوع برند، میزان رم و...

و مثلا برای کول پد کامپیوتر تو سایدبارش باشه

سایز فن

نوع فن و...

به دو تا لینک زیر نگاه کن سایدباراشونو

قالبی هم که دارم استفده میکنم بازار شاپ هستش

والا برگه رو که تعریف میکردم قبول نمیکرد، یه لینکی هم یکی از دوستان داد

اما دقیقا متوجه نشدم چه کاری باید انجام بدم.

nsm1000

تازه وارد
upppp
;;%29.gif
;;%29.gif

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خوب ببین. این چیزی که شما میخوای دقیقا همون روش من ، میشه گفت ساده ترین روش هستش...

این موضوع رو تست بگیرید...

کار با custom sidebars

افزونه revolation slider و ایجاد شورت کات دلخواه

99% این قضیه برمیگرده به قالب شما...

nsm1000

تازه وارد
خوب ببین. این چیزی که شما میخوای دقیقا همون روش من ، میشه گفت ساده ترین روش هستش...این موضوع رو تست بگیرید...

کار با custom sidebars

افزونه revolation slider و ایجاد شورت کات دلخواه

99% این قضیه برمیگرده به قالب شما...
قالب بازار شاپ

محمد جان من برای هر دسته بندی میخوام به صورت جدا سایدبار تعریف کنم

نه هر برگه، دسته بندی هر محصول تو ووکامرس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
دوست عزیز، همونجور که محمدجان فرمودن، شما باید پوسته ای رو پیدا کنید که چنین قابلیتی داشته باشه.

برای یافتن این پوسته از این آموزش استفاده کنید. اگه خوب بگردید مطمئنا پیدا می کنید. چون قبلا به همچین پوسته ای دیدم

و اگر نمی تونید پوسته مورد نظر رو پیدا کنید، می تونید به صورت دستی برگه درست کرده و شورت کد revslider و همچنین شورت کد محصول موردنظر رو در اون برگه وارد کنید.

از افزونه های پیشنهادی محمد هم استفاده کن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب بازار شاپمحمد جان من برای هر دسته بندی میخوام به صورت جدا سایدبار تعریف کنم

نه هر برگه، دسته بندی هر محصول تو ووکامرس
متوجه منظور شما شدم

توجه نمیکنی چی گفتم

ولی شما باید یک برگه ایجاد کنی!

شورت کات دسته بندی ووکامرس رو بهش بدی تا اخرین محصولات اون دسته رو بیاره

از ابزارهایی هم که گفتم استفاده کنی

kianosh

تازه وارد
سلام من هم همین مشکل رو دارم یعنی می خوام هر محصول در برگه مخصوص خودش نمایش داده بشه و اینکه گفتید شورتکات دسته بندی بزاریم ولی من نمی دونم از کجا این شوتو بیارم لطفا کمک کنید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
در ویرایش، یه آیکون هست شبیه سبد خریده. اون رو که بزنی شوررت کدها رو می بینی

shaho1169

تازه وارد
سلام

من هم تقریبا همچین سوالی دارم اما این تایپیک رو خوندم متوجه نشدم، من مثلا چند دسته بندی دارم، زمین شناسی، حسابداری و ...

بخوام فهرست درست کنم باید برای هر کدوم یه برگه بسازم درسته؟ بعد توی بخش کالاها، دسته بندی هم مثل برگه ها درست کردم، حالا اگه بخوای توی برگه زمین شناسی که در فهرست هست فقط کالاهای دسته زمین شناسی نشون داده بشه باید چه شورت کدی بذارم؟

چندتا ساختم نشد مثل [product_categoriy=geology]. نامک زمین شناسی رو geology گذاشتم

توی شورت کدهای خود ووکامرس کل دسته بندی ها رو میاره [product_categories number=""]

جلو عدد خالی هست، اگه بخوام این شورت کد فقط دسته بندی خاصی رو نشون بده باید جلوی عدد چی بذارم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین . شما دقیقا میتونی بالای ادیتور ، عکس سبد خرید رو کلیک کنی و براحتی شورت کات رو ایجاد کنی

tahlil_gar@yahoo.com

تازه وارد
سلام زیادی از این پست گذشته ولی من الان به این مورد نیاز دارم

لطفا دقیق تر این مورد رو توضیح بفرمایید.

که دسته بندی محصولات دارم و برای مثلا گروه موبای میخام یه برگه ایجاد کنم که همه چیز مثل اسلایدر و ... داشته باشه ولی محتویات کالا رو فقط از دسته بندی خودش یعنی موبایل نشون بده مثلا پرفروشهای موبایل و یا آخریم محصولات در گروه موبایل رو بیارم.

shoptahrir2

تازه وارد
سلام

اینکه محصولات رو از طریق دسته بندی پیش فرض ووکامرس نمایش بدیم یا از طریق برگه هایی که توش شورت کد محصولات یک دسته خاص گذاشته شده از نظر سئو تفاوتی داره؟

کدوم روش بهینه تر و منطقی تر هست؟

aaasghari

تازه وارد
دوستان عزیز

من می خوام محصولات در یک برگه نمایش داده شود و در صفحه اصلی اون محصولات نیاد

دسته بندی کردم و در یک برگه دسته مربوطه را آوردم ولی در فروشگاه هم محصول نمایش داده می شه

چه راهکاری برای این موضوع هست که محصولات یک دسته در فروشگاه نمایش داده نشود؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اول لازم به ذکر است که در صورت اعمال دسته بندی به یک برگه خاص احتمال عدم فعالیت فیلتر ها وجود دارد. بهتر است از خود صفحه بندی دسته بندی ها برای این مورد استفاده کنیدتا فیلتر ها نیز بتوانند درست کار کنند

در مورد دوم شما کافیه یه جستجو تو همین انجمن بزنید و کدهای مرتبط با عدم نمایش دسته بندی پست رو پیدا کنید. قبل تر ها بارها در موردش گفته شده. این یک نمونه قبلی است البته باید نسخه بروزشده برای وکامرس رو در مخزن جستجو کنید

مورد سوم اینه که شما به جای استفاده از فروشگاه اصلی وکامرس برای نمایش از یک برگه مجزا برای این مورد استفاده کنید و با ویژوال اون رو به شکل دلخواه خودتون به صفحه اول فروشگاه تبدیل کنید اینجوری فقط محصولاتی نمایش داده می شود که شما تعیین کنید (بسیاری از دمو قالب ها از این شیوه استفاده می کنند). یادتون باشه در این حالت شما صفحه فروشگاه اصلی رو به این برگه تغییر نمی دهید و فقط در صورتی که صفحه اصلی شما فروشگاهی است در مسیر پنل مدیریت وردپرس- تنظیمات - گزینه های خواندن - یک برگه یکتا را انتخاب کرده و گزینه اولین برگه را برگه مورد نظرتان قرار می دهید. گزینه دوم هم می تواند مرتبط با برگه وبلاگ باشد.

موفق باشید

بالا