درخواست افزونه برای ایجاد چندتصویر و ویدئو در توصیر شاخص محصول

hamisoft

تازه وارد
سلام و عرض ادب
من دنبال افزونه ای هستم که بتونم در صفحه اصلی سایت به جای 1 عدد تصویر شاخص محصول چند تصویر + ویدئو قرار بدم که حالت اسلایدری داشته باشه ...
نمونه این کار در سایت های خارجی انواتو و fivver هست .

با فتوشاپ چیزی که مد نظرمه رو طراحی کردم .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پیوست‌ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    446.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
ساده ترین حالت استفاده از افزونه المنتور یا افزونه ویژوال کمپوزر یا مشابه است .
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamisoft

hamisoft

تازه وارد
کدوم قابلیت از ویجت های المنتور این کار رو انجام میده؟ میدونید؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بنده با المنتور کار نکردم ولی در بررسی سطحی با نسخه حرفه ای که در دیدم و توضیحات مستندات افزونه
Media Carousel این قابلیت رو احتمالا داره / اما در ویژوال این مورد رو به کرات دیدم و استفاده نمودم و تقریبا اینه که اسلایدر در این بازه عملکرد این چنینی دارد. این موارد صرفا برای نمایش اسلایدی دسته ای محصولات یا پست ها کاربرد دارد و در مورد تک محصول نیست!
اما یک نکته که مهم است اینست که برخی قالب های حرفه ای در وکامرس در بخش تک محصول گالری دارند و اجازه قرار دادن عکس و فیلم رو همزمان می دهد. البته فیلمی که بر روی سرور آپلود می شود باید به درستی قبلا ایجاد و عکس پیش نمایش آن نیز فعال شده باشد اما نکته اینجاست شما مصرف بالایی در پهنای باند و فشار بر روی سرور خواهید داشت. پس مجبورید که از سرورهای آپلود یا cdn یا اشتراک فیلم استفاده کنید ولی بجز در حالت نوشتاری این امکان وجود ندارد کدها را استفاده کنید. این یعنی شما نیازمند استفاده از افزونه های فیلم هستید که باید مخزن رو جستجو کنید
نکاتی که نوشتم برداشت بنده از عکس شماست و ممکن است کاملا اشتباه یا غلط باشد
موفق باشید

• Like

hamisoft

تازه وارد
تشکر از پاسختون. من شدیدا دنبال این افزونه در ویژوال کامپوزر هستم و هنوز پیدا نکردم

جاویدان

کاربر عضو
تشکر از پاسختون. من شدیدا دنبال این افزونه در ویژوال کامپوزر هستم و هنوز پیدا نکردم
با سلام دوست عزیز
کافیه بخش اسلایدر ویژوال رو یکم با دقت بیشتری بگردید قطعا به همین نقطه می رسید.
اما بهتره به جای عکس یک سایت که فکر می کنید همین حالت رو داره معرفی کنید تا بهتر راهنمایی بشه کرد
موفق باشید

• Like

hamid_sss

تازه وارد
از این افزونه در این دو صفحه استفاده شده است و

• Like
بالا