بهترین هاست ایرانی برای لود سریع ووکامرس و وردپرس کجاست (قیمتشم مناسب باشه)

kima

تازه وارد
در هاست پارس پک ، مشکل بسته شدن سایت ها به خاطر مصرف منابع وجود نداره؛ چون :

پارس پک یک هاست ابری است که هر کس با توجه به مصرف سایتش میتونه تنظیمات لازم اعم از پهنای باند ، حجم ، بازدید در لحظه و ... انتخاب کنه و به مقدار مصرفش پول بده. هم سرور ایران و هم سرور اروپا داره و از نظر سرعت هم عالیه. یک تیم دانش بنیان ایرانیه. اطلاعات بیشتر و گرفتن هاست تست رو می تونید در سایت شرکت مشاهده کنید :

اتفاقا یکی از جاهایی که من تست کردم و جواب نگرفتم پارس پک بود

این چیزی که دوستمون فرمودن کاملا درسته فقط من داخل هاستم ظرفیت سی پی یو مای اسکیو ال رو از 2 هسته ای تبدیل کردم به 4 هسته ای یهو قیمت هاست ماهی 90.000 تومان اضافه شد

یه قیمت عجیب غریب غیر معقولی شد

کلا سیستم پارس پک خیلی خوبه که اون چیزی که می خوای خودت کانفیگ می کنی اما قیمت پردازنده مای اسکیو ال بسیار گرونه

kima

تازه وارد
آخه مگه توی شرایط گوگل نیستش که هر کسی بتونه راحتتر به سایت مورد نظر خودش دست پیدا کنه من کمکش میکنم واسه سئو ؟
چرا دقیقا هست

ولی منظور گوگل اینه که سرعت باز شدن سایتتون بالا باشه

ملاک این سرعته هم اینه که پینگ می کنه سایتتون رو خب

وقتی هاستتون روی آی پی ایران باشه و گوگل پینگ کنه میگه خب پینگ بالاست پس میشه یک پوان منفی

اگر مثلا گوگل بیاد داخل ایران دیتا سنتر بزنه و سرور هاس لوکال ایران بزاره همه میان سایت هاشون رو میارن داخل ایران چون اون زمان ملاک گوگل پینگ دیتا سنتر لوکالش به هاست های اون کشور میشه

moein921

کاربر عضو
من هم نت افراز رو پیشنهاد میدم چون جدیدن به این پیوستم و فعلا که راضیم :)

m0h4mm4d

کاربر عضو
من هم نت افراز رو پیشنهاد میدم چون جدیدن به این پیوستم و فعلا که راضیم :)
نت افزار خیلی داغون شده چند ماه اخیر . لطفا دوستان یک هاست خوب وکامرسی معرفی کنید . ترجیحا Managed VPS با کش داخلی و ssl و CDN و این حرفا .

هاستی خوبه که سرعت سرورهاش خوب باشه و خوب کانفیگ شده باشن. هاست های شرکت فراداده، که همین انجمن پرشین اسکریپت بر روشون هست عالیه.
فراداده هنوز سرویس میده ؟ فکر کنم با توجه به کمبود وقت تعطیل شده باشه !!

سلام.

به سایت آیتک هاست رجوع کنید. سایت خوبیه و سالهاست باهاش کار می کنم. با سرورهای آمریکایی:

www.itakhost.com
به جز دوست خوبمون مهرپویا ، کس دیگه ای از این سرویس گرفته ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک مربوط به سال 94 بوده محمد عزیز

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام . بله متوجه شدم ولی مگه وقتی تاپیک مشابه هست نباید همون را ادامه داد و به روز کرد ؟ یا اینکه از اول باید تاپیک زد ؟؟ :39: اگر مورد دوم باشه تعداد تاپیک های مشابه زیاد میشه .

Mohand.ES

کاربر عضو
نت افزار خیلی داغون شده چند ماه اخیر . لطفا دوستان یک هاست خوب وکامرسی معرفی کنید . ترجیحا Managed VPS با کش داخلی و ssl و CDN و این حرفا .

فراداده هنوز سرویس میده ؟ فکر کنم با توجه به کمبود وقت تعطیل شده باشه !!

به جز دوست خوبمون مهرپویا ، کس دیگه ای از این سرویس گرفته ؟
فراداده خیلی خوب بود ، من از کاربرانش بودم الان همون سرویس ها رفتن روی یاس دی ال !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فراداده خیلی خوب بود ، من از کاربرانش بودم الان همون سرویس ها رفتن روی یاس دی ال !
مجدد سرویس های ویژه ووکامرس رو راه اندازی کردیم و به صورت کاملا محدود ارائه خدمات می کنیم.

بالا