دانلود رایگان قالب max shop فارسی

Themesfa.com

تازه وارد
دانلود قالب وردپرس فروشگاهی چند منظوره Maxshop نسخه فارسی

( بسته نصب آسان )

با یکی دیگر از قالب های فارسی سازی شده برای کاربران  ، در خدمت شما هستیم با دانلود قالب وردپرس فروشگاهی چند منظوره Maxshop نسخه فارسی، یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین قالب وردپرس فروشگاهی با طراحی واکنشگرا ، چند منظوره و مناسب برای فروشگاه های اینترنتی میباشد.

Maxshop  قالب چند منظوره و واکنشگرا با طراحی ظریف و مدرن و مناسب برای فروشگاه های اینترنتی میباشد. از این قالب میتوانید برای فروشگاه لوازم دیجیتال، تکنولوژی، ساعت، لوازم مردانه و زنانه و لباس و کیف و کفش و کتاب و جواهرات و فشن و مد و غیره را نام برد.

علاوه بر این موارد این قالب کاملا سازگار با ووکامرس میباشد و شما میتوانید تمام افزدونی های ووکامرس مانند درگاه بانکی و غیره را به این افزنه نصب کرد همچنین شامل ابزاک های اختصاصی و بینهایت رنگ بندی و اسلایدر های حرفه ای و متنوع و افکت ها و انیمشن هایی برای نمایش زیبا تر سایت یا مگامنو برای تبدیل منو های سایت به چندین ستون و..

شما در کنترل و راهبری این قالب هیچ مشکلی ندارید، و میتوانید براحتی تمام تغییرات خود را جهت سفارشی سازی قالب در سایت بدون هیچ دانش برنامه نویسی خاصی و حتی نوشتتن یک خط کدنویسی بسازید یا اینکه با درون ریزی سریع قالب، سایت خود را کاملا شبیه به نسخه ی پیش نمایش(دمو) قرار دهید

طراحی بر اساس واکنشگرایی این قالب  سایت شما را زیبا و کاملا صحیح در همه ی دستگاه هایی که وارد سایت میشوند میکند که ممکن است دستگاه هایی چون  موبایل، ایفون ،آیپد و تبلت و کامپیوتر باشه که با این امکان کاربر نیاز به اسکرول به سمت راست یا چپ ندارد و فقط بالا و پایین میرود و سایت بدرستی برای اون نمایش داده میشود

همچنین شما میتوانید برای دسته بندی های خود ستون هایی با توضیحات بسازید که میتوانید از آن برای لیست قیمت ها و نمایش عکس ها و فیلم و افکت ها و… استفاده بکنید همجنین ابزاک این قابلیت در بخش ابزارک ها نیز موجود میباشد.

کاملا ساز گار با ووکامرس

همراه با این قالب بهتین افزدودنی های ووکامرس  عرضه میشود که از این ها میتوانید برای تعداد نمایش محصولات یا سریال و شابک و تعداد نمایش آمار موجود در انبار و چند ابزار دیگر نام برد

صحفه ساز آنلاین Visual Composer

امکان ساختن و سفارشی سازی کامل وبسایت بدون نوشتن حتی ۱ خط کدنویسی به شما دسترسی و آزادی زیادی را برای نمایش همه ی محتویانت سایت درست کرد و میتوانید سایت خود را بر اساس سلیقه ی خئد بسازید.

نمایش سریع محصولات

هنگام قرار دادن ماوس بر روی محصولات و انتخاب نمایش سریع شما میتوانید همه ی توضیحات مهم این محصول را در یک پنجره باشو ببینید و سرگرم تماشای آن باشید

این قالب توسط قالب فارسی تمزفا فارسی سازی و راستچین شده است و برای دانلود رایگان کاربران انجمن پرشین اسکریپت قرار داده شده است ، اگر توی سایتتون از این قالب استفاده میکنید، سعی ذکر منبع یا کپی رایت رو رعایت بکنید(یا با اسم پرشین اسکریپت یا قالب فارسی تمزفا)

إبرخی از مهم ترین ویژگی های گروه

• سازگار با وردپرس WordPress 3.9.1
  • سازگار با همه ی مرورگرهای IE9+, Firefox 4+, Netscape, Safari, Opera 9.5 و Chrome
  • طراحی کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو برای نمایش درصد حقش
  • همراه با افزوننه ی WooCommecre
  • کاملا راستچین شده و کدنویسی استاندارد
  • قیمت ابزارک های اختصاصی مهم
  • امکان استفاده از بیش از ۵۰ فونت متفاوت
  • منو های زیبا بصورت مگا منو و …
  • کاملا سازگار با فونت های سایت Font-Awesome
  • دارای بسته نصب آسان
راهنمای استفاده از بسته نصب آسان

homepage2.png
homepage1.png

homepage3.png
homepage4.png

Responsive.png

list_features.png

فایلی که دانلود میکنید، بسته نصب آسان قالب میباشد اگر در نصب قالب مشکلی داشتید هم میتوانید در  و یا در پست  اعلام بکنید در غیر اینصورت توسط مترجم و فارسی ساز در جا های دیگهبه سوالات پاسخ داده نمیشه

arash930126

تازه وارد
خیلی خیلی ممنون از زحمات شما دوستان عزیز

انشالله همیشه موفق پیروز و سربلند باشید

شما دوستان بلند همت و  بی منت مطمئن باشید  پاداش تلاشتون رو توی زندگی از خدای بزرگ دریافت می کنید

