بهترین انجمن ساز رایگان فارسی

• نویسنده موضوع H@3!N
  • تاریخ شروع

H@3!N

تازه وارد
سلام من یک انجمن ساز فارسی رایگان میخوام که امکانات خوبی داشته باشه و ظاهرش هم کاربر پسند باشه . وببولتین عالیه ولی خیلی گرون شده .

از طرفی هم هاست وارز بد گیر میاد و شرایط خودش را داره .

به نظرتون کدوم انجمن ساز بعد از ویبولتین بهترینه ؟ انجمن همین سایت چی هست ؟

IAMIR

کاربر عضو
وی بی را روی یک وی پی اس ارزان نصب کنید الانم 99 درصد هاست ها با این برنامه اصلا مشکل ندارند .

در غیر این صورت mybb .

H@3!N

تازه وارد
وی بی را روی یک وی پی اس ارزان نصب کنید الانم 99 درصد هاست ها با این برنامه اصلا مشکل ندارند .در غیر این صورت mybb .
میخوام اولش روی هاست نصب کنم بعد که بازدیدش رفت بالا vps میگیرم .

اتفاقا از هر کدوم از هاستینگ ها سوال کردم گفتن اگر نال نصب کنید بلاک میشید .

شما هاستینگ مطمئنی سراغ دارید که وارز داشته باشه ؟ من که هرچقدر گشتم وارز پیدا نکردم .

wle1036

تازه وارد
از مای بی بی استفاده کنید . امکانات عالی داره . نداشته باشه هم با پلاگن های فراوانش اضافه میشه . پلاگن های فارسی جالب مثل خرید و فروش . عضویت ویژه و ... هم داره

وی بی رایگان نیست و نبایل نال شده شده شو روی یک هاست با اصلو نصب نصب کنی . باید بگردی یک هاست بی پدر مادر پیدا کنی که به گزارشتات توجه نکنه . که اطلاعاتتت امنیت نداره . در نتیجه مای بی بی بهتره :60:

H@3!N

تازه وارد
از مای بی بی استفاده کنید . امکانات عالی داره . نداشته باشه هم با پلاگن های فراوانش اضافه میشه . پلاگن های فارسی جالب مثل خرید و فروش . عضویت ویژه و ... هم داره وی بی رایگان نیست و نبایل نال شده شده شو روی یک هاست با اصلو نصب نصب کنی . باید بگردی یک هاست بی پدر مادر پیدا کنی که به گزارشتات توجه نکنه . که اطلاعاتتت امنیت نداره . در نتیجه مای بی بی بهتره :60:
یکی دو سال پیش از mybb استفاده کرده بودم زیاد جالب نبود و تنظیمات زیاد و گنگی داشت و محیطش خوب نبود ولی الان را نمیدونم .

من الان نمیتونم وی بی را بخرم ولی درآینده میخرمش . میشه فعلا از mybb استفاده کرد بعدش که وی بی خریدم اطلاعات را به اون منتقل کنم ؟

H@3!N

تازه وارد
دوستان smf چطوره ؟ رایگانه ؟ ظاهرش برام مهمه چون کاربرا باید با انجمن راحت باشن تا بیان .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اره میشه انتقال بدی از هر سیستمی به vb.

پیشنهاد می کنم نال نصب کن تا دردسر نکشی...

سیستم xenforo هم میتونه انتخاب خوبی باشه

H@3!N

تازه وارد
اره میشه انتقال بدی از هر سیستمی به vb.پیشنهاد می کنم نال نصب کن تا دردسر نکشی...

سیستم xenforo هم میتونه انتخاب خوبی باشه
من که خیلی دلم میخواد ویبولتین نصب کنم ولی هاستینگ خوب پیدا نمیکنم که وارز داشته باشه .

هاستینگ خودم خیلی خوبه ولی میگه اگر نال نصب کنی شاید بلاک بشی . از چندتا دیگه هم پرسیدم همینا گفتن .

یکم پول دستم بیاد و سایتم بازدیدش بره بالا 100% لایسنس میخرم . الان تنها هستم نمیتونم زیاد مطلب بزارم و هم وضعیت مالی بهرانیه .

هاستینگ مطمئن که وارز با قیمت مناسب بده چی هست ؟

wle1036

تازه وارد
یکی دو سال پیش از mybb استفاده کرده بودم زیاد جالب نبود و تنظیمات زیاد و گنگی داشت و محیطش خوب نبود ولی الان را نمیدونم . من الان نمیتونم وی بی را بخرم ولی درآینده میخرمش . میشه فعلا از mybb استفاده کرد بعدش که وی بی خریدم اطلاعات را به اون منتقل کنم ؟
اوایلش منم این فکرو میکردم الان ولی بدجور بش عادت کردم و همه سوراخ سونبه هاشو بلدم . چیز گنگی نداره و امکاناتش عالیه . شما یه چیز رو نام ببرید که وی بی داشته باشه ولی مای بی بی نداشته باشه .

اگر هم پول داری برو وی بی رو بخر .

H@3!N

تازه وارد
اوایلش منم این فکرو میکردم الان ولی بدجور بش عادت کردم و همه سوراخ سونبه هاشو بلدم . چیز گنگی نداره و امکاناتش عالیه . شما یه چیز رو نام ببرید که وی بی داشته باشه ولی مای بی بی نداشته باشه .اگر هم پول داری برو وی بی رو بخر .
قالب های وی بی خیلی پویا و زیباست و خیلی از امکاناتش آجاکس هست ولی mybb یکم محیطش خشکه و قالبهاش جالب نیست .

phpbb را امتحان کردم حالب تر از mybb بود ولی بازم امکانات و زیبایی وی بی را نداره . مثلا من میخوام هر انجمنی که ایجاد میکنم زیر انجمن هاش هم زیرش نشون بده که توی وی بی میشه ولی mybb و phpbb نشد .

بالا