تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

a3.prin

تازه وارد
سلام دو روط طول کشید تا مدارک . پنل ما رو sms.ir تایید کرد

اخرم رو این پلاگین کار نمیکنه و اس ام اس نمیفرسته ولی توی لیست

یکی لطف کنه بگه از کجا پنل بگیرم ک کار کنه مشکل نداشته باشه پلاگین هم به اخرین نسخه اپدیت کردم وردپرس 4.7

shahinttt

تازه وارد
سلام دوستان ببخشید وقتتون رو میگیرم 

ما قالب اماده رزرو انلاین نوبت دکتر را از   خریدیم.

برپایه ووکامرس نوشته شده است .منظور از محصولات اینجا دکترها هستن . من میخوام وقتی نوبتی گرفته میشه یک sms برای مریض و یک sms دیگر برای منشی مربوطه آن دکتر فرستاده شود ولی متاسفانه تو قسمت محصولات یا همان دکترها جایی برای وارد کردن شماره نیست.

خواهشا تورو خدا زود کمک کنید.خیلی لازمه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Reza_805

تازه وارد
سلام

من افزونه اس ام اس ووکامرس رو کامل نصب کردم و درست کار میکرد اما چند روزه فقط میشه به صورت دستی اس ام اس داد و وقتی کاربر خرید میکنه به صورت اتوماتیک اس ام اس ارسال نمیشه نه به خریدار و نه به مدیر سایت

حتی افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما تنظیمات قبلی سر جاش بود و تغییری نکرد و با sms.ir و melipayamak.ir تست کردم و باز همین مشکل وجود داشت

ممنون میشم راهنمایی کنید

shahinttt

تازه وارد
سلام دوستان مشکل قبلیم حل شد.

حالا یه سوال دیگه : چطور میشه توی متن sms تاریخ خرید محصول راهم نوشت؟

البته تو صحفه 13  روی این موضوع بحث شده ولی من سردرنیارودم که کاستوم فیلد اینا چی هستن.

خواهشا بگین چه کدهایی را باید به کجاها اظافه کنم.

برای این کار من کد زیر را داخل فانکشن قالب میذارم ولی به محض گذاشتن این کد خطای 500 میده

<?php
add_filter
( 'persian_woo_sms_content' ,'woo_sms_custom_shortcode' ,10 , 4 );
function woo_sms_custom_shortcode ( $content, $order_id, $order , $product_ids ) {

$find
= array(
'{Delivery_Date}',
'{jckwds_date}',
'{jckwds_timeslot}',
);

$replace
= array(
get_post_meta
( $order_id , 'Delivery_Date' , true ),
get_post_meta
( $order_id , 'jckwds_date' , true ),
get_post_meta
( $order_id , 'jckwds_timeslot' , true ),
);

return $content = str_replace( $find, $replace, $content );
}

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahinttt

تازه وارد
سلام دوستان مشکل قبلیم حل شد.

حالا یه سوال دیگه : چطور میشه توی متن sms تاریخ خرید محصول راهم نوشت؟

البته تو صحفه 13  روی این موضوع بحث شده ولی من سردرنیارودم که کاستوم فیلد اینا چی هستن.

خواهشا بگین چه کدهایی را باید به کجاها اظافه کنم.

برای این کار من کد زیر را داخل فانکشن قالب میذارم ولی به محض گذاشتن این کد خطای 500 میده

<?php
add_filter
( 'persian_woo_sms_content' ,'woo_sms_custom_shortcode' ,10 , 4 );
function woo_sms_custom_shortcode ( $content, $order_id, $order , $product_ids ) {

$find
= array(
'{Delivery_Date}',
'{jckwds_date}',
'{jckwds_timeslot}',
);

$replace
= array(
get_post_meta
( $order_id , 'Delivery_Date' , true ),
get_post_meta
( $order_id , 'jckwds_date' , true ),
get_post_meta
( $order_id , 'jckwds_timeslot' , true ),
);

return $content = str_replace( $find, $replace, $content );
}

با تشکر
دوستان خواهشا کمک کنید .این شتریه که دم در همه میخوابه .امروز من مشکل دارم فردا شما.خب کمک کنید 

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوست عزیز چی شد؟ حل نشد مشکل؟ ای کاش یکم سریعتر رفع بشه چون سایت ما رو هواست
سلام

بنده درگیرم و فرصت کنم رفعش میکنم. درسته که افزونه رو منتشر کردیم ولی ووکامرس هر 2 روز یه بار یه آپدیت میده و میزنه نسخه های قبلیشو به فنا میده. ماهم تا اونجا که فرصت و وقت داشته باشیم در خدمت کاربرها هستیم ولی نمیتونیم اولیت های دیگرمون رو کنار بزاریم. ان شا الله تا سه شنبه رفع میکنیم پس دیگه تاپیک و پست نزنید.

