تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

babak1983

تازه وارد
دوستان  Grid Slider که در صفحه اصلی هوم پیج بنرایز هستش نوشته های روی اسلایدها به رنگ سفید هست وقتی میفته روی عکس ها خیلی ناجوره و اصلا دیده نمیشه مگر در حال ماوس آور، میشه کاریش کرد؟ مثلا برای پشت زمینه متن ها یه ترنس پرنسی چیزی گذاشت که روی عکس قابل خوندن باشه ولی عکس رو هم نگیره؟

amirrahimi69

کاربر عضو
داداش عذر میخوام اینو چه جوری حلش کردی؟ این کدها رو دقیق در کدوم فایل و کدوم قسمتها تغییر دادی؟
با سلام و وقت بخیر

طبق توضیحات @caduspro عزیز این مشکل نیست ، چون توی محصولات بعضی از عناصر فعال است و توی بعضی دیگه فعال نیست این ناهماهنگی پیش میاد ، مثلا بعضی از محصولات بهشون رتبه داده شده و ستاره نمایش داده میشه و توی بعضی رتبه داده نشده و ستاره نمایش داده نمیشه

1- برای حل این موضوع 2 راه وجود داره ، یا هروقت هرمحصولی که اضافه کردید خودتون یه امتیاز بهش بدید که عنصر ستاره واسه همه شون وجود داشته باشه ، یا اینکه کلا رتبه محصول رو توی صفحه فروشگاه غیرفعال کنید و فقط توی صفحه تکی محصول فعال باشه ( کاری که من الان دارم انجام میدم ) برای این کار به تنظیمات قالب برید >shop page<shop و گزینه نمایش امتیاز دهی محصول رو غیرفعال کنید .

2- برای اسم هر محصول  2 خط جا بگذارید ، چه اینکه 2 خط رو پرکنه و چه اینکه پر نکنه ، ( طوری نامگذاری کنید که از 2 خط بیشتر نشه ) . اینطوری همه باکس های محصول توی فروشگاه بهم نمیریزه .

آپدیت شد

@babak1983

در غیر این صورت برای استفاده از کد توی منوی تنظیمات قالب > استایل سفارشی عبارت زیر رو اضافه کن .

.product-name{
white-space: nowrap;
width: 12em;
overflow: hidden;
text-overflow: ellipsis;
}

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrahimi69

کاربر عضو
دوستان  Grid Slider که در صفحه اصلی هوم پیج بنرایز هستش نوشته های روی اسلایدها به رنگ سفید هست وقتی میفته روی عکس ها خیلی ناجوره و اصلا دیده نمیشه مگر در حال ماوس آور، میشه کاریش کرد؟ مثلا برای پشت زمینه متن ها یه ترنس پرنسی چیزی گذاشت که روی عکس قابل خوندن باشه ولی عکس رو هم نگیره؟
با سلام مجدد

1- توی منوی " تنظیمات قالب " > استایل سفارشی اینو اضافه کنید :

.slide-wrapper{
text-shadow: 2px 2px 5px red;
}

این به متن اسلایدر خاصیت سایه میده ، به جای عبارت red هم رنگ سایه رو می تونید بزارید .

2- اون مورد بالایی رو هم به زودی موارد تکمیلی بهش اضافه میکنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

babak1983

تازه وارد
با سلام مجدد

1- توی منوی " تنظیمات قالب " > استایل سفارشی اینو اضافه کنید :

.slide-wrapper{
}

این به متن اسلایدر خاصیت سایه میده ، به جای عبارت red هم رنگ سایه رو می تونید بزارید .

2- اون مورد بالایی رو هم به زودی موارد تکمیلی بهش اضافه میکنم .
ممنون، ولی فرقی نکرد نوشته ها دقیقا همون حالته بازم

babak1983

تازه وارد
دوستان من عکس محصول رو که عوض میکنم این مشکل برام پیش میاد
اول اینکه مشخص نیست چه سایزی در عکس محصول درست جواب میده چه سایزی نه، چه جوری میشه اینو جوری ویرایش کرد که هر سایزی بدی خودش اتوماتیک سایز مشخصی رو نشون بده و کوچکی و بزرگی عکس مشکل نباشه؟

دوم اینکه عکس قبلی رو حتی وقتی از محصول حذف میکنم ذخیره میکنم دوباره اضافه میکنم عکس قبلی رو نگه میداره جدیده رو میندازه روی اون اینجوری نمایش سریعی ا کوئیک ویوو هم از کاار میفته!

