تداخل جستجوی محصولات با جستجوی مطالب در ووکامرس

BahramElf

کاربر عضو
دوستان سلام

زمانی که ووکامرس رو به وردپرس اضافه میکنیم در ابزارک ها 2 مدل ابزارک سرچ به ما میده. 1- جستجو مطالب بلاگ 2- جستجوی محصولات ووکامرس

مشکلی که الان برای من پیش اومده اینکه جستجوی مطالب بلاگ قاطی کرده و محصولات رو هم در نتایج جستجو نمایش میده در صورتی که فقط باید مطالب رو نشون بده

آدرس سایت

برای بررسی جستجوی مطالب میتونید به    برید و در ساید بار سمت راست جستجو رو تست و بررسی کنید.

پیشاپیش سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از افزونه جستجوی پیشرفته استفاده نکردید؟

معمولا این مشکل گاهی رخ میده که یک تابع ، تغییر ایجاد میکنه

بنده چک کردم ، یک جستجو در ابزارک وبلاگ دارید که فقط در اخبار سرچ می کنه و دیگری یک سرچ در بالای سایت هست که فقط در محصولات میگرده

BahramElf

کاربر عضو
از افزونه جستجوی پیشرفته استفاده نکردید؟

معمولا این مشکل گاهی رخ میده که یک تابع ، تغییر ایجاد میکنه

بنده چک کردم ، یک جستجو در ابزارک وبلاگ دارید که فقط در اخبار سرچ می کنه و دیگری یک سرچ در بالای سایت هست که فقط در محصولات میگرده
سلام

ممنون محمد جان که وقت گذاشتی، خوب الان من محصولات رو display:none کردم با استفاده از کلاس product که بهشون داده میشه. اما اگر inspect بگیری هستند و مثلا با اینکه نمایش نتایج در هر صفحه 12 تا هست شما یک چیزی رو سرچ کنی تو یک صفحه 3 تا نمایش میده تو یک صفحه 5 تا و... چون این وسط محصولات هم قاطی مطالب بوده که display: none شده.

الان مثلا اگر در همون ابزارک وبلاگ کلمه "حدید" رو سرچ کنی میبینی که تا 5 صفحه اول تمام صفحات خالی هست و فقط pagination میاد چون محصول بودن و الان دیده نمیشن.

هیچ افزونه ای مرتبط با سرچ نصب نکردم منتهی سرچ بالای سایت (سرچ محصولات) رو خود قالب فعال بوده از اول 

BahramElf

کاربر عضو
درود دوستان

بنده هنوز با این مشکل درگیر هستم و بر طرف هم نشده، تمام پلاگین ها و وردپرس و ووکامرس هم بروز هستند و تداخلی هم دیده نمیشه در کارایی شون.

با قالب پیش فرض وردپرس 2017 هم بررسی کردم همچنان این مشکل هست که ابزارک جستجوی وردپرس در نتایج محصولات ووکامرس رو قاطی پست های عادی نمایش میده

بالا