majid.mazaheri

تازه وارد
سلام

بنده درگیرم و فرصت کنم رفعش میکنم. درسته که افزونه رو منتشر کردیم ولی ووکامرس هر 2 روز یه بار یه آپدیت میده و میزنه نسخه های قبلیشو به فنا میده. ماهم تا اونجا که فرصت و وقت داشته باشیم در خدمت کاربرها هستیم ولی نمیتونیم اولیت های دیگرمون رو کنار بزاریم. ان شا الله تا سه شنبه رفع میکنیم پس دیگه تاپیک و پست نزنید.
خیلی خیلی ممنون

hannanstd.ir

دوستان توی این 2 روزه افزونه رو بازبینی و خیلی از بخش هاش رو باز نویسی کردم. کلیه قسمت هاشو با ووکامرس 3 تست کردم و بعدش آپدیت منتشر شد. پس بدونید که تست شده است.

kharazmi_127

تازه وارد
دوستانی که تا به امروز سامانه پیامک خوبی ندارن
می توانند در سایت زیر ثبت نام کنند
tcijajarm.ir
دقیقا همین افزونه را ساپرت می کنه
در بخش وب سرویس برای سایر سایت ها هم افزونه داره
من که استفاده کردم خیلی عالی بود

kharazmi_127

تازه وارد
من زمانی که افزونه را فعال میکنم مشکلی نیست ، فعال سازی کلی افزونه پیامک می زنم مشکلی نیست ولی ارسال پیام به خریدار  می زنم دیگه سایت بالا نمیاد.

hannanstd.ir

من زمانی که افزونه را فعال میکنم مشکلی نیست ، فعال سازی کلی افزونه پیامک می زنم مشکلی نیست ولی ارسال پیام به خریدار  می زنم دیگه سایت بالا نمیاد.

ممکنه روی سرور شما SOAP فعال نباشه. حالت دیباگ وردپرس رو فعال کنید تا متن خطا مشخص بشه.

shabon321

تازه وارد
با سلام 

بنده یک مشکلی با این افزونه پیامکی دارم ....

زمانی که می خوام مثلا در قسمت پیامک برای هر محصول تغییرات را اعمال کنم وقتی که در وردپرس بروز رسانی را می زنم

تغییرات اعمال نمی شه ...

به عنوان مثال وقتی که اون علامت تیک را جلوی گزینه وقتی که محصول موجود شد را  برمی دارم ..بروزرسانی را که می زنم

دوباره برمی گردم به این صفحه می بینم که اون تیک دوباره برگشته سرجاش ......

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

با سلام 

بنده یک مشکلی با این افزونه پیامکی دارم ....

زمانی که می خوام مثلا در قسمت پیامک برای هر محصول تغییرات را اعمال کنم وقتی که در وردپرس بروز رسانی را می زنم

تغییرات اعمال نمی شه ...

به عنوان مثال وقتی که اون علامت تیک را جلوی گزینه وقتی که محصول موجود شد را  برمی دارم ..بروزرسانی را که می زنم

دوباره برمی گردم به این صفحه می بینم که اون تیک دوباره برگشته سرجاش ......

رفع شد. به 3.6.2 بروز کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behrooznaj

تازه وارد
سلام،

لیست شماره های ثبت شده رو از کجا می شه دید ؟ چگونه می شه اونها رو ادیت یا حذف کرد ؟

چرا گزینه پیامک با اون چیزی که در معرفی افزونه نمایش داده شده  متفاوت هست ؟

این سوال رو چند نفر هم پرسیده بودند ولی پاسخی  نگرفتند

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

لیست شماره های ثبت شده رو از کجا می شه دید ؟ چگونه می شه اونها رو ادیت یا حذف کرد ؟
فعلا نمیشه.

چرا گزینه پیامک با اون چیزی که در معرفی افزونه نمایش داده شده  متفاوت هست ؟
سلام چیش متفاوت هست؟ حتما خودتون فعال نکردید دوست عزیز.

behrooznaj

تازه وارد
فعلا نمیشه.

سلام چیش متفاوت هست؟ حتما خودتون فعال نکردید دوست عزیز.
برای من تنها زمانی کاربرد داره که محصول موجود بشه و برای مشتری پیامک بره ، پس این تفاوت ظاهر در قسمت «پیامک» مربوط به فعال نبودن بخش های دیگر است

ولی از شما خواهش می کنم که افزونه رو تکمیل بفرمایید و امکان حذف و اضافه و مشاهده شماره ها باشه

تا اینجا  گام های بزرگی برداشته شده ولی  نبود این امکان نقص بزرگی هست

سپاس

hannanstd.ir

دوست عزیز اینکه فعال نکردید خودتون از بخش تنظیمات دلیلی نمیشه که تفاوت ظاهر باشه. توی پست قبلی هم عرض شد باید تنظمیاتشو انجام بدیدو گزینه های مورد نظر رو فعال یا اضافه کنید.

در مورد لیست شماره ها هم تو برنامه هام هست.

behrooznaj

تازه وارد
دوست عزیز اینکه فعال نکردید خودتون از بخش تنظیمات دلیلی نمیشه که تفاوت ظاهر باشه. توی پست قبلی هم عرض شد باید تنظمیاتشو انجام بدیدو گزینه های مورد نظر رو فعال یا اضافه کنید.

در مورد لیست شماره ها هم تو برنامه هام هست.
بنده هم اذعان کردم که مشکل را متوجه شدم ولی خب تو نوشتار شاید لحن صحبت جور دیگر منتقل بشه

ممنون ... که در برنامه کاری تون لحاظ کردید  و امیدوارم سریعتر نهایی بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا