تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arixstudio

تازه وارد
برای این موضوع نیاز به شخصی سازی های خاصی دارید! که نیازمند همه کاربران هم نیست و باید براش هزینه کنید. به حنان بگید ، اگر فرصت داشته باشند با هزینه براتون انجام بدن
محمد جان ممنون از پاسخت، هرچند حدث زدم که مخاطبت من بودم،

به هر شکل؛ کاری که نیاز هست انجام بشه این هست که در بخش زیر ...

// مدیر محصول
        if( ps_sms_options( 'enable_product_admin_sms', 'sms_product_admin_settings', 'on' ) == 'on' ) {​

به جای گیرنده هایی که از تب محصول خوانده میشه، بیلینگ فون نویسنده پست (محصول) خوانده بشه، لطفا برآورد هزینه کنین.

ممنونم

ramin005

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی روی هاست دارم لطفا راهنمایی کنید. وقتی که میخوام کالایی اضافه کنم این خطا نشون داده میشه:

Warning: Missing argument 1 for WoocommerceIR_Tab_SMS::product_save_data() in /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php on line 80

Warning: Missing argument 2 for WoocommerceIR_Tab_SMS::product_save_data() in /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php:80) in /home/NAME/public_html/wp-admin/post.php on line 242

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php:80) in /home/NAME/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ramin005

تازه وارد
دوستان یک سوال دارم.

من تو فروشگاهم یک سری کالاهای ناموجود دارم به عبارتی دارای قیمت هستند اما انبار صفر است

و یک سری کالاهایی دارم که وضعیت به زودی دارند یعنی بدون قیمت هستند اما امکان دارد در انبار وجود داشته باشد یا نداشته باشد

حالا سوال بنده این هست با توجه به اینکه نمیخوام کالاهایی که به زودی هستند رو ناموجود بزنه مجبور میشم در انبار یک عددی بدم تا تفکیک بشن حالا چجوری میتونم در سیستم اطلاع رسانی پیامک تنظیمی انجام بدم که وقتی کالایی دارای قیمت شد اطلاع رسانی کنه؟

چون در حال حاضر کالاهایی که به زودی هستند امکان اطلاع رسانی پیامکی ندارن

با تشکر

ramin005

تازه وارد
دوستان یک سوال دارم.

من تو فروشگاهم یک سری کالاهای ناموجود دارم به عبارتی دارای قیمت هستند اما انبار صفر است

و یک سری کالاهایی دارم که وضعیت به زودی دارند یعنی بدون قیمت هستند اما امکان دارد در انبار وجود داشته باشد یا نداشته باشد

حالا سوال بنده این هست با توجه به اینکه نمیخوام کالاهایی که به زودی هستند رو ناموجود بزنه مجبور میشم در انبار یک عددی بدم تا تفکیک بشن حالا چجوری میتونم در سیستم اطلاع رسانی پیامک تنظیمی انجام بدم که وقتی کالایی دارای قیمت شد اطلاع رسانی کنه؟

چون در حال حاضر کالاهایی که به زودی هستند امکان اطلاع رسانی پیامکی ندارن

با تشکر
دوستان به این مورد تا حالا برنخوردن که راهنمایی کنن؟

shahin0918

تازه وارد
سلام 

من با افزونه "لایسنس ووکامرس" کار میکنم 

اما لایسنس های تولیدی توسط پیامک حرفه ای ووکامرس ارسال نمی شه

میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام 

لطفا درخواستتون رو در چندین تاپیک مختلف مطرح نکنید ...

پاسخ در تاپیک دیگر شما داده شد

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان به این مورد تا حالا برنخوردن که راهنمایی کنن؟
سلام . خب دوست عزیز شما از تنظیمات افزونه پیامک یک گزینه جدید بسازید به صورت :

3: زمانی که تغییرات قیمت صورت گرفت مثلا ///

بعد که خواستید قمیت رو وارد کنید میتونید از طریق متاباکس سمت چپ برای این گروه از کاربرها پیامک بزنید .

hannanstd.ir

سلام 

با دریافت هزینه اکی میشه ... چیزی که مد نظر هست رو خصوصی کنید .

hamidtrade

تازه وارد
سلام و خسته نباشید.

