تعویض لوگوی فروشگاه

scorpion110

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده تازه کار را با ووکامرس شروع کردم هر کاری کردم لوگو خودم جای himarket  بزارم نشد کسی از دوستان می تونه کمک کنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بهتر است قبل از شروع هر کاری کمی مطالب مرتبط را در بخش های آموزش بخوانید.

ضمنا اندازه لوگو باید متناسب باشد و ترجیحا پس از بارگذاری در وردپرس فراخوان شود فرمت های رایج png و jpg می باشد سایر فرمتها بهتر است استفاده نشود .

برای تغییر لوگو باید ببینید قالب شما تنظیمات دارد یا خیر؟

در تنظیمات قالب ها بخشی برای تغییر و سپس انتخاب است و باید حتما ذخیره انجام شود.

از روشهای قدیمی مانند جایگزینی با لوگوی فعلی در پوشه عکس ها نیز می توانید استفاده کنید اما باید یادتان باشد دقیقا نام لوگو مورد نظر را درج کنید ولی توصیه نمی شود.

موفق باشید

Navid_2019B

تازه وارد
@scorpion110 

سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده تازه کار را با ووکامرس شروع کردم هر کاری کردم لوگو خودم جای himarket  بزارم نشد کسی از دوستان می تونه کمک کنه
با سلام

دوست عزیر ابتدا به فولدر قالبتون در مسیر /wp-content/themes/himarket/assets/images برید عکس لوگوی سایت رو داخل این فولدر پیدا کنید.

لوگوی مورد نظرتون رو با لوگوی قبلی که himarket بود جایگزین کنید.

البته این نکته رو هم فراموش نکنید که جهت استاندارد بودن ابعاد لوگو حتما باید ابعاد عکس جدیدتون عینا برابر با لوگوی پیش فرض سایتتون باشه که در غیر این صورت لوگو استایل مناسبی نخواهد داشت.

جهت تنظیم این مورد هم می تونید با نرم افزار Paint ویندوز از بخش Resize این کار رو انجام بدین.

**موفق باشید**

infodeta

تازه وارد
از تنظیمات قالب هم میتونی این کار رو انجام بدی و از این قسمت 

نمایش / تنظیمات پوسته  /تنظیمات عمومی 

بالا