You must be registered for see images attach

amirrahimi69

کاربر عضو
دقیقا همینه ، از کش نشدن سایت مطمعن شو ، کد رو کامل میزنی ؟ اگه بتونی آدرس سایت رو بزاری که تست کنم که بهتره .  @babak1983

این رو هم امتحان کن :

توی فایل زیر :

کد:
/wp-content/themes/nielsen/theme/templates/sliders/banners/css/slider.css
عبارت زیر رو پیدا کن :

.slider.banners .slide-text h3,
.slider.banners .slide-text h4 {
color: #fff;
margin: 0 0 5px;
text-align: center;
line-height: 0.85em;
}

و اینو جایگزینش کن :

.slider.banners .slide-text h3,
.slider.banners .slide-text h4 {
color: #fff;
margin: 0 0 5px;
text-align: center;
line-height: 0.85em;
}

#fff رنگ متن اسلایدره و red رنگ سایه متن اسلایدره

armin3000

تازه وارد
دلیل اینکه چیدمان بخش های دو ستونه جابجا شده چیست و چطور باید مشکل برطرف شود؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armin3000

تازه وارد
درود چجور باید فونت byekan اضافه کنم اینجا

توی المنت ها میشه و مسیر css هم عوض میکنم . ولی نمیشه

برای اضافه کردن فونت این تکه کد رو به فایل Function.php قالب اضافه کنید. هر خطی که دوست داشتید فونت اضافه کنید. خود فونتها رو هم که میدونید باید با CSS لود کنید. متن داخل براکت که مثلا اینجا با FA شروع کردم چیزی هست که توی لیست فونتها میبینید و قسمت بعد از مساوی هم اسم فونتی هست که با CSS لود کردین.

کد:
//Custom Fonts eArmin
function yit_add_custom_webfont( $fonts ) {
    $fonts['yekan'] = 'yekan, sans-serif;';
    $fonts['badr'] = 'badr, sans-serif;';
    return $fonts;
}
add_filter( 'yit_web_fonts', 'yit_add_custom_webfont' );

Shamirhossein

تازه وارد
توی دمو بعضی از قسمتا راست چینه اما من وقتی همونو نصب کردم چپ چینه توی چنو جای تم همینطوری شده مثلا صفحه خود محصول باید اینو چیکارش کنم درست بشه #:-s

Shamirhossein

تازه وارد
هیچ مگا منو ای نمیشه اضافه کرد فقط میشه رو همون قبلیا ویرایش انجام داد این مشکل چطوری حل میشه؟؟؟

بقیه جاها تیک استفاده بع عنوان مگا منو وجود داره اما این جا مخفیه پیشفرضش منو ی سادس لطفا راهنمایی کنید...

amirrahimi69

کاربر عضو
هیچ مگا منو ای نمیشه اضافه کرد فقط میشه رو همون قبلیا ویرایش انجام داد این مشکل چطوری حل میشه؟؟؟

بقیه جاها تیک استفاده بع عنوان مگا منو وجود داره اما این جا مخفیه پیشفرضش منو ی سادس لطفا راهنمایی کنید...
با سلام و وقت بخیر

یک بار تاپیک رو کامل بخونید ، 99 درصد سوالات و مشکلاتتون حل میشه

پاسخ این سوالتون رو هم توی همین تاپیک قرار داده شده در لینک پایین :

amin146

تازه وارد
سلام. من این قالب رو نصب کردم. میخوام اون منوی "فروش بر اساس دسته بندی" مثل دمو ثابت باشه و رو هر کدوم که میریم یه منوی مربعی شامل زیرمجموعه هاش بیاد (مثل دمو)

ولی برای من به صورت منوی معمولی بازشو هست که باید موس بیاد روش تا باز شه. دسته بندی های ووکامرس رو در اون قسمت قرار دادم. 

چون قبلا فروشگاهم رو ساختم نمیخوام از Import Data استفاده کنم.

توی ویدیو هم چیزی در این مورد توضیح داده نشده بود.

چیکار باید کرد؟ با تشکر
سلام. من هم همین مشکل را دارم. لطفا راهنمایی کنید.

هر کاری میکنم بخش تنظیمات قالب نیلسن تاثیری روی باز موندن منو نمیگذاره.

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام. من هم همین مشکل را دارم. لطفا راهنمایی کنید.

هر کاری میکنم بخش تنظیمات قالب نیلسن تاثیری روی باز موندن منو نمیگذاره.
سلام و وقت بخیر

1- در تنظیمات قالب > header  برید و گزینه " ضامن فروش بواسطه دسته بندی باز شد " را خاموش کنید ، منو ثابت خواهد شد .

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا