حل مشکل بهم ریختگی قالب

iwebza

تازه وارد
سلام مجدد خدمت اساتید
من قالب ووکامرسم بعد از اپدیت و کم کردن بعضی فیلدها در فانکشن قالبم
در قسمت با مشکل بهم ریختگی قالب و فونت مواجه شدم
لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
ما باید چی رو راهنمایی کنیم ؟ در صفحه چک اوت یا سبد خرید بدون خرید یا درخواست خرید چیزی نشان داده نمی شود.
ضمنا ما هیچ اطلاعی از قبل سایت شما نداریم و شما نیز هیچ عکس یا نمونه ای نشان نداده اید (علم غیب نداریم)
بنده برای امتحان 10 محصول به سبد خرید اضافه کردم ولی بازهم مشکلی دیده نشد و همه چیز درست بود!!
صفحه چک اوت شما پس از ایجاد خرید محصول پنل ورود ثبت نام شده یا ثبت نام جدید را با لیستی از محصولات به علاوه دو درگاه پرداخت را نشان می دهد بدون مشکلی
در حالت موبایل فقط اندازه تا حدود 380 بدون مشکل است و تا 320 را پشتیبانی نکرده است که خودتان دست به کار بشوید و تغییرات را اعمال کنید. این مشکل ریسپانسیو است و قابل حل
موفق باشید

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: iwebza

iwebza

تازه وارد
در حالت موبایل فقط اندازه تا حدود 380 بدون مشکل است و تا 320 را پشتیبانی نکرده است که خودتان دست به کار بشوید و تغییرات را اعمال کنید. این مشکل ریسپانسیو است و قابل حل
موفق باشید
بله ممنون از اینکه وقت گذاشتید مشکلات حل شده و فقط همین مورد اخره که اگه راهنمایی کنید ممتون میشم و مشکل بداین شرح است که در حالت موبایلی و ریسپانسیو لگو به یک سطر پایین تر در قالب میاید و دکمه منو ها دوباره در این سطر جدید نمایش داده میشود که وقتی روی اون کلیک میکنیم تب ها زیر قالب میروند که باید حل گردد
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بفرمایید این قالب شخصی است یا قالب تجاری است یا قالب رایگان است ؟ نامش چیست تا طبق بررسی بشود نسخه ای را گیر آورد مشکل را تست کرد.
این مشکل با یه z-index تا حدی قابل حل است .
این کلاس مرتبط با صفحه مشکل منو است
class="off-canvas-menu mm-menu mm-effect-menu-slide mm-theme-dark mm-pagedim-black mm-offcanvas mm-hasnavbar-top-1 mm-current mm-opened"
style="z-index: 21;"

موفق باشید

• Like

iwebza

تازه وارد
این قالب giga stori ولی قبلش باید مشکل جدیدی که بوجود اومده رو حل بکنیم و اونم اینه که من اجازه ویرایش هیچ یک از فایلهای قالب رو ندارم و پیام زیر رو بعد از بروز رسانی میگیرم در ضمن وقتی صفحه اصلی نمایش قالب رو بعد از این بروزرسانی که نا موفق هست رفرش میکنم با پیام gateway timeout مواجه میشویم

پیوست‌ها

• Capture321.PNG
    Capture321.PNG
    6.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
تغییرات هیچگاه از پنل ویرایش وردپرس انجام نمی شود. شما برای تغییرات باید از طریق روت سرور اقدام کنید.
موفق باشید

• Like

iwebza

تازه وارد
شما درست میگید به شرطی که دامنه سایت با پروتوکل https:// باشه
من خودم با این تغییر کد های قالب از مدیریت وردپرس کار می کردم ولی الان که میخوام تغییرات انجام بدم پیام بالا رو میده
و اگه از طریق هاست هم این تغییرات را انجام بدم برای مثال هدر سایت با این ارور ; charset=UTF-8" /> که به صورت یک نوشته در بالاترین قسمت هدر و در خارج از هدر هست مواجه میشویم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به دلیل مشکلات جدی که بسیاری از کاربران وردپرس با همین تغییرات از پنل وردپرس دچار می شدند و فروم را پر می کردند از مشکلاتی که خودشان باعث آن بودند، وردپرس چندین هشدار برای شما صادر می کند و گاها عمدا عملیات با خطا مواجه می گردد زیرا یک حالت تست کد وجود دارد که جهت جلوگیری تغییرات را مسدود می کند. توصیه موکد وردپرس اینست که تغییرات از روت سرور انجام شود تا اگر مشکلی پیش آمد بشود رفع کرد. ضمنا توصیه موکد وردپرس اینست که شما از پوسته کودک در هنگام تغییرات حتما استفاده کنید.
ضمنا چیزی که شما نیاز به تغییرش دارید css سایت است و ربطی به ; charset=UTF-8" /> ندارد .
موفق باشید

بالا