دانلود پوسته فارسی بازار Bazar فروشگاه ساز ووکامرس

arpamonni

تازه وارد
من هرجارو پیدا کردم و Compare رو با مقایسه جایگزین کردم درست نشد!

تقریبا 4 5 تا جا پیدا کردم که ربط داشت ولی اونو عوض نکرد

دقیق نمیتونی آدرس بدی برم کدوم رو عوض کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پیوست شد

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arpamonni

تازه وارد
اينا رو كه انجام دادم

ولي اونا فارسي نشد

من اينارو ميخوام فارسي شن

بجز این مشکل

یه مشکل دیگه هست. توی محصول اگر محصول پیشنهادی هم بزارم نشون میده. اما محصولات مشابه وقتی انتخاب میکنم نمایش نمیده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی ترجمه قالب سرچ کنید... شاید ترجمه نشده...

یه مشکل دیگه هست. توی محصول اگر محصول پیشنهادی هم بزارم نشون میده. اما محصولات مشابه وقتی انتخاب میکنم نمایش نمیده
متوجه نشدم

arpamonni

تازه وارد
توی ترجمه قالب سرچ کنید... شاید ترجمه نشده...

متوجه نشدم
ببین من وقتی از توی محصول و از قسمت محصولات مشابه این دو فیلد رو پر میکنم

اونی که با فلش سبز نشون دادم درست کار میکنه و توی صفحه محصول زیر محصول هرچی که من اونجا اضافه کردم رو میاره

اما محصولات مشابه رو که با فلش قرمز نشون دادم کار نمیکنه. یعنی توی ادمین و در قسمت محصول من میام و محصولات مشابهی براش میزارم. اما داخل صفحه محصول و زیرش هیچی نمیاره

اون دوتا کلمه رو هم دوباره پیدا نکردم درست کنم. تو که داری فایل قالب رو. یه چک کن ببین کجا رو درست کنم دیکه. من کلافه شدم انقد گشتم پیدا نشد

aiob.f1

تازه وارد
سلام خدمت دوستان.

1)چطور میشه ثبت نام این پوسته فعال کرد؟ تیک هر کسی میتواند ثبت نام کند گذاشتم ، اما تو فرم ثبت نام پوسته بازار ایمیل و رمز که وارد میکنم و میزنم ثبت نام اتفاقی نمیفته.

2)چطور میشه در ثبت نام خود وردپرس ، عنوان ایمیلی که رمزو میفرسته از ورد پرس به نام سایت تغییر داد؟

aiob.f1

تازه وارد
میبینم که بعد از چند روز کسی به سوال من جواب نداده!

اگه دوست متخصصی خواست کمک کنه لطفا به این سوال هم جواب بده.

سوال:

چطور میتونم در پوسته بازار فونت و سایز عنوان سایت رو که سمت  چپ نشون میده تغییر بدم؟؟

از تنضبمات پوسته نشد!!

faridmz

تازه وارد
سلام

چرا فایل پوسته بازار دانلود نمیشه. با IDM که دانلود نمیشه. با مرورگر هم تا وسطش دانلود میشه ولی stop میشه.  لینک دیگه نداره یا پولی شده؟

.

.

فرید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هیچ مشکلی نیست. مشکل از سمت شماست

lahijsabz

کاربر عضو
کاش مدیریتشو راست چین نمیکردین

نسخه اصلی دستکلری نشده ی این قالب رو دارین

نمی دونم چرا من نمیتونم دمو رو نصب کنم اصلا لینک هاش کار نمیکنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کسی مدیریت رو راست چین نکرده. به صورت اتوماتیک راست چین میشه... (چون وردپرس فارسی استفاده می کنید)

lahijsabz

کاربر عضو
مشکل مرتفع شد اشکال از قالب ورژن جدید بود ورژن قبلی رو از سایت اصلی شما دانلود کردم درسته

الان یه سوال قسمت پاپ آپ سایت رو چه جوری اکتیو کنم تمام تنظیماتش رو انجام دادم اما کار نمیکنه

lahijsabz

کاربر عضو
بدبخت شدم رفت اطلاعات نمونه فروشگاه رو نصب کردم تمام اطلاعات سایتم پاک شد راهی برای برگرداندن اطلاعات نیست

یعنی همه دوستانی که نصب کرده بودن دفعه اولشون بود

lahijsabz

کاربر عضو
نه نداشتم

ولی این قالبه خیلی توپه دارم تنظیمش میکنم ارزششو داشت 

ولی بد جوری به فنا رفتم

lahijsabz

کاربر عضو
سلام به همه دوستان من این قالبو نصب کردم همه چیزش اوکیه فقط یه مشکل داره

وقتی مشتری جنس رو انتخاب کرد و به سبد خرید اضافه میکنه بعد از زدن دکمه تسویه نمیتونه همونجا ثبت نام کنه با اینکه من گزینه نام نویسی رو هم باز گذاشتم

از آدرس wp-register.php ثبت نام میشه کرد اما از برگه my-account ثبت نام انجام نمیشه ممنون میشم یکی راهنماییم کنه اینم آدرس سایتم

lahijsabz

کاربر عضو
اساتید محترم کسی نیست راه کاری ارئه بده ببخشید هی تند تند تاپیک می زنم اما این پروژه خیلی سنگینه و قراره تو چند تا نمایشگاه شرکت کنه ممنون میشم کمک کنین

بالا