درخواست آموزش فارسی سازی اسکریپت

mahdiali35

کاربر عضو
میشه بیشتر توضیح بدید؟میشه بگید بدم یکی برام فارسی سازی کنه پولش چقدر میشه؟
توضیح بیشتر نداره دیگه ... قسمت زبان در کنترل پنل تو اون فایل زبان نیست و باید جدا جدا ترحمه بشه مثلا فایل admin\login_page.php باید فایل رو باز کنید و قسمت هایی که انگلیسی هستند رو ترجمه کنید ... همه ی این کارها رو باید توی فایل هایی که داخل پوشه ی admin هستند انجام بدید ...

شاد باشید ...

mahdiali35

کاربر عضو
میشه بیشتر توضیح بدید؟میشه بگید بدم یکی برام فارسی سازی کنه پولش چقدر میشه؟
توضیح بیشتر نداره دیگه ... قسمت زبان در کنترل پنل تو اون فایل زبان نیست و باید جدا جدا ترحمه بشه مثلا فایل admin\login_page.php باید فایل رو باز کنید و قسمت هایی که انگلیسی هستند رو ترجمه کنید ... همه ی این کارها رو باید توی فایل هایی که داخل پوشه ی admin هستند انجام بدید ...

شاد باشید ...

alireza111

تازه وارد
خب این که خیلی آسونه

فقط حوصله میخواد چون تعدادشون زیاده

بعد ببخشید یه سوال دیگه

وقتی خود سایت رو فارسی سازی کردم از کجا و چطوری راست چینشون بکنم؟

alireza111

تازه وارد
خب این که خیلی آسونه

فقط حوصله میخواد چون تعدادشون زیاده

بعد ببخشید یه سوال دیگه

mahdiali35

کاربر عضو
خب این که خیلی آسونهفقط حوصله میخواد چون تعدادشون زیاده

بعد ببخشید یه سوال دیگه

تعدادش در مقابل اسکریپت های حرفه ای خیلی اندکه ... چیز خاصی نداره این اسکریپت ... در ضمن اولویت رو بزارید روی قسمت سایت اصلی بعد کنترل پنل اصلی ...

برای راست چین کردن شما نیاز به این دارید که با css آشنا باشید ... فایل های استایل ( style.css ) رو باید ویرایش کنید ... اگر با css آشنا باشید افزونه ی فایرباگ بسیار سودمند و مفید هست برای کار راست چین سازی ...

برای این اسکریپت فایل استایل در مسیر templates\darkbrush\style.css قرار داره ...

شاد باشید ...

mahdiali35

کاربر عضو
خب این که خیلی آسونهفقط حوصله میخواد چون تعدادشون زیاده

بعد ببخشید یه سوال دیگه

تعدادش در مقابل اسکریپت های حرفه ای خیلی اندکه ... چیز خاصی نداره این اسکریپت ... در ضمن اولویت رو بزارید روی قسمت سایت اصلی بعد کنترل پنل اصلی ...

برای راست چین کردن شما نیاز به این دارید که با css آشنا باشید ... فایل های استایل ( style.css ) رو باید ویرایش کنید ... اگر با css آشنا باشید افزونه ی فایرباگ بسیار سودمند و مفید هست برای کار راست چین سازی ...

برای این اسکریپت فایل استایل در مسیر templates\darkbrush\style.css قرار داره ...

شاد باشید ...

بالا