خطا در محصولات متغیر ووکامرس در هاست

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
با سلام

در وبسایتم از ووکامرس استفاده کردم ؛ هنگام طراحی در لوکال همه موارد کامل بود و درست کار میکرد.

وقتی به هاست منتقل کردم متاسفانه در محصولات متغیر وقتی تغییرات را انتخاب می کنم و اضافه به سبد خرید را میزنم با ارور

Please choose product options روبرو میشم

لطفا راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آپدیت نکردی پلاگین هات رو؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید. قالب های ووکامرسی. ممکنه با هر نسخه ای کار نکنه... شاید شما نسخه ی ووکامرس لوکالت قدیمی بوده و با قالبت سازگار بوده. اما توی نسخه جدید ووکامرس ، قالبت به مشکل میخوره

شما یک تستی بکن

قالب پیشفرض 2014 رو تست بزن. ببین با اونم همین پیغام رو میده یا نه...

اگر دیدی درسته بدون از قالبته

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
ببینید. قالب های ووکامرسی. ممکنه با هر نسخه ای کار نکنه... شاید شما نسخه ی ووکامرس لوکالت قدیمی بوده و با قالبت سازگار بوده. اما توی نسخه جدید ووکامرس ، قالبت به مشکل میخورهشما یک تستی بکن

قالب پیشفرض 2014 رو تست بزن. ببین با اونم همین پیغام رو میده یا نه...

اگر دیدی درسته بدون از قالبته
ممنون از پاسخ شما

تست کردم

از قالب نبود؛ قالب صحیفه هستش

peste1.ir

آدرس سایت هستش

خودم فکر میکنم ایراد از هاست هستش

یک بار آزمایشی فقط ووکامرس رو روی ووردپرس بصورت ساده نصب کردم بازم محصولات متغیر همین مشکل را داشت :(

راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
از هاست نیست.

انتقال سایت از لوکال به هاست، شامل پروسه ای هستش که دقیق باید انجام بدین.

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
از هاست نیست.انتقال سایت از لوکال به هاست، شامل پروسه ای هستش که دقیق باید انجام بدین.
به نظر شما ایراد کجای کار است؟

آخه من هاست را ریست کردم، وردپرس و ووکامرس را از مخزن وردپرس گرفتم؛یه محصول متغیر ساختم بازم همین ایراد را داشت :(

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مطمئنا مشکل از پوسته است. که با نسخه جدید ووکامرس سازگار نیست. در قسمت پوسته ها، راهنمایی گذاشته شده

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
مطمئنا مشکل از پوسته است. که با نسخه جدید ووکامرس سازگار نیست. در قسمت پوسته ها، راهنمایی گذاشته شده
روشی که گفتید را امتحان کردم ؛ هیچ ایرادی در پوسته نیست...

روی هاست دیگه (لینوکس iranhost ) امتحان کردم همه چی درسته ...

واقعا سردر نمیارم ایراد از چی هستش؟!!! یعنی هاست چه موردی کم داره که این اتفاق رخ میده...

دو سایت دقیقا یکی هستن peste1.ir و pistachio1.com

یکی محصول متغیرش کار میکنه یکی نه!!!

خودتون ببینید!!!

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شما افزونه woocommerce product addon رو نصب کردین. پاکش کنید حل میشه. یا درست کانفیگش کنید

بالا