بحث و گقتگو درباره پوسته جدید پرشین اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان

خواستم درباره قالب جدید ازتون سوال بپرسم با توجه به بازخوردهایی که داشته

در کل نظرتون درباره ساختار قالب جدید چی هست؟

چون برخی دوستان (از طریق پیغام خصوصی و...) که با من در ارتباط بودن قالب قبلی رو بهتر می دیدن.

نظراتتون رو خوشحال میشم بدونم

EhsaanDev

کاربر عضو
باید بگم که من همیشه، عاشق این سبک طراحی بودم و از این که می بینم پرشین اسکریپت هم به ظاهر دلخواهم رسیده خیلی خوشحالم.

البته جا داره اعتراف کنم، بعد از محمد، اولین کسی که این قالب رو دید، من بودم! :114:

william

کاربر عضو
سلام

نسبت به قبلی خیلی بهتر شده.

فقط اگه یک قالب مخصوص موبایل هم برای انجمن قرار بدید بهترتر میشه. مثل قالب پیشفرض موبایل خود ویبولتین.

من گاهی انجمن رو با گوشی چک میکنم اذیت میکنه...

یه چند تا مورد هم هست که اصلاح بشه بدک نیست!

مثلا لیست باز شده بعد از کلیک روی قسمت
collapse_40b.png
"گفتگو بین کاربران (لطفا قوانین چت باکس را رعایت کنید)" بکگراند گزینه هاش با رنگ فونتشون هنگام hover تقریبا یک رنگ هست و ...

در کل عالی!

iReza

کاربر عضو
سلام،

تبریک میگم محمد جان،

قالب زیبایی شده.

اما خب ازونجایی که خیلی پرشین*اسکریپت رو دوست دارم و با همه*ی کاربراش، به نظرم یسری نکات رو راجب این طرح بدم تا خودتون برسی کنید و مطمئنم که درک میکنید که فقط برای بهتر بودن پرشین*اسکریپت این نکات رو میگم.

1. اینکه از مباحث پایه الگو طراحی تخت(flat) مثل نداشتن گوشه گرد یا یکسری رنگ استفاده کردید چیزه جالبیه اما به نظرم ای*کاش یخورده بیشتر دقت میکردید، مثلا در انتخاب طیف رنگی، یک طیف رنگی تکراری استفاده شده و به نظر لازم بود یکسری بخش*های خاص در قسمت*های اصلی رنگ و بوی بهتری به خودشون میگرفتن مثل دکمه*ها که طراحیشون اصلا عنوان «خاص» بودن رو نشون کاربر نمیده چون دقیقا مثل بقیه بخش*ها طراحی شدن(مثل همین دکمه پاسخ یا ارسال موضوع).

2. تایپوگرافی یخورده نامیزون تنظیم شده، یعنی متن*ها یخورده تایپ*فیس*شون در جایی که قرار دارن نامناسبه، برای مثال همین منوی پنل که در بالا قرار داره و دسترسی سریع به پنل کاربری رو ممکن میکنه و منوی موضوعات در صفحه اصلی، کلمات و متون باید به شکل Bold باشن چون یک منویی هستش که باید در دید مستقیم کاربر باشه.

3. اگر از آیکون*فونت*های SVG به*جای PNG تکراری استنفاده میکردید نتیجه بازدهی و پرفرمنس بهتری رو میگرفتید(میتونید از وب*اپلیکیشن برای دریافت این آیکون*فونت*ها به صورت رایگان اقدام کنید). اینطور هم آیکون*هایی انعطاف*پذیر در اختیار داشتید و میتونستید مسئله*ی مشکل نمایش در دستگاه*های رتینا(Retina) حل کنید.

4. یخورده برجستگی توی طرح ایجاد کنید، تمام وبسایت اصلی و فروم به شکل یک*نواخت طراحی شده و کاربر نمیتونه به*راحتی قسمت*های اصلی رو ببینه، این مورد واقعا نیاز به برسی داره.

و اینکه روی این قسمت یوزرها بیشتر کار کنید و رو قالب یه دستی بکشید.

امیدوارم پرشین*اسکریپت هروز پیشرفت کنه.

و همچنین خسته نباشید به محمد جان.

ممنون. :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ehsanjoon

تازه وارد
قالب عاليه ولي دو تا مشكل داره.

1 نبايد در ادامه مطلب پست هاي پرشين اسكريپت قابليت نظر دادن رو ور ميداشتيد.

2 وقتي وارد يك پست در انجمن ميشين و ميخواين ورود كنين بر روي دكمه ورود بالاي صفحه كه كليك كنيد صفحه وا نمي شود.

اگه اين دو تا مشكل بر طرف شه عالييييييي ميشه.

مرسي به خاطر قالبه جديدتون

ehsanjoon

تازه وارد
سلام.

ببخشيد يك مشكل ديگش اينه كه وقتي به ادامه مطلب پستي در انجمن ميري مثلا 9 صفحه است و صفحه 9 باز ميشه و نميشه به صفحات قبل بازگشت .

اين يكي از بزرگترين مشكلات اين قالبه.

لطفا رسيدگي كنيد.

ولي در كل قالبه ساده و زيبايي است

3tareha

تازه وارد
یک مشکلی دارم سایت پرشین اسکریپت رو باز میکنم مرورگر فایرفاکس یکم هنگ میکنه بعد درست میشه :43:

فقط توی پرشین اسکریپت اینجوره

بقیه سایت ها درست هستن

یک بررسی بکنید :52:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
زیبا و نیکو...

اگر نکاتی که رضا گفتند هم برسی بشه بهتر هم میشه.

خسته نباشی محمد جان...

اگر قسمت عدد "جهت اطلاع شما" به جای رنگ نارنجی قرمز باشه کاربردی تره.

همینطور بهتره کلاس pswrapp و breadcrumb رنگ زمینه متفاوتی داشته باشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farsadf

کاربر عضو
تو قالب سايت :

اگه زير نوشته ها لينك پيشنمايش نداشت نشون نده

و قابليت نظر دادن هم برگرده

EhsaanDev

کاربر عضو
یک مشکلی دارم سایت پرشین اسکریپت رو باز میکنم مرورگر فایرفاکس یکم هنگ میکنه بعد درست میشه :43: فقط توی پرشین اسکریپت اینجوره

بقیه سایت ها درست هستن

یک بررسی بکنید :52:
اتفاقاً من هم همین مشکل رو هم با این قالب و هم با قالب قبلی دارم. نمیدونم چرا؟ :-L

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید به خاطر بنر های فلش هست... سعی می کنم بنر های فلش رو کم کنم...

artist.porazizi

تازه وارد
سلام دورد

خدا بگم محمد جان چی کارت کنه (موفقت کنه :دی)

من همچنین قالبی به خدا دو تا طراحی کردم واسه دو سه تا سایت هام خیلی روش کار کردم و خیلی خوشحالم شما هم از همچنین طرح هایی استفاده کردید این چنین قالب هایی جزئی از عناصر بصری به حساب میان البته دکمه هاش+ رنگ بندیشون ما که درست کردیم گذاشتیم خاک بخوره پول کد نویسیشو نداریم :46: ایشاء الله هر کمک گرافیک خواستید درخدمتم .

مشاوره هم در طرح های گرافیکی پذیرا هستم اگه دوستان خواستند با ایدی بنده در تماس باشند(مشاوره رایگان)

graphic.porazizi@yahoo.com

روز دوستان به خصوص محمد جان خوش :53:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا