درخواست آپلود از لینک بسیار ساده

Rodarvasi

تازه وارد
سلام دوستان عزیز 

خیلی گشتم قبل از پست دادنم دوستان.

من یه اسکریپت میخوام با این هدف که :  بهش لینک دانلود یک فایل رو بدم و توی هاست دانلودش کنه  ( یه سایت دارم توی هاست معمولی یه هاست دانلود هم کنارش دارم با ساب دامین)

میخوام فقط خودم باهاش کار کنم نمیخوام در معرض عموم قرار بگیره .. پس ظاهر مهم نیست

من یه نمونه کد دیدم که باید هربار یه فایل php  رو وبرایش کرد و اجراش کرد تا دانلود کنه.. که باب میل من نبود

<?php  $file = 'http://google.com/google.zip';$newfile = basename($file);if (!copy($file, $newfile)) {   echo "failed to copy $file...\n";}?> من میخوام یه صفحه باز بشه و من لینک دانلود توی کادر بنویسم و دکمه آپلود بزنم و دانلود بشه توی هاست
من فقط و فقط همین انتظار رو ازش دارم که از لینک دانلود کنه .... اگه امکانات دیگه ایی همچون مدیریت فایل و استخراج فایل فشرده داشته باشه که چه بهتر

لطفا راهنماییم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دنبال افزونه لیچر می گردی دنبال این باش

Rapidleech_PlugMod_v41

اگر پیدا نکردی خبر بده ورژن قدیمش رو دارم برات قرار بدم همونه که میخوای الان که جستجو زدم دیدم تا 43 هم اومده انجمنش باز شده سایتش بسته شده می تونی از انجمنش جدیدش رو بگیری

فقط یادت باشه این افزونه رو حتما تو چند لایه زیر پوشه قرار بده چون ورژن های قدیم ترش یوزر و پسورد نداشت و هر کس قادر بود استفاده کنه چون در ایندکس گوگل قرار می گرفت یا اینکه پوشه رو از  خود هاست براش یوزر پسورد روش قرار بدی که اینجوری پوشه در پوشه هم نمی خواد

فقط یادت باشه اگر فروشنده هاستت با لیچر مخالف باشه ممکنه بن بشی پس دقت کن در زمان استفاده

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
شما بهتره از رپیدلیچ استفاده کنید. البته اگر هاست تون اجازه استفاده از اسکریپت های لیچر رو میده. در غیر این صورت میتونید یک هاست دانلود تهیه کنید که عملیات لیچ رو اونجا انجام بدید

بالا