ایجاد فیلد برای محصولات فروشگاه ووکامرس

navids_mh

تازه وارد
سلام و درود

چطور میشه فیلدی مانند فیلد “دانشجو” به محصولات اضافه کرد

منظورم اینه: 

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

عکس شما این چند برداشت دارد

اول اینکه برای دانشجویان 65 هزار تومان بفروش میرسد که به علت عدم شناسایی دانشجو ممکن است دچار مشکل شوید

دوم اینکه ممکن است این مقدار دانشجو یک کوپن تخفیف باشد که افزونه های فراوانی برای آن هست مانند گزینه های تخفیف  دیجی بن یا مشابه اون که در خرید بعدی مشتری براش لحاظ میشه

سوم اینکه ممکن است این گزینه از مقدار عضویت افرادی حکایت می کنه که برای یک کلاس آموزشی ثبت نام کردن و می خواد این رو نشون بده که این مقدار دانشجو برای این محصول هستند (که متاسفانه قیمت بالایی برای یک آموزش) که باید از افزونه های عضویت برای این منظور یا افزونه های تعداد خرید مشتریان برای این منظور استفاده کنید

موفق باشید

navids_mh

تازه وارد
من منظورم اینه که میخوام همچین فیلدی تو صفحه ای که تمام محصولات نمایش داده میشه زیر محصولات اضافه بشه

افزونه Advanced Custom Fields PRO رو دارم و فکر کنم با این بشه ولی نمیدونم کدهای مربوط به آن قسمت در پوشه ووکامرس تو کدام فایل هست

Qalekhani

قلعه‌خانی
من منظورم اینه که میخوام همچین فیلدی تو صفحه ای که تمام محصولات نمایش داده میشه زیر محصولات اضافه بشه

افزونه Advanced Custom Fields PRO رو دارم و فکر کنم با این بشه ولی نمیدونم کدهای مربوط به آن قسمت در پوشه ووکامرس تو کدام فایل هست
با همون acf عادی هم میتونید فیلد رو ایجاد کنید.

فقط باید فایل های تمپلیت ووکامرس رو برای قالب خودتون شخصی سازی کنید که مقادیر فیلدهای دلخواه شما در جای دلخواه نمایش بدند.

navids_mh

تازه وارد
ممنون عزیز، اگر لطف کنید بفرمایید دقیقا کدام فایل php رو باید ویرایش کنم ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بستگی به قالب شما داره دوست گرامی!

navids_mh

تازه وارد
قالب من X Theme هست از theme.co خریدم.

از تو پوشه ووکامرس فکر کنم بشه تغییرات انجام داد

navids_mh

تازه وارد
ممنون خودم موفق شدم درست کنم » 

پوشه loop فایل price.php را ویرایش کردم

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
ممنون خودم موفق شدم درست کنم » 

پوشه loop فایل price.php را ویرایش کردم
بسیار کار خوبی کردید که راه حل رو قرار دادید.   خارجی ها این سنت پسندیده رو انجام میدن و خیلی هم کارآمد هستش ان شالله بین ما هم باب بشه.

simonamiri0069

کاربر عضو
قسمت موجودی انبار رو باید به دانشجو تو فایل ترجمه تغییر بدید.

بالا