جایگزینی Yoast با All in on Seo آری یا خیر ؟

aryana

تازه وارد
سلام ، از افزونه Yoast به همراه سایت مپ خود پلاگین استفاده میکنم.

متاسفانه ایندکس سایت و ورودی گوگلم کم شده ، ثبت در وب مستر و غیره را قبلا انجام داده بودم و خطای خاصی هم نیست ، همچنین رعایت اکثر مطالب با چراغ سبز می باشند.

حال سئوال من اینه که سایتی از دوستام که با افزونه All in seo کار میکنه و مشابه سایت من هستش ورودی خوبی داره ... آیا مهاجرت به افزونه سئوی وردپرس All in seo کار مناسب یا درستی هست یا خیر ؟ ممنون از اساتید.

Mre

تازه وارد
سلام

من خودم به شخصه افزونه Yoast رو خیلی بیشتر میپسندم، به نظر من انعطاف خیلی بیشتری داره و تنظیمات بیشتری در دسترس هست

افت ورودی گوگل شما رو نمیشه گفت که حتما به خاطر افزونه Yoast  باشه، شاید خیلی دلایل دیگه داشته باشه که به نظرم بهتره اول سایتتون رو آنالیز کامل کنید، همچنین تنظیمات Yoast رو هم مجدد چک کنید

موفق باشید

aryana

تازه وارد
سلام

من خودم به شخصه افزونه Yoast رو خیلی بیشتر میپسندم، به نظر من انعطاف خیلی بیشتری داره و تنظیمات بیشتری در دسترس هست

افت ورودی گوگل شما رو نمیشه گفت که حتما به خاطر افزونه Yoast  باشه، شاید خیلی دلایل دیگه داشته باشه که به نظرم بهتره اول سایتتون رو آنالیز کامل کنید، همچنین تنظیمات Yoast رو هم مجدد چک کنید

موفق باشید
سلام

Yoast و توانائیش که مشخصه ، متاسفانه تنظیمات حرفه ایی و مناسبی را نمیشه پیدا کرد یا من شاید کم توجه بودم، اگه یه تنظیم حرفه ایی پیشنهاد دارید ممنون میشم .

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

وقت بخیر سرکار @aryana

در انجمن سوال رو مطرح میکردید بهتر بود

جناب @Mohammad لطفا طبق درخواست بنده و تایید شخص شما هر چه زود تر انجمن پرسشکده سئو رو بسازید بسیار ممنون :)

بنده از افزونه All in seo استفاده نکردم ولی طبق جستجو و بررسی هایی که انجام دادم به Yoast رسیدم و ازش راضیم

تقریبا یک سال پیش هم تونستم سایتی که داشتم (برای کاریابی) از صفحه 11 به صفحه 1 نتیجه 7-8 برسونم نو کلمه کلیدی (کاریاب)

تنظیمات هم افزونه فارسیه و چیز خاصی نداره مهم سئو محتوا و ... قضایاست. که در این تاپیک نمیشه کامل توضیح داد.

و پیشنهادی که به تمام دوستان میکنم لطفا، خواهشا آدرس سایت رو (اگه آنلاین هست) قرار بدید.

یه برنامه برای بررسی سئو هم میشناسم که بزودی معرفی میکنم (در تاپیک جداگانه)

اگه بخواید میتونم سایت رو بررسی کنم پ.خ یا تو امضا راه ارتباطی گذاشتم

آخرین نسخه پرمیوم Yoast هم دارم بخواید تقدیم میکنم.

با آرزوی بهترین ها : )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
من شخصاً برای خودم یا مشتری  YOAST نصب میکنم. فقط یه عیب بزرگ داره:

خیلی چرت ترجمه شده و چون فایل json هست حوصله فارسی سازیشو ندارم.

aryana

تازه وارد
درود

وقت بخیر سرکار @aryana

در انجمن سوال رو مطرح میکردید بهتر بود

جناب @Mohammad لطفا طبق درخواست بنده و تایید شخص شما هر چه زود تر انجمن پرسشکده سئو رو بسازید بسیار ممنون :)

بنده از افزونه All in seo استفاده نکردم ولی طبق جستجو و بررسی هایی که انجام دادم به Yoast رسیدم و ازش راضیم

تقریبا یک سال پیش هم تونستم سایتی که داشتم (برای کاریابی) از صفحه 11 به صفحه 1 نتیجه 7-8 برسونم نو کلمه کلیدی (کاریاب)

تنظیمات هم افزونه فارسیه و چیز خاصی نداره مهم سئو محتوا و ... قضایاست. که در این تاپیک نمیشه کامل توضیح داد.

و پیشنهادی که به تمام دوستان میکنم لطفا، خواهشا آدرس سایت رو (اگه آنلاین هست) قرار بدید.

یه برنامه برای بررسی سئو هم میشناسم که بزودی معرفی میکنم (در تاپیک جداگانه)

اگه بخواید میتونم سایت رو بررسی کنم پ.خ یا تو امضا راه ارتباطی گذاشتم

آخرین نسخه پرمیوم Yoast هم دارم بخواید تقدیم میکنم.

با آرزوی بهترین ها : )
سلام بر شما

ابتدا ممنون از نکته ی مرتبط به ایجاد تاپیک.

در مورد بررسی و دریافت نسخه ی پریمیوم هم ممنونم و پیام خصوصی ارسال شد.

سپاس

بالا