Themesfa.com

تازه وارد
خیلی خیلی ممنون از زحمات شما دوستان عزیز

انشالله همیشه موفق پیروز و سربلند باشید

شما دوستان بلند همت و  بی منت مطمئن باشید  پاداش تلاشتون رو توی زندگی از خدای بزرگ دریافت می کنید
سلام و سپاس از شما.

نظر لطفتون هست.

Themesfa.com

تازه وارد
Aliinoori گفت:
سلام شما خسته نباشید

مرسی عالییی بود

یک سوال دارم

بهترین درگاه بانک اینترنت چیه ؟

1 پارسیان یا ملت ؟

2 پارسپال ؟

چگونه درگاه بانک پارسیان یا ملت ثبت نام کنم ؟
سلام وقت بخیر

ملت گزینه بهتری هست، برای گرفتن درگاه بانک ملت 

از طریق لینک بالا میتونید برای درگاه ثبت نام بکنید که تنها عیبش هم پشتیبانی افتضاح  و گیر دادن های اضافیشون هست :)
اما خوب دیگه اعتبارش از همشون بیشتره

باید نماد داشته باشید تا بهتون درگاه بدن در غیر این صورت درگاهتون فقط 40 روز فعاله بعد اون میبندنش براتون، و دیگه نمیتونید استفاده بکنید تا نماد اعتماد نگیرید.

Themesfa.com

تازه وارد
قالبی که توی انجمن پرشین اسکریپت قرار داده شده هم کاملا اورجینال و فارسی شده و راستچین هست.

hadimoazen

تازه وارد
سلام

من قالب maxshop رو دانلود کردم اما چرا داخل وردپرس قسمت نمایش>پوسته ها این پوسته رو جزو پوسته های خراب میاره و مینویسه شیوه نامه گم شده. ؟؟

لطفا راهنمایی کنین ممنون

Themesfa.com

تازه وارد
سلام

من قالب maxshop رو دانلود کردم اما چرا داخل وردپرس قسمت نمایش>پوسته ها این پوسته رو جزو پوسته های خراب میاره و مینویسه شیوه نامه گم شده. ؟؟

لطفا راهنمایی کنین ممنون
این خطا بدلیل این هست که فایلی که اپلود میکنید درست نیست.

لطفا فایلی که دانلود کرده این رو باز بکنید توش به فایل zip هست و اونو اپلودش بکنید توی وردپرستون 

فال

تازه وارد
با سلام

قسمت نام نویسی کاربران بخش ایمیل و یوزرنیم و پسورد فارسی نیست

چطوری میشه فارسیش کرد ؟

Themesfa.com

تازه وارد
با سلام

قسمت نام نویسی کاربران بخش ایمیل و یوزرنیم و پسورد فارسی نیست

چطوری میشه فارسیش کرد ؟
با استفاده از افزونه زیر میتونید هر لغتی که توی سایتتون هست رو ترجمه بکنید

icec

تازه وارد
 با سلام و خسته نباشید

چطوری میشه صفحه عضویت براش درست کرد؟

چون صفحه عضویت نداره

Themesfa.com

تازه وارد
خود ووکامرس بخش حساب کاربری داره که اگر لاگین نکرده باشید ازتون، درخواست میکنه یا وارد حساب کاربریتون بشید یا ثبت نام بکنید

برای حرفه ای کردن بخش کاربران وردپرس میتونید از افزونه userpro استفاده بکنید

amir63

تازه وارد
سلام من این پلاگین یوزر پرو رو دارم اگه خاستین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

icec

تازه وارد
اینو چطوری ویرایش کنم به لینک بدم و فارسیش کنم؟///

کسی نیست کمک کنه؟

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Themesfa.com

تازه وارد
برای ویرایش ترجمه قالب و افزونه ها از افزونه loco translate استفاده بکنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این قسمت از سورس قالب هست نه ترجمه!

.امیر

کاربر عضو
سلام

ضمن تشکر از زحمات استارتر ولی دوستان من از این قالب استفاده کردم ولی متاسفانه قالب استانداردی نیس...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عنوان سایت ، از مدیریت برگه ها تنظیمات سئوی برگه نخست...

برای گزینه تنظیمات قالب ، از اپشن پنل قالب از مدیریت میتونید اون سمت راست رو بردارید.

0098511

تازه وارد
سلام

ممنون از قالبتون

فقط یک مشکلی که هست عنوان سایت از قسمت هویت سایت وردپرس عوض می کنم تغییری ایجاد نمیشه و اسم سایت از قسمت بالای مرورگر

sw maxshop- responsive wordpress multipurpose theme باقی می مونه

چیکار کنم ؟؟

بالا