mmj

تازه وارد
لطفا یکی کمک کنه
واقعا نمیدونم چطور مشکلو حل کنم

shervin_20

تازه وارد
سلام دوستان . 

ما اخرین نسخه یعنی Affiliate WP v2.0.1.1 را از همین سایت دانلود و نصب کردیم . اما در قسمت چشم انداز فارسی نیست . حتی فایل affiliatewp-persian را هم نصب کردیم اما بازم فارسی نشد . 

تصویر هم ضمینه تایپیک شد . 

برای رفع این مشکل باید چه کار کنیم ؟

You must be registered for see images attach

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام دوستان . 

ما اخرین نسخه یعنی Affiliate WP v2.0.1.1 را از همین سایت دانلود و نصب کردیم . اما در قسمت چشم انداز فارسی نیست . حتی فایل affiliatewp-persian را هم نصب کردیم اما بازم فارسی نشد . 

تصویر هم ضمینه تایپیک شد . 

برای رفع این مشکل باید چه کار کنیم ؟
فارسی نباشه چی میشه ؟ حقیقتش را بخواهید قسمت ادمین اصلا فارسی کردن نداره . 4 تا کلمه داره بزنید داخل گوگل ترنزلیت ترجمه کنید . فقط اون قسمت هایی که مشتری و یا بازدید کننده میبینه باید فارسی باشه .

mmj

تازه وارد
دوستان من میگم افزونه خیلی داغونه شما دنبال فارسی سازیشین ؟!

قبل هرکاری لطفا اول خودتو تستش کنید بعد به دنبال گسترشش باشین

همون طور که عرض کردم نرخ تبدیلی که روی قیمت تاثیر گذار میشود باعث افزایش غیرواقعی قیمت اصلی اون وسیله بازاریابی میشه . مثلا اگه بازاریابی نرخ تبدیل 50 درصد داشته باشه (نرخ تبدیل = تعداد ارجاع ها تقسیم بر بازدید ها) ، درصورتی که مشتری خریدی داشته باشد ، بازاریاب نرخ ارجاع رو که بازاریابی کرده میگیره و نرخ تبدیلم بهش اضافه میشه که میشه یه قیمت غیر واقعی و زیاد تر از مقدار تعیین شده در پنل مدیریت .

پس قبل از دانلود و مطرح کردن مشکلاتتون این مسائل رو در نظر بگیرین ! والا از کسانی که این افزونه رو گسترش دادن ماکه از چنین معایبیش چیزی نشنیدیم ، فقط اعلام میشه "بهترین افزونه بازاریابی جهان"

Activegame

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

مشکل من اینه مشتری پرداخت میکنه سود رو به بازاریاب میده ولی بازاریاب چیزی می خواد بخره هزینه بازاریابی رو بهش نمیده !

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام . در این افزونه این امکان وجود داره که به جای لینک از بنر استفاده کنه؟

مثلا کد بنر رو هر جای سایتش خواست قرار بده؟

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام . مگه نباید بازاریابی که ثبت نام میکنه ازش شماره حسابشو بگیره بعد من که صاحب سایتم براش پول رو به اون حساب واریز کنم؟

بعد سوال دیگه چه جوری میشه صاحب سایت بنر با سایز های مختل رو بذاره بازاریاب کد اون بنر هارو کپی کنه تو سایتش؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام . مگه نباید بازاریابی که ثبت نام میکنه ازش شماره حسابشو بگیره بعد من که صاحب سایتم براش پول رو به اون حساب واریز کنم؟

بعد سوال دیگه چه جوری میشه صاحب سایت بنر با سایز های مختل رو بذاره بازاریاب کد اون بنر هارو کپی کنه تو سایتش؟

این سیستم خارجی هست و طبعا تسویه به ایمیل Paypal انجام میشه!

ALirezaRR

تازه وارد
سلام خسته نباشید 

آموزشی واسه این افزونه هست؟؟ خیلی نیاز دارم

دوستان اگر کسی سراغ داره بگه 

دمتون گرم

majidali

تازه وارد
سلام. 

نمیدونم چرا  در افزونه برخی از برگه ها را نشان نمی دهد. مثلا برگه ای که مربوط به ورود همکار فروش بوده و  این شرت کد  [affiliate_login]  در برگه هست، محتویاتش در بار گذاری نشان داده نمی شود ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

soeood

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

افزونه رو نصب کردم اما یوزری نمیشه تعریف کرد برای همکاری در فرش و میگه باید لایسنس وارد بشه

این لاینسن رو از کجا میشه تهیه کرد جهت فعال سازی؟

tabriz-server

تازه وارد
سلام و دورد

من این افزونه رو دانلود و نصب کردم اما برای من پلاگینی نه توی داشپورت و نه توی زبانه ها اضافه نشده و بهم نشون نمیده

امکانش هست راهنمایی کنید؟

ممنون

Nashenas

تازه وارد
سلام، ممنون از شما برای به اشتراک گذاشتن افزونه ی Ultimate Affiliate Pro باید بگم افزونه ی بسیار خوبی هستافزونه رو نصب کردم اما پیام میده نسخه ی آزمایشی هست و برای فعال سازی کامل نیاز به کد لایسنس داره، میشه بگید با خرید لایسنس چه ویژگی هایی که در حال حاظر غیر فعال هستن فعال میشن؟ واز کجا تهیه کنم؟ لطفا پاسخ بدین، ممنونم.

mostafa.pc92

تازه وارد
آقا خدا خیرتون بده عالی عالی عااااااالی

حتی من نسخه پولیشم خریده بودم به این خوبی فارسی سازی نشده بود

دمتون گررررم

فقط نمیشه قسمت عضویت اون رایانامه پرداخت رو به شماره حساب تغییر داد؟؟؟ خیلی مهمه واسم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آقا خدا خیرتون بده عالی عالی عااااااالی

حتی من نسخه پولیشم خریده بودم به این خوبی فارسی سازی نشده بود

دمتون گررررم

فقط نمیشه قسمت عضویت اون رایانامه پرداخت رو به شماره حساب تغییر داد؟؟؟ خیلی مهمه واسم
با جایگزین کننده عبارات ووکامرس انجام بدید

m.fallah

تازه وارد
دوستان من تو فروشگاهم می خواستم بخشی رو داشته باشم تا مشتریانم با معرفی دوستانشون و خرید دوستانشون درصدی از فروش اون محصول رو به شخص معرفی کننده بدم و تو کیف پولی ذخیره بشه تا شخص معرفی کننده خودش با این اعتبار بتونه از محصولاتم دوباره خرید کنه ایا این افزونه میتونه به من کمک کنه یا نه یا اینکه شما چه افزونه ای رو معرفی می کنید؟

Ali_Wm

تازه وارد
سلام دوستان ببخشید بنده دنبال افزونه ای هستم که برای هر محصول درصد جداگانه ای تعریف کنه نه یک درصد کلی آیا هست همچین افزونه ای ؟؟؟

hezar

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

یکی هست لطفا محبت کنه جواب سواله منو بده ممنونم

این افزونه واحد پول ایران رو نداره؟ Toman,Rial

چطور میشه بهش اضافه کرد؟

لطفا هرکی میدونه کمک کنه 

با تشکر

hezar

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

یکی هست لطفا محبت کنه جواب سواله منو بده ممنونم