پلاگین خیلی خوبیه و همه چی اوکیه. فقط من یه مشکل باهاش دارم. وقتی مدیر فروشگاه وضعیت سفارش رو به مثلا "تکمیل شده" تغییر میده و اوکی میکنه اس ام اس ارسال میشه ولی صفحه error میده و با رفرش کردن صفحه همه چی درست میشه. لطفا بگید برای درست شدنش چیکار باید کرد؟ عکس error پیوست شد.

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

با سلام خدمت دوستان

بنده مشکلی روی هاست دارم لطفا راهنمایی کنید. وقتی که میخوام کالایی اضافه کنم این خطا نشون داده میشه:

Warning: Missing argument 1 for WoocommerceIR_Tab_SMS::product_save_data() in /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php on line 80

Warning: Missing argument 2 for WoocommerceIR_Tab_SMS::product_save_data() in /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php:80) in /home/NAME/public_html/wp-admin/post.php on line 242

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/NAME/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-sms/lib/class.products.tab.php:80) in /home/NAME/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

سلام و خسته نباشید.

پلاگین خیلی خوبیه و همه چی اوکیه. فقط من یه مشکل باهاش دارم. وقتی مدیر فروشگاه وضعیت سفارش رو به مثلا "تکمیل شده" تغییر میده و اوکی میکنه اس ام اس ارسال میشه ولی صفحه error میده و با رفرش کردن صفحه همه چی درست میشه. لطفا بگید برای درست شدنش چیکار باید کرد؟ عکس error پیوست شد.

به 3.3.1 بروز کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ppserver

تازه وارد
سلام.

افزونه نصب و تنظیم شده روی پنل SMSFA.

علاوه بر اینکه کار نمیکنه و پس از خرید پیامک ارسال نمیشه موقع تست گرفتن از ارسال پیامک این خطا هم بوجود میاد:

تصویر اول +تصویر دوم

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید تا مشکل برطرف بشه.

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام حنان عزیز

به نمایندگی از باخترپنل یه سوالی از خدمتت داشتم:

1. در نسخه جدید، به جای شماره ارسال کننده تلگرام باید چی وارد بشه؟ قبلا 1 بود

2. برای وارد کردن شماره ارسال کننده پیامک عادی باید 98+ اول هم درج شه یا نیازی نیست؟ تشکر

hannanstd.ir

سلام.

افزونه نصب و تنظیم شده روی پنل SMSFA.

علاوه بر اینکه کار نمیکنه و پس از خرید پیامک ارسال نمیشه موقع تست گرفتن از ارسال پیامک این خطا هم بوجود میاد:

تصویر اول +تصویر دوم

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید تا مشکل برطرف بشه.

SOAP فعاله رو هاستتون؟

hannanstd.ir

سلام حنان عزیز

به نمایندگی از باخترپنل یه سوالی از خدمتت داشتم:

1. در نسخه جدید، به جای شماره ارسال کننده تلگرام باید چی وارد بشه؟ قبلا 1 بود

2. برای وارد کردن شماره ارسال کننده پیامک عادی باید 98+ اول هم درج شه یا نیازی نیست؟ تشکر

سلام .

تو افزونه پیامک تغییراتی در این رابطه صورت ندادیم مگر اینکه داخل وبسرویستون تغییراتی داده باشید؟

مشکلی پیش اومده ؟ وگرنه به همون منوال قبل باید باشه!

شایان

تازه وارد
با سلام ممنون از تاپیک خوبتان آقای حنان ابراهیمی ستوده افزونه بسیار خوب و کاربردی هست خداوند به شما اجر فراوان دهد

میشه لطف بفرمایید راه ارتباطی الان با شما چکونه هست من قبلش یک پیام خصوصی برای شما ارسال کردم و الان متوجه

شدم که پیام خصوصی چک نمیکنید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام .

تو افزونه پیامک تغییراتی در این رابطه صورت ندادیم مگر اینکه داخل وبسرویستون تغییراتی داده باشید؟

مشکلی پیش اومده ؟ وگرنه به همون منوال قبل باید باشه!
نه والا. مشکلی که نیست. فقط کاربران سامانه پرسیدند، خواستم مطمئن شم که اطلاعات اشتباه بهشون ندم. ممنون میشم سوال دوم هم جواب بدید. تشکر

ramin005

تازه وارد
با سلام خدمت شما

چطوری میشه از تعداد شماره هایی که برای کالاها ثبت شدن گزارش گرفت؟ آیا قسمتی جهت گزارش گیری وجود داره؟

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا